اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

نگاهی به عملکرد ویولا در تابستان 2014 ؛ 14 خرید و 31 فروش حاصل کار پراده و ماچیا

1919 شماره اطلاع نامه : نگاهی به عملکرد ویولا در تابستان 2014 ؛ 14 خرید و 31 فروش حاصل کار پراده و ماچیا 1393/06/12 نگاهی به عملکرد ویولا در تابستان 2014 ؛ 14 خرید و 31 فروش حاصل کار پراده و ماچیا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار نگاهی به عملکرد ویولا در تابستان 2014 ؛ 14 خرید و 31 فروش حاصل کار پراده و ماچیا
نگاهی به عملکرد ویولا در تابستان 2014 ؛ 14 خرید و 31 فروش حاصل کار پراده و ماچیا

نگاهی به عملکرد ویولا در تابستان 2014 ؛ 14 خرید و 31 فروش حاصل کار پراده و ماچیا

تابستان طولانی 2014 با تمامی شایعات و اتفاقات خود به پایان رسید و تیم جدید فیورنتینا آماده شروع فصلی بهتر و قدرتمند تر از سال گذشته می باشد. نتایج عالی در دیدار های دوستانه، ماندن کوادرادو، مصدومیت مجدد پپیتو و خرید های روز آخر از جمله مهم ترین اتفاقات این تابستان بودند. اما قصد داریم نگاهی گذرا به خرید و فروش های ویولا در تابستان داشته باشیم.

تیم فیورنتینا در مجموع موفق به خرید 14 بازیکن و فروش 31 بازیکن شد. البته خرید و فروش های قرضی و بازیکنان تیم جوانان نیز در این شمارش جای گرفته اند. از جمله بزرگ ترین خرید های ویولا می توان به میکا ریچاردز، مارکو مارین، چیپرین تاتاروزانو، میلان بادلی، یاسمین کورتیچ، خوزه ماریا باسانتا و جاشوا بریلانته اشاره کرد. ضمن اینکه خرید دائمی کوادرادو و حفظ این بازیکن نیز یکی از کار های بزرگ ویولا در این تابستان بود.

در بخش خروجی ها نیز بازیکنان خوب و مهمی چون ماسیمو آمبروزینی، ماروین کومپر، متیا کاسانی، متوس رایدر، فاکوندو رونکالیا، آنته ربیچ، متیاس وچینو، میکله کامپورزه، مارکو باکیچ، رافال ولسکی و کریستینو پیکینی از فلورانس خارج شدند. با این حال منیر الحمداوی، آندره آ لاتزاری و اولکساندر یاکوونکو سه بازیکن دیگری که در لیست فروش باشگاه قرار داشتند، به فروش نرسیده و در فلورانس ماندنی شدند. در هر صورت باشگاه به خوبی ضمن پر کردن جای خالی بازیکنان فروخته شده، به تقویت تیم پرداخت.
 

لیست کامل خرید و فروش های باشگاه در تابستان 2014 به شرح زیر می باشد (انتقال بازیکنانی که با علامت * مشخص شده اند، مربوط به تیم جوانان است):
 

خرید ها:

خوان کوادرادو (وینگر، دائمی کردن انتقال قرضی از اودینزه با پرداخت 15 میلیون + 7 میلیون پرداخته شده در 2 سال گذشته)
مارکو مارین (هافبک، قرضی از چلسی، حق خرید 6 میلونی)
میلان بادلی (هافبک، 5 میلیون از هامبورگ)
یاسمین کورتیچ (هافبک، قرضی از ساسولو، حق خرید 5 میلیونی)
میکا ریچاردز (مدافع، قرضی از منچستر سیتی)
چیپرین تاتاروزانو (دروازه بان، بازیکن آزاد از استوا بخارست رومانی)
خوزه ماریا باسانتا (مدافع، 3.5 میلیون از مونتری مکزیک)
جاشوا بریلانته (هافبک، 1 میلیون از نیوکاسل جتز استرالیا)
اوکتاویو (هافبک، قرضی از بوتافوگو)
استیو لئو بلک (مهاجم، بخشی از معامله خرید خوان کوادرادو)
میکله فوساتی (هافبک، از گاوورانو)*
ادواردو ماسکیانجلو (مدافع، بازیکن آزاد از رم)*
ریکاردو باگادور (مدافع، مبلغ نامعلوم از ریکا کرواسی)*
فرانه بیتونیاک (هافبک، مبلغ نامعلوم از سیبنیک)*
 

فروش ها:

ماسیمو آمبروزینی (اتمام قرارداد) – فدریکو کارارو (فروش به پاویا) – لورنزو ده سیلوستری (فروش دائمی به سمپدوریا) – رومولو سوزا (فروش دائمی 3.5 میلیون به ورونا) – ماروین کومپر (فروش به لایپزیگ) – متیا کاسانی (فروش به پارما) - دیگو چنچیارلی (فروش به ترامو) – پائولو روتزیو (فروش به پیزا) – لئوناردو کوستانزو (فروش به ملفی) – متوس رایدر (قرضی به کوردوبا اسپانیا) – آمیدو سلیفو و مکسول آکوستی (قرضی به مودنا) – فاکوندو رونکالیا (قرضی به جنوا) – آنته ربیچ (قرضی به لایپزیگ) – میکله کامپورزه و رافال ولسکی (قرضی به باری) – متیاس وچینو (قرضی به امپولی) – کنت زوهوره (قرضی به گوتبورگ سوئد) – مارکو باکیچ (قرضی به اسپزیا) – کریستینو پیکینی (قرضی به بتیس) - استیو لئو بلک (قرضی به کروتونه) - نیکولو فاتزی (قرضی به پروجا)* - لئوناردو کاپتزی (قرضی به وارزه)* - لورنزو ونوتی (قرضی به پسکارا)* - ساوریو مادریگالی (قرضی به پونتدرا)* - نی نورتی آشونگ (فروش به لاتینا)* - آلن امپریور (قرضی به ایشیا)* - متئو اسپینلی (قرضی به ملفی)* - اکسل گولین (قرضی به فرالپیسالو)* - جوزپه پاندولفی و ادواردو بارباتو (قرضی به کارپی)*