اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 20 شهریور)

1931 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 20 شهریور) 1393/06/20 اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 20 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 20 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 20 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 20 شهریور)

مهم ترین خبر های روز پنجشنبه:

دوشنبه اولین مذاکرات برای کوادرادو ؛ دردسر های مونتلا برای ترکیب اصلی ؛ احتمال حضور دیگو دلاواله در فلورانس

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

17- بازگشت برناردسکی، خواکین و مارین به تمرینات باعث شده تا مونتلا برای خط حمله خود گزینه های زیادی را داشته باشد. البته کوادرادو در کنار گومز بازی می کند ولی یک بازیکن از بین بازیکنان نام برده شده و وارگاس، ایلیچیچ، باباکار، الحمداوی و یاکوونکو پشت سر آنها به میدان خواهد رفت.

16- استفانو آنتونلی مدیر ورزشی تیم باری در مورد قرارداد رافال ولسکی: "مذاکرات واقعا سختی را با فیورنتینا برای خرید این بازیکن داشتیم چون آنها تضمین برای بازی کردن ستاره تیمشان می خواستند و چون تیم ما باری بود، این بازیکن حاضر به بازی کردن در سری بی شد. در ژانویه با فیورنتینا در مورد چگونگی خرید این بازیکن مذاکره دوباره ای خواهیم داشت."

15- صحبت های رافال ولسکی در تیم باری: "من امیدوارم تیم باری یک سکوی پرتاب برای من باشد و بتوانم به تیم ملی لهستان نیز دعوت شوم. من برای پیشرفت کردن به اینجا آمده ام."

14- لورا پائولتی یکی از مدیران فنی تیم فیورنتینا امروز به شهر مینسک سفر کرده تا در مورد باشگاه دینامو مینسک بلاروس، رقیب ویولا در اروپا اطلاعاتی را کسب کند.

13- وینچنزو گوئرینی در مراسم معارفه میکا ریچاردز: "او روز های خوبی را در تیم منچستر سیتی داشته است. وقتی پیام های زیادی از هم تیمی های قدیمی به او می رسد، نشان می دهد که ریچاردز یک بازیکن محبوب در رختکن تیم می باشد. ما به او اعتماد زیادی داریم و امیدواریم کار های زیادی برای فیورنتینا انجام دهد."

12- دیوید پیزارو هافبک کهنه کار فیورنتینا امروز 35 ساله شد: "از هواداران تیم برای پیام های تبریکشان تشکر می کنم که تاثیر زیادی بر رابطه من با مردم شهر فلورانس و باشگاه فیورنتینا داشته است. امیدوارم بتوانم پاسخ این محبت آنها را در زمین مسابقه به همراه هم تیمی هایم بدهیم."

11- قضاوت دیدار دو تیم فیورنتینا و جنوا در هفته دوم رقابت های سری آ به عهده دانیله اورساتو خواهد بود. فاورانی، ده پینتو، دوبوژ، تومازی و پایرتو نیز کمک های وی هستند. 8 پیروزی، 2 تساوی و 10 شکست با قضاوت اورساتو برای ویولا بدست آمده که آخرین بازی در شکست فینال جام حذفی در برابر ناپولی بود.

10- تیم های فیورنتینا و جنوا تا امروز 44 بار در رقابت های لیگ در سری آ و بی در آرتمیو فرانکی به مصاف هم رفته اند که 29 برد سهم ویولا بوده و جنوا فقط 3 بار به پیروزی رسیده است. تعداد گل ها نیز 94 به 40 بوده و دو تیم در بازی فصل پیش در این ورزشگاه به تساوی 3-3 دست پیدا کردند.

9- بر اساس اخبار رسیده از فلورانس، روز دوشنبه ملاقاتی بین سران باشگاه فیورنتینا با الساندرو لوچی مدیر برنامه خوان کوادرادو برگزار می شود تا تکلیف تمدید قرارداد این بازیکن مشخص شود.

8-کوریره فیورنتینو امروز در خبری از احتمال حضور ماتی فرناندز و میلان بادلی در ترکیب اصلی ویولا برای بازی با جنوا خبر داده است.

7- دو باشگاه فیورنتینا و جنوا در طول سال های زیاد بازیکنان مشترک زیادی را در ترکیب خود داشته اند. مارکو روسی، آنتونی فندن بوره، پاپا ویگو، لوکا تونی، آلبرتو جیلاردینو، سباستین فری، الساندرو پوتنزا، امیلیانو مورتی، حسین خارجا، ماریو سانتانا، متیا کاسانی، خوان وارگاس، فاکوندو رونکالیا و الساندرو متری از جمله این بازیکنان هستند.

6- آمادگی لستینه، متری و آنتونینی سه بازیکن مهم تیم جنوا دست جانپیرو گاسپرینی مربی این تیم را برای دیدار با ویولا بازگذاشته است.

5- آندره آ دلاواله امروز یا فردا به شهر فلورانس باز می گردد تا در اولین دیدار خانگی ویولا در فصل جدید در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس حضور داشته باشد. شایعاتی نیز از احتمال حضور دیگو دلاواله وجود دارد که شاید دو برادر مالک باشگاه در کنار هم بازی را جنوا را تماشا کنند.

4- به نظر می رسد تصمیم ویولا جهت نخریدن جانشین برای پپیتو روسی قطعی باشد و این باشگاه در حال حاضر روی مهاجمان فعلی خود تمرکز خواهد کرد. سپس در زمستان و با توجه به وضعیت تیم، در صورت لزوم مذاکرات برای خرید مهاجمی جدید آغاز خواهد شد.

3- توتو اسپورت از مثلث خط حمله تیم جوانان ایتالیا با حضور برناردسکی-براردی-بلوتی به عنوان خط حمله ای ترسناک نام برده است.

2- نمایش دلچسب مانوئل پاسکوال در ترکیب تیم ملی ایتالیا شاید تصمیم مونتلا برای استفاده از مارکوس آلونسو در سمت چپ خط دفاعی را تغییر دهد. این بازیکن اسپانیایی در دیدار مقابل رم جلو تر کاپیتان تیم در ترکیب قرار گرفته بود.

1- گزارش کادر پزشکی باشگاه فیورنتینا در مورد مصدومیت برناردسکی و روسی باعث شد تا بار دیگر لبخند روی لب های مونتلا نقش ببندد. این مربی جوان می توان برناردسکی را برای دیدار هفته آینده در اختیار داشته باشد و روسی نیز در ابتدای سال 2015 می تواند به میادین بازگردد.