اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 12 شهریور)

1918 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 12 شهریور) 1393/06/12 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 12 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 12 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 12 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 12 شهریور)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

شروع مجدد تمرینات ؛ سفر روسی به امریکا ؛ مصاحبه کوادرادو، ریچاردز و بلک

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

19- والون بهرامی بازیکن سابق تیم فیورنتینا مدعی شده میلان بادلی را به حضور در ویولا تشویق کرده است: "او با من تماس گرفت و در مورد شرایط فوتبال ایتالیا صحبت کرد و من هم از خوبی های فلورانس برای او گفتم. برای او آرزوی موفقیت می کنم."

18- ماریو گومز امشب پس از مدت ها در ترکیب اصلی تیم ملی آلمان قرار گرفته و در شکست سنگین ژرمن ها مقابل آرژانتین نقش داشت. گومز موقعیت های خوبی نیز در این بازی از دست داد.

17- مانوئل پاسکوال شماره 15 تیم ملی ایتالیا را بر تن خواهد کرد. آتزوری دو دیدار مقابل تیم های هلند و نروژ برگزار می کند که احتمال حضور کاپیتان ویولا در بازی مقابل هلند بسیار زیاد است.

16- پنجربه نقل و انتقالات در برخی کشور های عربی هنوز باز است و باشگاه فیورنتینا می تواند منیر الحمداوی را به یکی از این تیم ها واگذار کند.

15- استیو لئو بلک مهاجم فیورنتینا که به طور قرضی به تیم کروتونه منتقل شده است: "از حضور در اینجا خیلی خوشحالم. با برناردسکی در مورد این تیم صحبت کردم و به من از خوبی های اینجا گفت. من اینجا آمده ام تا ارزش های خودم را نشان داده و پیشرفت کنم."

14- مدیر برنامه مودیبو دیاکتیه مدعی شده با فیورنتینا صحبت هایی برای بازگشت به فلورانس داشته اند ولی مذاکرات و توافقات نهایی هرگز حاصل نشده است.

13- دودو مدافع برزیلی تیم اینتر در صفحه شخصی خود برای پپیتو روسی مهاجم مصدوم ویولا آرزوی سلامتی کرده است.

12- نظرات پانتالئو کوروینو مدیر ورزشی سابق ویولا در مورد تابستان: "از نظر من یوونتوس و فیورنتینا با حفظ ستارگان خود بهترین عملکرد را داشتند. ویولا بازیکنان با تجربه ای مثل باسانتا، مارین و ریچاردز را نیز جذب کرده است. یوونتوس هنوز مدعی اصلی قهرمانی است و به نظرم فیورنتینا می تواند برای رتبه دوم جدول نیز بجنگد."

11- مصاحبه خوان کوادرادو در اردوی تیم ملی کلمبیا: "صحبت هایی در مورد منچستر و بارسلونا بود ولی واقعیت این است که من همیشه در این مورد ساکت بودم و از ماندن در فیورنتینا برای یک سال دیگر خوشحالم. تیم ملی؟ ما تیم بزرگی هستیم که آماده رقابت های بزرگ می باشیم و این موضوع را در جام جهانی هم ثابت کردیم."

10- مودیبو دیاکیته مدافع سابق ویولا که پس از فسخ قرارداد با ساندرلند، یک بازیکن آزاد به شمار می رفت، امروز با تیم دپورتیوو لاکرونا قرارداد امضا کرد.

9- رمزی ایا و السیو فاتیکیونی دو مدافع 24 و 22 ساله سابق تیم فیورنتینا امروز با تیم تورس در دسته های پایین تر فوتبال ایتالیا به توافق رسیدند.

8- میکا ریچاردز مصاحبه دیگری انجام داده است: "همیشه اشتیاق زیادی برای بازی کردن داشته ام. سیتی همواره تیم من است ولی وقتی فرصت بازی ندارم شرایط سخت می شود. آنها حتی پیشنهاد پول بیشتر نیز به من دادند ولی من می خواستم فوتبال بازی کنم و با رد پیشنهاد تمدید قرارداد، راهی فلورانس شدم. با این حال امیدوارم روزی بار دیگر به باشگاه خودم منچستر سیتی بازگردم."

7- تیم فیورنتینا امروز برای خرید یک مهاجم 9 ساله به توافق رسیده است. این بازیکن استعداد فراوانی داشته و فیلیپو بیندی نام دارد.

6- کوریره فیورنتینو به بررسی لیست ارسالی ویولا به یوفا پرداخته است. در این گزارش دلیل حذف ماتی، وضعیت جسمانی وی پس از جراحی پا عنوان شده و بریلانته نیز قربانی خرید های جدید یعنی کورتیچ و بادلی شده است. در مورد خواکین نیز، سیستم های بازی ویولا که 2-5-3 یا 2-1-3-4 خواهند بود باعث شده تا جایی در لیست مونتلا نداشته باشد.

5- با مصدومیت روسی تیم فیورنتینا می تواند بار دیگر به سیستم 3-3-4 باز گردد و کوادرادو در کنار یک نفر از بین خواکین، ایلیچیچ یا حتی برناردسکی، از گومز در خط حمله حمایت کنند.

4- به نظر می رسد پپیتو روسی تصمیم گرفته که جراحی روی زانوی مصدوم خود را در کولورادو امریکا انجام دهد و به همین دلیل امروز راهی این کشور خواهد شد.

3- تیم فیورنتینا طبق برنامه و پس از 2 روز استراحت، امروز 2 جلسه تمرینی صبح و بعد از ظهر را در دستور کار خود قرار داده است. این تمرینات بدون حضور 12 ملی پوش تیم برگزار می شود.

2- حضور جوزپه روسی در لیست نفرات ویولا برای لیگ اروپا باعث تعجب رسانه های ایتالیایی شده است. این اتفاق در حالی رخ داده که نفراتی چون ماتی فرناندز و خواکین سانچز از لیست فیورنتینا خط خورده اند.

1- لئوناردو کاپتزی ستاره جوان ویولا که به طور قرضی راهی وارزه شده در صفحه اجتماعی خود نوشت: "من با انگیزه و اشتیاق فوق العاده ای به اینجا آمده ام و امیدوارم قدم بزرگی در زندگی ورزشی ام باشد."