اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 0-0 جنوا ؛ نمایش عالی ویولا و حسرت موقعیت های از دست رفته

1937 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 0-0 جنوا ؛ نمایش عالی ویولا و حسرت موقعیت های از دست رفته 1393/06/23 فیورنتینا 0-0 جنوا ؛ نمایش عالی ویولا و حسرت موقعیت های از دست رفته اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 0-0 جنوا ؛ نمایش عالی ویولا و حسرت موقعیت های از دست رفته
فیورنتینا 0-0 جنوا ؛ نمایش عالی ویولا و حسرت موقعیت های از دست رفته

فیورنتینا 0-0 جنوا ؛ نمایش عالی ویولا و حسرت موقعیت های از دست رفته

فیورنتینا 0-0 جنوا

تیم فیورنتینا در هفته دوم از رقابت های فصل جدید سری آ و در ورزشگاه خانگی خود با وجود نمایش بسیار عالی و ایجاد موقعیت های زیاد گلزنی در برابر تیم 10 نفره جنوا، با سد محکمی چون متیا پرین سنگربان جوان تیم حریف روبرو شده و نتوانست نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل کسب کند.

شکست در هفته اول رقابت های سری آ در برابر رم باعث شده بود تا حدود 30 هزار نفر به همراه آندره آ دلاواله به ورزشگاه آرتمیو فرانکی آمده و منتظر جشن اولین پیروزی ویولا در این فصل باشند. اما حتی اخراج فاکوندو رونکالیا بازیکن سابق بنفش ها نیز نتوانست تاثیری بر نتیجه این دیدار گذاشته و ویولا در نهایت با 1 امتیاز از میدان خارج شد.

وینچنزو مونتلا که برای این دیدار نفراتی چون روسی و مارین مصدوم را در اختیار نداشت، سه بازیکن جدید دیگر تیم یعنی ریچاردز، بادلی و کورتیچ را نیز نیمکت نشین کرده بود تا تومویچ، آکوییلانی و باباکار بار دیگر فرصت بازی کردن پیدا کنند. پاسکوال نیز بار دیگر روی نیمکت بوده و آلونسو در جای او بازی می کرد. آکوییلانی و کوادرادو نیز به ترکیب اصلی بازگشته و در این بازی حضور داشتند. در سمت مقابل نیز جانپیرو گاسپرینی به رونکالیا از ابتدا بازی داده و متری را نیمکت نشین پینیا کرده بود.

تیم فیورنتینا در تمامی دقایق این بازی عملکردی برتر از حریف داشته و تیم مقابل غیر از چند باری که با ضربات از راه دور نه چندان حطرناک قصد گلزنی داشت، نتوانست موقعیت جدی را خلق کند. شاید تنها خطر این تیم توسط پینیا ایجاد شد که ضربه آکروباتیک این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت. در سایر دقایق تیم میزبان با تکیه بر حرکات تهاجمی آلونسو و باباکار در سمت چپ، موقعیت های خوبی را برای گلزنی ایجاد کرد که این فرصت ها با بی دقتی بازیکنانی چون گومز، کوادرادو، آکوییلانی، برناردسکی و حتی آلونسو از دست رفتند. البته نباید نمایش فوق العاده متیا پرین را نیز در کسب این تساوی نادیده گرفت.

مونتلا در جریان بازی گومز، باباکار و ساویچ را از میدان خارج کرد تا برناردسکی، ایلیچیچ و پاسکوال به میدان بروند ولی تلاش آنها نیز بی نتیجه بود. در هر صورت ویولا به اولین امتیاز خود در این فصل دست پیدا کرده و منتظر دیدار های هفته های بعدی می باشد. بازی بعدی فیورنتینا در لیگ اروپا و در خانه برابر تیم گنگام فرانسه است و بنفش پوشان منتظر هستند تا شاید در آن دیدار سرانجام تلسم گل نزنی هایشان به پایان برسد. ضمن اینکه بازیکنان جدید تیم نیز می توانند کمک زیادی به تیم مونتلا در کسب نتیجه کنند.
 

ترکیب تیم فیورنتینا در این دیدار (2-1-3-4):

نتو – تومویچ – گونزالو – ساویچ (پاسکوال) – آلونسو – آکوییلانی – پیزارو – والرو – کوادرادو - باباکار (ایلیچیچ) – گومز (برناردسکی)