اخبار :: اخبار باشگاه

ارسال اسامی بازیکنان به یوفا ؛ حضور لاتزاری و غیبت ماتی، خواکین و بریلانته

1917 شماره اطلاع نامه : ارسال اسامی بازیکنان به یوفا ؛ حضور لاتزاری و غیبت ماتی، خواکین و بریلانته 1393/06/12 ارسال اسامی بازیکنان به یوفا ؛ حضور لاتزاری و غیبت ماتی، خواکین و بریلانته اخبار باشگاه :: اخبار ارسال اسامی بازیکنان به یوفا ؛ حضور لاتزاری و غیبت ماتی، خواکین و بریلانته
ارسال اسامی بازیکنان به یوفا ؛ حضور لاتزاری و غیبت ماتی، خواکین و بریلانته

ارسال اسامی بازیکنان به یوفا ؛ حضور لاتزاری و غیبت ماتی، خواکین و بریلانته

اسامی بازیکنان تیم فیورنتینا برای ارسال به یوفا جهت شرکت در مرحله گروهی رقابت های لیگ اروپا امروز از سوی وینچنزو مونتلا اعلام شد. نکته بسیار جالب در این لیست حضور بازیکنی چون آندره آ لاتزاری و خط خوردن ماتی، خواکین، بریلانته و حجازی می باشد.

تیم فیورنتینا امروز اسامی 21 بازیکن اصلی در لیست اول و 6 بازیکن جوان در لیست دوم خود را به یوفا ارسال کرد. در این لیست نام خرید های جدید تیم نیز دیده می شود و شماره بازیکنان تیم هم مشخص شده است. نکته جالب در مورد این لیست حضور آندره آ لاتزاری می باشد که تا آخرین ثانیه های تابستان نیز در لیست فروش باشگاه قرار داشته و کمتر کسی شانسی برای ماندن در او در فلورانس متصور می شد.

با این حال این بازیکن بالاتر از نفراتی چون ماتی، خواکین، بریلانته و حجازی در لیست ارسال شده قرار گرفته است. 6 بازیکن زیر 21 سال نیز طبق قوانین در لیست دوم تیم حضور دارند که مونتلا از لتزرینی، باباکار و برناردسکی در این لیست استفاده کرده تا جای بیشتری برای بازیکنان اصلی در لیست اول وجود داشته باشد. لیست بازیکنان با شماره پیراهن به ترتیب زیر می باشد:
 

لیست اول:

1- نتو - 12- تاتاروزانو
2- گونزالو – 4– ریچاردز – 15- ساویچ – 19- باسانتا – 23– پاسکوال – 28- آلونسو – 40- تومویچ
5- بادلی – 6– وارگاس – 7- پیزارو – 8- مارین – 10- آکوییلانی – 16- کورتیچ – 20- والرو – 32- لاتزاری
11- کوادرادو – 22- روسی – 33- گومز – 72- ایلیچیچ
 

لیست دوم:

24- لتزرینی – 29- برناردسکی – 30- باباکار – 34- مانچینی – 36- گیلی – 37- بانگو