اخبار :: اخبار بازی ها

لوگانو 2-1 فیورنتینا ؛ شکست در سوییس با حضور بازیکنان جدید

1922 شماره اطلاع نامه : لوگانو 2-1 فیورنتینا ؛ شکست در سوییس با حضور بازیکنان جدید 1393/06/15 لوگانو 2-1 فیورنتینا ؛ شکست در سوییس با حضور بازیکنان جدید اخبار بازی ها :: اخبار لوگانو 2-1 فیورنتینا ؛ شکست در سوییس با حضور بازیکنان جدید
لوگانو 2-1 فیورنتینا ؛ شکست در سوییس با حضور بازیکنان جدید

لوگانو 2-1 فیورنتینا ؛ شکست در سوییس با حضور بازیکنان جدید

تیم فیورنتینا امشب در دیداری دوستانه در کشور سوییس به مصاف تیم لوگانو رفته و در نهایت با نتیجه 2-1 مغلوب میزبان خود شد. ترکیبی متشکل از بازیکنان اصلی، ذخیره و جدید در این بازی برای ویولا به میدان رفتند.

در حالی که تیم های باشگاهی در حال استراحت برای دیدار های ملی هستند، تیم فیورنتینا طبق برنامه از پیش تعیین شده، امشب در کشور سوییس و در منطقه آسکونا یک دیدار دوستانه را برگزار کرد. 11 بازیکن ملی پوش به همراه روسی، پیزارو، نتو و خواکین مصدوم برای این بازی غایب بودند تا مونتلا تعداد زیادی از جوانان را با خود به همراه ببرد. مونتلا بازی را با سیستم 3-3-4 آغاز کرده و دو مهاجم تقریبا مازاد خود، الحمداوی و یاکوونکو را در کنار باباکار در خط حمله قرار داده بود. لوپاتلی کهنه کار نیز درون دروازه بوده و ریچاردز، باداگور و بادلی سه خرید جدید نیز در ترکیب اصلی حضور داشتند. مهره های اصلی چون گونزالو، آکوییلانی و وارگاس نیز در کنار این بازیکنان به میدان رفتند.

ویولا بازی را با اقتدار آغاز کرده و با گل زود هنگام بادلی از حریف پیش افتاد. ضربه باباکار نیز به تیر دروازه برخورد کرد تا در نهایت ساباتینی بازیکن تیم حریف با ضربه ای عالی از پشت محوطه جریمه بازی را به تساوی بکشاند. لوپاتلی نیز عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد تا نیمه اول با تساوی به پایان برسد. تغییرات زیادی نیز در نیمه دوم در ترکیب تیم ایجاد شد ولی با این حال ساباتینی گلزن تیم لوگانو برای بار دوم نیز دروازه ویولا را باز کرد. بادلی مقصر اصلی این گل به شمار می رفت. مونتلا در جریان نیمه دوم باز هم تغییراتی را انجام داد ولی در نهایت تلاش فیورنتینا ثمری نداشت تا یک شکست به پرونده دیدار های دوستانه ویولا اضافه شود.

ترکیب نیمه اول:
لوپاتلی – ریچاردز – گونزالو – باداگور – وارگاس – آکوییلانی – بادلی – لاتزاری – الحمداوی – یاکوونکو – باباکار

ترکیب نیمه دوم:
لتزرینی – ریچاردز (ماسکیانجلو) – مانچینی – باسانتا – آلونسو – ماتی – بادلی (سانا) – والرو – الحمداوی (اوکتاویو) – یاکوونکو (پتریکیونه) - باباکار