اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 23 شهریور)

1939 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 23 شهریور) 1393/06/23 اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 23 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 23 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 23 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 23 شهریور)

مهم ترین خبر های روز یکشنبه:

حواشی پس از بازی با جنوا ؛ مصاحبه بازیکنان دو تیم

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


18- آلبرتو والنتین یکی از نمایندگان باشگاه بارسلونا امروز در ورزشگاه آرتمیو فرانکی حضور داشت. این فرد روز گذشته نیز دیدار تیم های امپولی و رم را از نزدیک دیده بود. کوادرادو و نینگولان دو هدف بارسا می باشند.

17- جوزپه بیاوا مدافع کهنه کار تیم آتالانتا در پیروزی امروز تیمش در برابر کالیاری دچار مصدومیت شده و احتمالا بازی با فیورنتینا در هفته آینده را از دست خواهد داد.

16- خوان کوادرادو در بازی مقابل جنوا یک رکورد را به ثبت رساند. این بازیکن 11 بار با خطا مواجه شد که با رکورد قبلی که متعلق به لوکا تونی در سال 2010 می باشد، برابری کرده است.

15- تیم گنگام رقیب ویولا در لیگ اروپا امشب در یک نتیجه عجیب موفق شد تیم صدرنشین لیگ فرانسه بوردو را شکست دهد. گنگام 3 بازی از 4 دیدار قبلی خود را به شکست پشت سر گذاشته بود.

14- متیا پرین دروازه بان جنوا: "بازی راحتی نداشتیم و با تیم بسیار قدرتمندی روبرو شده بودیم. سخت ترین عکس العمل روی توپ آکوییلانی بود. ما تیم جوانی هستیم که با کمی شکیبایی بهتر خواهیم شد."

13- خوما باباکار: "برخورد های فیزیکی زیادی داشتم و مجبور به ترک زمین شدم. فصل طولانی است و ما هنوز به آینده امیدوار هستیم. از بازگشت به فلورانس خوشحال هستم و برای این پیراهن همه کار انجام خواهم داد. امیدوارم در تمامی بازی ها به پیروزی برسیم."

12- گونزالو رودریگز: "ما هرچه می توانستیم انجام دادیم تا به پیروزی برسیم. حالا به بازی اروپا در روز پنجشنبه فکر می کنیم و سپس بازی با آتالانتا را زیر نظر خواهیم داشت. همه ما به گومز اعتماد لازم را داریم."

11- آندره آ دلاواله: "بازی دقیقا همان چیزی بود که ما می خواستیم ولی متاسفانه نتیجه نگرفتیم. تصمیم مونتلا در تعویض گومز درست بود و از بازی جوانان لذت بردم. روسی به زودی به ایتالیا باز می گردد تا قدرتمند تر از گذشته باشد. برای کوادرادو عجله ای نداریم و به زودی ملاقاتی خواهیم داشت. درباره آکوییلانی هم خوش بین هستم. تا پایان فصل به همین شکل بازی می کنیم تا به اهداف خود برسیم."

10- دانیله پراده: "ما باید نکات مثبت بازی را ببینیم. تیم نمایشی عالی داشت و فقط نتوانست گلزنی کند، خیلی بد شد که نبردیم. ما به گومز اعتماد کامل داریم. فکر کنم کمی از لحاظ بدنی کمی مشکل داشته باشد."

9- جانپیرو گاسپرینی مربی تیم جنوا: "فیورنتینا تیم با ارزشی است ولی ما برای تمامی برنامه های آنها راه مقابله داشتیم. قصد تهاجمی تر کردن تیم را داشتم که رونکالیا اخراج شده و مجبور به تغییری دیگر شدم."

8- صحبت های خوان کوادرادو پس از بازی با جنوا: "از بازی راضی هستیم چون همیشه به دنبال پیروزی بودیم. بازی راحتی نداشتیم ولی مطمئن هستم فیورنتینا خیلی زود به فوتبال زیبای خود باز می گردد. همیشه ساکت هستم و در مورد بازار و قرارداد صحبتی نمی کنم. فکر می کنم مدیر برنامه ام با باشگاه ملاقات کند و با هم برای تمدید قرارداد به توافق برسند."

7- صحبت های مارکوس آلونسو: "امروز در خانه بازی می کنیم و می خواهیم در برابر هواداران خودی به پیروزی برسیم. برای مصدومیت پپیتو متاسفم ولی فیورنتینا تیمی متکی به بازیکن نیست و هنوز هم قدرت زیادی دارد."

6- مائوریسیو پینیا مهاجم اهل شیلی تیم جنوا خطرناک ترین بازیکن برای ویولا می باشد. این بازیکن در 3 دیدار گذشته ای که با پیراهن تیم سابقش کالیاری به مصاف ویولا رفته، 4 بار موفق به گلزنی شده است.

5- صحبت های گونزالو با یک روزنامه آرژانتینی: "بازی های تیم سن لورنزو را به صورت آنلاین دنبال می کنم و این تیم برای تمامی خانواده من اهمیت زیادی دارد. نمی توانم احتمال بازی برای این تیم را رد کنم، این رویای من می باشد اما من برای 3 سال دیگر نیز با فیورنتینا تمدید کرده ام و از حضور در اینجا کاملا راضی هستم. با این حال همیشه یک هوادار سن لورنزو حتی از این فاصله باقی خواهم ماند."

4- وینچنزو مونتلا در طول 10 روز گذشته همواره سعی کرده بازیکنان جدید خود را برای رسیدن به فرم اصلی کمک کند ولی با این حال به نظر می رسد در بازی مقابل جنوا نیز بازیکنان قدیمی تر تیم به میدان خواهند رفت.

3- به احتمال زیاد امروز بیش از 30 هزار نفر دیدار دو تیم فیورنتینا و جنوا را در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس از نزدیک مشاهده خواهند کرد.

2- "فلورانس در انتظار ماریو گومز" تیتری بود که گاتزتا امروز در مورد دیدار فیورنتینا با جنوا چاپ کرده بود. این بازیکن تنها امید ویولا در بخش تهاجمی تیم می باشد.

1- خوان کوادرادو که امروز در اولین دیدار خود برای ویولا در سری آ در فصل جدید به میدان می رود، این مطلب را در صفحه اجتماعی خود به اشتراک گذاشت.