اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 13 شهریور)

1920 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 13 شهریور) 1393/06/13 اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 13 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 13 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 13 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 13 شهریور)

مهم ترین خبر های روز پنجشنبه:

سفر تیم به سوییس و اسامی بازیکنان دعوت شده ؛ مصاحبه تومویچ و گومز ؛ روسی در امریکا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

20- فاکوندو رونکالیا در مراسم معارفه خود به عنوان بازیکن تیم جنوا: "در فصل اول در فیورنتینا در دفاع سه نفره وضعیت خوبی داشتم ولی در فصل دوم مربی بیشتر از من در دفاع 4 نفره استفاده می کرد که به دلیل مشکلات جسمانی عملکرد خوبی نداشتم و فرصت بازی زیادی پیدا نکردم. شرایط سختی داشتم ولی حالا می خواهم از این فرصت جدید استفاده کنم."

19- نناد تومویچ مدافع تیم فیورنتینا در مصاحبه با رسانه های صربستان: "فلورانس شهری زیباست و من نمی خواستم آنجا را ترک کنم. صادقانه بگویم انتظار ورود ریچاردز را نداشتم ولی حالا به او خوش آمد می گویم. از رقابت با او نگران نیستم و برای پیدا کردن یک جای ثابت در تیم تلاش خواهم کرد."

18- متیاس وچینو هافبک تیم فیورنتینا که به طور قرضی راهی امپولی شده، اعلام کرد به طور قطع در پایان فصل بار دیگر به فلورانس باز خواهد گشت.

17- رسانه های کشور شیلی امروز خبر دادند که ماتی فرناندز در ژانویه فیورنتینا را ترک کرده و راهی تیم کولو کولو خواهد شد. ماتی می تواند کمک موثری به این تیم در جام لیبرتادورس 2015 داشته باشد.

16- یواخیم لوو مربی تیم ملی آلمان به دفاع از مهاجم خود ماریو گومز پرداخته است: "این کار اشتباه است که یک بازیکن را در ورزشگاه هو کنند، حتی اگر موقعیت های گلزنی را از دست داده باشد. او در بهترین فرم خود نیست ولی حرکات بسیار خوبی را از خود نشان داد."

15- غیبت نتو و پیزارو برای بازی فردا در سوییس مقابل تیم لوگانو باعث نگرانی هواداران شده ولی باشگاه اعلام کرده آسیب دیدگی آنها جدی نیست.

14- اسامی بازیکنان تیم فیورنتینا برای سفر به سوییس اعلام شد: لوپاتلی – لتزرینی - ریچاردز – گونزالو – باسانتا - باگادور – مانچینی - آلونسو – پتریکیونه – سانا - آکوییلانی – والرو – ماتی – بادلی – لاتزاری – اوکتاویو – ماسکیانجلو - وارگاس – الحمداوی – یاکوونکو – باباکار.

13- استفانو بورگی نویسنده معروف فوتبالی: "مشکل فعلی گومز، روحی می باشد وگرنه این بازیکن بهترین انتخاب آلمان برای خط حمله است. این اتفاق در مصدومیت قبلی وی در بایرن نیز برای او رخ داده بود. ایتالیا برای ریچاردز انتخاب خوبی است و او می تواند بازیکنی تاثیر گذار در ترکیب تیم مونتلا باشد. فیورنتینا برای بادلی تیمی ایده آل می باشد."

12- اولین بازی فاکوندو رونکالیا با پیراهن تیم جدیدش جنوا در فلورانس و در برابر فیورنتینا می باشد. این بازیکن از شانس بسیار زیادی برای حضور در ترکیب اصلی تیمش نیز برخوردار است.

11- شب گذشته و در جریان شکست سنگین آلمان در برابر آرژانتین، عملکرد ماریو گومز با اعتراض هواداران روبرو شد. این مهاجم باتجربه پس از بازی چنین گفت: "من رفتار آنها را درک می کنم. سعی کردم بهترین بازی خودم را به نمایش بگذارم و مطمئنا می توانم بهتر از این هم باشم."

10- توتو اسپورت اعلام کرده که میکا ریچاردز و میلان بادلی در بازی فردا مقابل لوگانو در ترکیب اصلی ویولا قرار خواهند گرفت.

9- استفانو آنتونلی مدیر ورزشی تیم باری ضمن تمجید از رافال ولسکی مدعی شد این بازیکن می تواند در صورت لزوم به عنوان یک مهاجم نیز به میدان برود. ولسکی در این فصل به طور قرضی از فیورنتینا با باری ملحق شده است.

8- ترکیب احتمالی ایتالیا برای بازی امشب مقابل هلند نشان از این دارد که مانوئل پاسکوال می تواند در ترکیب اصلی آنتونیو کونته قرار گیرد.

7- فروش اشتراک بلیت بازی های خانگی تیم فیورنتینا در این فصل امروز به عدد 21 هزار رسید که با 2500 بلیتی که اسپانسر تیم خریداری کرده مجموعا به رقم 23500 خواهد رسید. این تعداد، تقریبا مشابه فروش اشتراک بایت ها در فصل قبل شده است.

6- خواکین سانچز یکی از بازیکنان خط خورده ویولا از اروپا، روز گذشته در اسپانیا حضور داشت تا به درمان زانوی مصدوم خود بپردازد. این بازیکن پس از بازی مقابل رم دچار مشکلی در زانوی خود شده بود.

5- بازی فردا در برابر لوگانو می تواند اولین شروع بازیکنان جدید تیم مانند ریچاردز و مارین باشد که از شانس زیادی برای حضور در مقابل جنوا نیز برخوردارند. ماتی فرناندز هم با وجود حذف از لیست یوفا، روز به روز در فرم بهتری قرار می گیرد.

4- تیم فیورنتینا که مبلغ زیادی برای خرید بازیکنان مورد نیاز خود از جمله خوان کوادرادو هزینه کرد، در مجموع چیزی در حدود 20 میلیون در تابستان سرمایه گزاری کرده است. بزرگ ترین در آمد تیم از فروش 3.5 میلیونی رومولو به ورونا بود ولی خرید 15 میلیونی کوادرادو باعث بالا رفتن هزینه های باشگاه شد.

3- بازیکنان و کادر فنی تیم فیورنتینا امروز به سوییس سفر می کنند تا برای دیدار دوستانه فردا در برابر تیم لوگانو آماده شوند.

2- پپیتو روسی فردا در کولورادو امریکا جراحی خود را انجام خواهد داد و از 5 روز پس از آن بار دیگر فیزیوتراپی خواهد کرد. اما زمان بازگشت وی مشخص نیست و وضعیت این بازیکن پس از گزارش لوکا بونجورنو (فیزیوتراپیست) در هفته اول معاینه معلوم می شود. در صورت مساعد بودن شرایط، پپیتو در انتهای هفته آینده به فلورانس باز می گردد.

1- وضعیت منیر الحمداوی و اولکساندر یاکوونکو هنوز نامشخص می باشد و باشگاه به دنبال تیمی برای این دو بازیکن است. همچنان در برخی کشور ها، پنجره نقل و انتقالات باز است و ویولا می تواند دو مهاجم خود را به فروش برساند.