اخبار :: اخبار باشگاه

امیدواری مونتلا به گومز و کوادرادو ؛ مصدومیت روسی را بهانه نخواهیم کرد

1938 شماره اطلاع نامه : امیدواری مونتلا به گومز و کوادرادو ؛ مصدومیت روسی را بهانه نخواهیم کرد 1393/06/22 امیدواری مونتلا به گومز و کوادرادو ؛ مصدومیت روسی را بهانه نخواهیم کرد اخبار باشگاه :: اخبار امیدواری مونتلا به گومز و کوادرادو ؛ مصدومیت روسی را بهانه نخواهیم کرد
امیدواری مونتلا به گومز و کوادرادو ؛ مصدومیت روسی را بهانه نخواهیم کرد

امیدواری مونتلا به گومز و کوادرادو ؛ مصدومیت روسی را بهانه نخواهیم کرد

وینچنزو مونتلا در آستانه دومین نبرد شاگردانش در سری آ و در برابر هواداران خودی، اعلام کرد مصدومیت روسی نباید بهانه ای برای نتیجه نگرفتن آنها باشد. وی همچنین با اشاره به توانایی های کوادرادو و گومز از آنها به عنوان امید های اصلی تیمش برای موفقیت نام برد.

تیم فیورنتینا روز یکشنبه در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس به مصاف جنوا می رود تا ضمن شکست در دیدار اول مقابل رم، به اولین پیروزی خود در این فصل دست پیدا کند. وینچنزو مونتلا نیز در کنفرانس مطبوعاتی مفصل خود، در مورد وضعیت شاگردانش توضیحاتی را ارائه کرده است:
 

"بازی بسیار سختی خواهیم داشت. جنوا تیم خوبی است اما ما تمام توان خود را به کار می گیریم تا عالی کار کنیم. جنوا دوندگی زیادی در زمین دارد و تمامی فضا ها را پوشش می دهند. این به عهده ماست که بتوانیم فوتبال خودمان را به آنها تحمیل کنیم. اشتیاق زیادی برای اولین دیدار خانگی در فصل جدید دارم و هدف ما این است که ضمن حفظ شخصیت تیمی، پیشرفت کنیم. کوادرادو بازیکن بسیار مهمی برای تیم ما می باشد و حالا آرام تر است و فکری آزاد دارد. او از فوتبالی که بازی می کند، لذت می برد. روسی و کوادرادو بازیکنانی متفاوت هستند اما کوادرادو می تواند در هر پستی به میدان برود. مطمئنا روسی باعث افزایش کیفیت تیم می شد ولی غیبت او نباید یک بهانه برای ما باشد."

"من عاشق او هستم و مصدومیت زانوی او باعث آسیب دیدگی زانوی من نیز شده است.  او حالا باید روی ریکاوری خود تمرکز کند و حتی 80% آمادگی او نیز برای ما کافی است. همه از گومز انتظار دارند در هر بازی 2 گل به ثمر برساند و زمانی که این اتفاق نمی افتد، همه انتقاد می کنند. من او را می شناسم و هیچ نگرانی از این بابت ندارم. اگر تیم بتواند به او کمک کند، او کار های بزرگی را انجام خواهد داد. گومز از آن دسته بازیکنانی نیست که به تنهایی بتواند یک تیم را به پیروزی برساند. وقتی گل بزند همه چیز خوب می شود. در حال حاضر بیش از هر کس دیگری به گلزنی نیاز دارد ولی فقط 1 بازی انجام داده و برای بررسی بیشتر باید منتظر باشیم. پاسکوال؟ توجهی به شایعات ندارم، پاسکوال برای ما بازیکن مهمی است و مهم باقی خواهد ماند."

"متری و رونکالیا؟ آنها بازیکنان بسیار خوبی هستند که همواره تلاش می کنند بهترین نمایش را داشته باشند. من خواندم که آنها می خواهند خودشان را در برابر ما ثابت کنند، امیدوارم این اتفاق رخ دهد. بریلانته؟ برای اتفاقی که در رم رخ داد متاسفم و حتی قبل از اشتباهی که روی گل رم داشت قصد داشتم او را تعویض کنم ولی در این کار سریع عمل نکردم. واقعا متاسفم ولی این اتفاقات همیشه رخ می دهند. بازیکنان زیاد؟ در فوتبال مدرن نیاز به بازیکنان زیاد دارید تا در تمرینات روزانه عملکرد بهتری داشته باشید. گاهی اوقات نیاز است که در تمرینات نیز تعویضی انجام دهید. ایلیچیچ، برنا یا باباکار؟ این سرگرم کننده است، اسم آنها را روی کاغذ می نویسم و سپس آنها را می خوانم (با خنده). همه آنها خوب هستند ولی در میدان بیشتر از 11 نفر حاضر نخواهند شد."