اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 19 شهریور)

1930 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 19 شهریور) 1393/06/19 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 19 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 19 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 19 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 19 شهریور)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

پاسخ مثبت روسی به آزمایشات ؛ برناردسکی مشکلی ندارد ؛ احتمال حضور آنلکا در فلورانس

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


17- صحبت های پائولو مانتی درباره وضعیت پپیتو روسی: "او هفته سختی را پشت سر گذاشت، زانوی او از مصدومیت قبلی ثبات کامل را دارد ولی مشکل جدید به جراحی نیاز داشت. او ترجیح داد برای جراحی به کولورادو برود ولی زمان خانه نشینی او بیشتر از چیزی بود که تصور می شد. با این حال به آزمایشات پاسخ خوبی نشان داده و زمان ریکاوری را متخصصین مشخص خواهند کرد. ما در این مدت او را تحت نظر خواهیم داشت و تا 6 هفته نمی توان صحبت دقیقی کرد."

16- احمد حجازی در شکست 1-0 تیم ملی مصر در برابر تونس 90 دقیقه روی نیمکت حضور داشت و نمایش هم تیمی هایش را تماشا می کرد.

15- دکتر پائولو مانتی، وضعیت برناردسکی را اینگونه توصیف کرده است: "برناردسکی یک مشکل بسیار خفیف در زانوی خود دارد که هیچ آسیب جدی به آن نرسانده است. جای نگرانی نیست و این بازیکن می تواند در دیدار روز یکشنبه در برابر جنوا به میدان برود."

14- تیم جنوا در دیداری دوستانه با نتیجه 8-0 از سد تیم وادو عبور کرد. متری و لستینه بهترین بازیکنان این تیم در این مسابقه بودند و یورای کوچکا نیز بار دیگر به ترکیب بازگشته بود.

13- رادیو بلو امروز شایعات مربوط به احتمال انتقال نیکولاس آنلکا به فیورنتینا در ژانویه را تکذیب کرده است.

12- مدیر برنامه جوئل کمپل مهاجم جوان تیم ملی کاستاریکا از تلاش ویولا در تابستان برای جذب این بازیکن خبر داده است.

11- نیکولاس آنلکا ستاره فرانسوی سابق تیم های یوونتوس و آرسنال در آستانه پیوستن به تیم پونه هند قرار دارد. این باشگاه که تحت مالکیت ویولا نیز می باشد، این بازیکن را به خدمت خواهد گرفت تا در ژانویه در صورت نیاز فیورنتینا، این مهاجم کهنه کار را به ویولا واگذار کند.

10- فدریکو برناردسکی ستاره جوان فیورنتینا که پس از درخشش در دیدار تیم زیر 21 ساله های ایتالیا دچار مصدومیت شده بود، امروز تحت معاینات جدی تری قرار خواهد گرفت تا وضعیت وی به طور کامل مشخص شود.

9- به احتمال زیاد امروز گزارش جدیدی از وضعیت پپیتو روسی از سوی باشگاه فیورنتینا منتشر می شود. این بازیکن همچنان در امریکا در حال درمان می باشد.

8- گائتانو دی آگوستینو بازیکن سابق تیم فیورنتینا به تیم فیدلیس آندریا در سری دی ایتالیا پیوست.

7- خبر هایی از مونته نگرو رسیده که گفته می شود استفان ساویچ در جریان تمرینات با درینچیچ بازیکن هم تیمی خود درگیری لفظی پیدا کرده است. البته در این درگیری تقریبا تمامی بازیکنان تیم ملی مونته نگرو طرف ساویچ را گرفته و باعث شدند تا بازیکن دیگر اردوی تیم را ترک کند.

6- در حالی که مذاکرات برای تمدید قرارداد آکوییلانی چندان امیدوار کننده به نظر نمی رسد، نتو و کوادرادو در آستانه تمدید قرارداد با ویولا قرار دارند.

5- امروز آخرین بازیکنان ملی پوش ویولا نیز به فلورانس بازگشتند تا مونتلا ترکیبی تقریبا کامل را برای دیدار مقابل جنوا در اختیار داشته باشد.

4- به احتمال زیاد تیم فیورنتینا با سیستم 4 دفاعی در برابر جنوا به میدان می رود و خوان کوادرادو در کنار ماریو گومز در خط حمله قرار خواهد گرفت.

3- مارکو مارین شرایط بسیار خوبی پیدا کرده و احتمال حضور وی در دیدار برابر جنوا نیز وجود دارد. خواکین نیز وضعیت خوبی داشته و می تواند ویولا را در این بازی همراهی کند.

2- امروز خبر های تازه ای در مورد دور تر شدن فیورنتینا و آکوییلانی از تمدید قرارداد منتشر شده است. لا نازیونه معتقد است این بازیکن در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد از ویولا جدا خواهد شد.

1- مانوئل پاسکوال کاپیتان تیم فیورنتینا در دیدار شب گذشته تیم ملی ایتالیا بازی را از روی نیمکت آغاز کرد ولی به محض ورود در نیمه دوم، توپی را روی دروازه ارسال کرد که توسط بونوچی به گل تبدیل شد. پاسکوال نمایش بسیار خوبی را در دیدار شب گذشته از خود ارائه کرده و نمره خوب 6.5 را دریافت کرد.