اخبار :: اخبار باشگاه

میکا ریچاردز به دنبال اثبات توانایی ها ؛ تحت تاثیر پروژه ویولا قرار گرفتم

1932 شماره اطلاع نامه : میکا ریچاردز به دنبال اثبات توانایی ها ؛ تحت تاثیر پروژه ویولا قرار گرفتم 1393/06/20 میکا ریچاردز به دنبال اثبات توانایی ها ؛ تحت تاثیر پروژه ویولا قرار گرفتم اخبار باشگاه :: اخبار میکا ریچاردز به دنبال اثبات توانایی ها ؛ تحت تاثیر پروژه ویولا قرار گرفتم
میکا ریچاردز به دنبال اثبات توانایی ها ؛ تحت تاثیر پروژه ویولا قرار گرفتم

میکا ریچاردز به دنبال اثبات توانایی ها ؛ تحت تاثیر پروژه ویولا قرار گرفتم

میکا ریچاردز ستاره انگلیسی تیم فیورنتینا در کنفرانس مطبوعاتی خود، دلایل رد پیشنهاد تمدید قرارداد با سیتی و پیوستن به ویولا را تشریح کرد. این بازیکن معتقد است فضای شهر فلورانس برای پیشرفت و بازگشت به تیم ملی کاملا مناسب می باشد.

امروز طبق برنامه مراسم معارفه و کنفرانس مطبوعاتی میکا ریچاردز برگزار شد و این بازیکن 26 ساله به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. بیشترین سوالات مطرح شده در این مصاحبه طولانی، در مورد دوران حضور او در سیتی و دلیل ترک انگلیس و پیوستن به فیورنتینا بودند:

"من برای 12 سال بازیکن تیم منچستر سیتی بودم ولی برای مدت تقریبا 18 ماه فرصت بازی زیادی بدست نیاوردم. پیشنهاد های بسیار زیادی داشتم ولی پروژه ویولا واقعا من را تحت تاثیر قرار داد. من مطمئن هستم که می توانم در کنار هم تیمی ها به این تیم برای رسیدن به اهدافش کمک کنم. همانطور که می دانید، من یک مصدومیت جدی زانو داشتم و زمانی که بازگشتم، زابالتا جای من را پر کرده بود. من دوست داشتم به کار خود در سیتی ادامه دهم و حتی پیشنهاد تمدید قرارداد نیز به من شد اما هدف من این بود که به فوتبال خودم در کشوری دیگر ادامه دهم. بیرون ماندن از ترکیب، نا امید کننده بود و زابالتا نیز عالی بازی می کرد."

"در زمان روبرتو مانچینی، مدافعین کناری به صورت چرخشی بازی می کردند ولی با مربی جدید فرصت کمتری برای بازی پیدا کردم و تصمیم به ترک تیم گرفتم. البته تصمیم سختی بود ولی هیچ خشمی نسبت به سیتی نداشتم. من سال گذشته لذت کافی را نبردم و امیدوار بودم فرصت بیشتری به من داده شود که اینگونه نشد ولی با این حال از دوران حضور در سیتی واقعا خوشحال هستم. تیم ملی؟ زمانی که به طور ثابت در سیتی بازی می کردم، بازیکن اصلی تیم ملی هم بودم و حالا امیدوارم به زودی بار دیگر به فرم اصلی خودم بازگشته و با درخشش در فیورنتینا بار دیگر به تیم ملی انگلیس بازگردم."

"من با یووتیچ، ناستازیچ و ساویچ مشورت کردم و آنها چیز های بسیار خوب و فوق العاده ای از فلورانس و فیورنتینا برای من تعریف کردند و به محض ورود به اینجا نیز متوجه شدم که حرف آنها درست بوده، جو فلورانس برای عملکردی عالی، کاملا مناسب است. هدف ویولا؟ نمی توان در مورد هدفی مشخص صحبت کرد. ما می خواهیم عالی باشیم و در صورت امکان به لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کنیم. همیشه فوتبال ایتالیا را دنبال می کردم. اینجا سرعت کمتری در بازی هست ولی تاکتیک و تکنیک به مراتب بیشتری وجود دارد. از چیز هایی که از مانچینی یاد گرفته ام برای موفقیت و پیشرفت در ایتالیا استفاده خواهم کرد."

"بالوتلی؟ همه ما شخصیت بالوتلی را به خوبی می شناسیم. ما دوستان خوبی هستیم ولی در گذشته مشکلاتی در تمرینات با هم داشته ایم. حالا به تیم خوبی مثل لیورپول رفته و می تواند در کنار دیگر مهاجمان مستعد این تیم بازی کند. مونتلا؟ زیاد او را ندیده ام ولی در روز های آینده او به من خواهد گفت که به چه چیز هایی برای پیشرفت بیشتر نیاز دارم. الگو؟ در پست خودم الگوی خاصی ندارم ولی همیشه عاشق پاتریک ویرا بودم که یک رهبر واقعی در میدان بود. او نیز به من توصیه کرد که به فوتبال ایتالیا بروم. بی صبرانه منتظر بازی در کنار پدیده ای مثل خوان کوادرادو هستم ولی برای من بازی در دفاع 3 یا 4 نفره تفاوتی ندارد."