اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 22 شهریور)

1936 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (شنبه 22 شهریور) 1393/06/22 اخبار کوتاه روزانه (شنبه 22 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (شنبه 22 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (شنبه 22 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 22 شهریور)

مهم ترین خبر های روز شنبه:

بررسی حواشی نبرد فیورنتینا و جنوا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

17- عملکرد بازیکنان قرضی ویولا در سری بی: مکسول آکوستی با پاس گل خود باعث برتری تیم مودنا شده و سلیفو روی نیمکت بود. ولسکی 30 دقیقه و کامپورزه 90 دقیقه برای باری بازی کردند و فاتزی نیز 77 دقیقه برای پروجا به میدان رفت. بلک 90 دقیقه برای کاتانیا بازی کرده و باکیچ شانس حضور برای تیم اسپزیا را بدست نیاورد. ربیچ نیز در تیم لایپزیگ آلمان بار دیگر دچار مصدومیت شده است.

16- تیم جوانان فیورنتینا با مربیگری آقای گویدی در دومین دیدار فصل جدید نیز به پیروزی رسیده و تیم پارما را با نتیجه 3-1 شکست دادند. گوندو (2) و ده پولی برای ویولا در این بازی گلزنی کردند تا فیورنتینا در جدول 6 امتیازی شود.

15- صحبت های جانپیرو گاسپرینی: "متری هنوز نمی تواند 90 دقیقه بازی کند.  ویولا دو فصل عالی را پشت سر گذاشته و ما زا قدرت آنها مطلع هستیم. ما به بازی خودمان فکر می کنیم و به توانایی هایمان اعتماد داریم."

14- هواداران تیم جنوا فقط 600 بلیط برای بازی فردا در برابر فیورنتینا خریداری کرده اند که مقدار زیادی به شمار نمی رود.

13- جانکارلو آنتونیونی اسطوره فوتبال ایتالیا و باشگاه فیورنتینا عنوان کرده آکوییلانی باید در فلورانس بماند. وی همچنین ضمن ابراز خوشحالی خود از ماندن کوادرادو، او را بازیکنی کامل برای تمام نقاط زمین دانسته است."

12- ترکیب احتمالی جنوا در برابر فیورنتینا با سیستم 2-5-3: پرین – رونکالیا – دی مایو – مارکزه – آنتونینی – استورارو – کوچکا – رینکون – آنتونلی – پروتی – متری.

11- با وجود نمایش درخشان مانوئل پاسکوال در دو بازی تیم ملی ایتالیا، به نظر می رسد مونتلا هنوز هم قصد استفاده از مارکوس آلونسو را در ترکیب تیمش دارد. البته مربی ویولا می خواهد پاسکوال را برای بازی لیگ اروپا نیز آماده نگه دارد.

10- تیم جنوا سفر خود برای حضور در فلورانس آغاز کرده و امروز عصر آخرین جلسه تمرینی خود را در آرتمیو فرانکی برگزار می کند.

9- آندره آ دلاواله به زودی به فلورانس می رسد تا آخرین تمرینات تیم پیش از رویارویی با جنوا را از نزدیک مشاهده کرده و با بازیکنان صحبت کند.

8- با وجود اینکه هنوز زمان قطعی مذاکرات برای تمدید قرارداد خوان کوادرادو مشخص نشده، اما باشگاه و بازیکن هر دو تمایل زیادی برای انجام این کار دارند. گفته می شود یک بند برای مبلغ آزادی این بازیکن نیز در نظر گفته خواهد شد.

7- تیم جنوا از سال 1977 در فلورانس موفق به شکست ویولا نشده و جانپیرو گاسپرینی در تلاش است تا این تابو را از بین ببرد.

6- صحبت های روز گذشته یاسمین کورتیچ در مورد گریه های او پس از انتقال به ویولا، بازتاب گسترده ای در رسانه های ایتالیا داشته است.

5- فصل پیش ماریو گومز در هفته دوم رقابت های سری آ در جنوا اولین گل های خود را برای ویولا به ثمر رساند و این بار نیز قصد دارد پس از عدم موفقیت در گلزنی برابر رم، گلزنی خود را در برابر جنوا و این بار در آرتمیو فرانکی آغاز کند.

4- دیدار فیورنتینا در برابر جنوا نکات قابل توجه بسیار زیادی دارد. از جمله آنها رویارویی دوستان سابق با یکدیگر می باشد. پروتی و مارین در سویا، ایلیچیچ با پینیا در پالرمو، برتولاکی و کوادرادو در لچه، روزی در کنار پیزارو و آکوییلانی در رم، رینکون با بادلی در هامبورگ، متری و لاتزاری در کالیاری و در نهایت برناردسکی در کنار استورارو در تیم جوانان ایتالیا هم بازی بوده و فردا رقیب هم خواهند بود.

3- لا نازیونه معتقد است از بین یوزیپ ایلیچیچ و فدریکو برناردسکی جوان، یک نفر پشت سر کوادرادو و گومز در بازی مقابل جنوا به میدان خواهد رفت.

2- رقابت متری و رونکالیا با تیم سابق خود در بازی فردا، مطلبی است که توتو اسپورت به آن پرداخته و از انگیزه این دو بازیکن برای درخشش در برابر تیم سابق خود خبر داده است.

1- گاتزتا دلو اسپورت از بازگشت خوان کوادرادو به ترکیب ویولا پس از یک جلسه محرومیت در بازی برابر رم خبر داده است. این بازیکن می تواند تا حدودی جای خالی روسی را پر کند.