اخبار :: اخبار باشگاه

پس از انتقال به ویولا، از خوشحالی گریه کردم

1935 شماره اطلاع نامه : پس از انتقال به ویولا، از خوشحالی گریه کردم 1393/06/21 پس از انتقال به ویولا، از خوشحالی گریه کردم اخبار باشگاه :: اخبار پس از انتقال به ویولا، از خوشحالی گریه کردم
پس از انتقال به ویولا، از خوشحالی گریه کردم

پس از انتقال به ویولا، از خوشحالی گریه کردم

یاسمین کورتیچ بازیکن جدید تیم فیورنتینا عنوان کرده زمانی که خبر انتقال به ویولا را شنیده، از خوشحالی گریه کرده است. این بازیکن اهل اسلوونی از استقبال دیگر بازیکنان نیز شگفت زده شده و قصد دارد بهترین نمایش خود را برای ویولا داشته باشد.

امروز در سالن کنفرانس مطبوعاتی ورزشگاه آرتمیو فرانکی، مراسم معارفه یاسمین کورتیچ هافبک جدید تیم فیورنتینا برگزار شد. این بازیکن که به طور قرضی و با حق خرید 5 میلیونی در انتهای فصل، راهی فلورانس شده به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:

"من می دانم که فیورنتینا تیمی بسیار بزرگ است که در سال های اخیر نشان داده اند که می دانند چگونه عملکردی عالی داشته باشند. به هر بازیکن زمانی که در یک باشگاه بزرگ حضور داشته باشد، بدون هیچ فشاری از لحاظ فوتبالی کمک زیادی می شود. در پالرمو روز های خوبی را نداشتم ولی فصل پیش در تورینو بازی کردن بسیار راحت تر بود. حالا انگیزه زیادی دارم و می خواهم توانایی های خودم را اثبات کنم. بدون توجه به پستی که بازی می کنم، همیشه سعی می کنم بهترین نمایش را داشته باشم. در تمامی نقاط خط میانی توانایی بازی کردن را دارم."

"فیورنتینا فوتبالی بازی می کند که در سال های اخیر خیلی کمتر از آن استفاده شده است و وقتی از انتقال به ویولا خبردار شدم، گریه کردم. از حضور در اینجا واقعا خوشحالم و می خواهم بهترین عملکردم را داشه باشم. وقتی به فلورانس آمدم، یوزیپ ایلیچیچ را در آغوش گرفتم و باز هم گریه کردم. یوزیپ نیز بازیکن و انسان بسیار خوبی است که نکات جالبی از پروژه ویولا برای من گفت. به محض ورود به اینجا، استقبال بسیار گرمی از من شد، مانند فردی که برای سال هاست در فلورانس حضور دارد. برای اولین بار در لیگ اروپا حاضر خواهم شد ولی می خواهیم در همه رقابت ها تمرکز لازم را داشته باشیم."