اخبار :: اخبار باشگاه

نیاز به جراحی مجدد بر روی زانوی مصدوم پپیتو

1914 شماره اطلاع نامه : نیاز به جراحی مجدد بر روی زانوی مصدوم پپیتو 1393/06/10 نیاز به جراحی مجدد بر روی زانوی مصدوم پپیتو اخبار باشگاه :: اخبار نیاز به جراحی مجدد بر روی زانوی مصدوم پپیتو
نیاز به جراحی مجدد بر روی زانوی مصدوم پپیتو

نیاز به جراحی مجدد بر روی زانوی مصدوم پپیتو

باشگاه فیورنتینا امروز به طور رسمی اعلام کرد که جوزپه روسی نیاز به یک جراحی دیگر روی زانوی مصدوم خود دارد ولی مدت زمان دوری این بازیکن از میادین مشخص نیست.

بیش از دو هفته پیش پپیتو روسی در تمرینات تیم دچار مصدومیتی شد که در ابتدا چیز خاصی به نظر نمی رسید و همگان اذعان داشتند که این بازیکن مشکلی ندارد. اما پس از دو هفته فیزیوتراپی و استراحت، امروز طبق برنامه این بازیکن در لندن تحت معاینه دکتر اندرو ویلیامز قرار گرفته و مشخص شد که آسیب وارد شده به زانوی او جدی تر از چیزی است که ابتدا تصور می شد. بدین ترتیب روسی در همین هفته جراحی می شود تا مشکل او مشخص و سپس درمان شود.

به هر صورت پپیتو در چند روز آینده جراحی می کند ولی هنوز معلوم نیست که این جراحی تا چه زمانی باعث دوری وی از میادین باشد. در مورد تصمیم جراجی، روسی با دکتر استیون سینگلتون، دستیار پروفسور ریچارد استیدمن (پزشک معالج اصلی پپیتو در کولورادو) نیز مشورت کرده است. حالا احتمال اینکه سران باشگاه برای خرید یک مهاجم جانشین برای روسی بار دیگر وارد بازار تابستانی شوند نیز وجود دارد.