اخبار :: اخبار باشگاه

نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر جنوا

1940 شماره اطلاع نامه : نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر جنوا 1393/06/23 نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر جنوا اخبار باشگاه :: اخبار نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر جنوا
نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر جنوا

نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر جنوا

در دیدار برابر جنوا ماریو گومز، بورخا والرو و دیوید پیزارو کمتر از حد انتظار ظاهر شده و نناد تومویچ نیز با بازی نه چندان قابل قبول خود راه را برای ورود میکا ریچاردز به ترکیب باز گذاشت. در نقطه مقابل آلبرتو آکوییلانی، خوما باباکار و مارکوس آلونسو با نمایش خوب خود اتظارات را برآورده کرده و نمره قبولی گرفتند.

ترکیب اصلی:

نتو (6):
سنگربان برزیلی ویولا برخلاف همتای جوان خود در تیم جنوا روز آرامی را سپری کرد. نتو تنها چند بار برای شوت های نه چندان خطرناک مهاجمین حریف مجبور به واکنش های ساده شد و هرگز خطری به طور جدی دروازه او را تهدید نکرد.

تومویچ (5):
مدافع صرب در این بازی نیز در ترکیب اصلی قرار داشت تا میکا ریچاردز نیمکت نشین شود ولی در صورتی که نمایش های او در بخش تهاجمی به همین شکل ادامه پیدا کند، خیلی زود جای خود را از دست خواهد داد.

گونزالو (6.5):
رودریگز در این میدان بسیار آماده تر از بازی مقابل رم نشان داده و یک بار نیز در موقعیت گلزنی قرار گرفت. اما او نیز مانند سایر مدافعین تیم کار سختی در بازی امروز نداشته و همواره بهتر از مهاجمین تیم جنوا ظاهر شد.

ساویچ (6):
کمتر از سایر مدافعین تیم تحرک داشت ولی او هم کاملا با شایستگی مهاجمین جنوا را کنترل کرده و اجازه هیچ کاری به آنها نداد.

آلونسو (6.5):
مدافع جوان اسپانیایی به روند رو به رشد خود ادامه می دهد ولی هنوز در برخی صحنه ها نیازمند کسب تجربه بیشتر می باشد. آلونسو دو بار در آستانه باز کردن دروازه حریف قرار گرفت ولی با بدشانسی توپ های او به بیرون رفتند.

آکوییلانی (7):
آکو همانند فصل پیش که در فلورانس مقابل جنوا هت تریک کرده بود، در این بازی نیز نمایشی فراتر از سایرین داشت. به نظر می رسد آکوییلانی که در مقابل رم نیمکت نشین بود، خطر رقبای خود را احساس کرده و برای حفظ جایگاه خود تلاش زیادی به کار خواهد برد. پاس عالی او نیز به گومز با بی دقتی مهاجم آلمانی روبرو شد تا ویولا در این بازی در گلزنی ناموفق باشد.

پیزارو (6):
در نیمه اول تقریبا در میدان محو بود ولی در نیمه دوم عملکرد بهتری داشت. با این حال پیزارو هنوز به روز های اوج خود نرسیده و نتوانست در این بازی نیز بازیسازی مناسبی برای مهاجمان داشته باشد.

والرو (5.5):
مغز متفکر اسپانیایی ویولا نسبت به بازی برابر رم کمی بهتر بود ولی هنوز هم کمی نا آمادگی در این بازیکن دیده می شود. ضمن اینکه والرو موقعیت خوبی نیز برای گلزنی در اختیار داشت که آن را از دست داد.

کوادرادو (6.5):
یکی از نکات امیدوار کننده ویولا در این بازی درخشش نسبی کوادرادو بود. بازیکنی که می تواند با حرکات خود باعث افزایش قدرت تهاجمی فیورنتینا شود. البته تلاش های او در این بازی ثمری نداشت و هنوز نیازمند تمرکز بیشتر در بازی است.

باباکار (6.5):
مهاجم 21 ساله سنگالی تیم فیورنتینا در این بازی نشان داد که توانایی های بسیار زیادی دارد. او که تقریبا در تمامی جنگ های تن به تن برتر از مدافعین جنوا عمل کرد، به خوبی نشان داد که بسیار پخته تر شده است.

گومز (5):
نمایش تقریبا ضعیف مهاجم آلمانی در این بازی باعث شد تا مونتلا فقط 55 دقیقه به او اجازه بازی کردن بدهد. گومز که دو موقعیت عالی گلزنی را از دست داده بود، کاملا دور از فرم خود به سر می برد ولی هواداران هنوز در ورزشگاه او را تشویق کرده و منتظر بازگشت امید اول گلزنی ویولا به روز های اوج خود هستند.

بازیکنان تعویضی:

برناردسکی (6): تغییر زیادی در روند تهاجمی ویولا ایجاد نکرد ولی یک موقعیت عالی داشت که توسط پرین مهار شد.
ایلیچیچ (5.5): هنوز به بازیکنی تاثیر گذار در ترکیب فیورنتینا تبدیل نشده و نتوانست باعث پیروزی تیمش در این بازی شود.
پاسکوال (6): با وجود اینکه دقایق کمی در بازی حضور داشت ولی حرکات خوبی از سمت چپ انجام داده و آمادگی خود را ثابت کرد.

مونتلا (6):
تساوی خانگی در برابر جنوا مطمئنا باعث رضایت باشگاه و هواداران نخواهد بود ولی به نظر نمی رسد که این موضوع در این مقطع از فصل مشکل مربی جوان فیورنتینا باشد. شاید این بازی نشان داد که تیم در برخی از کار های تهاجمی ضعف داشته و مونتلا باید به سرعت و پیش از دیدار بعدی آنها را برطرف کند. ترکیب اتخاذ شده از سوی مونتلا نیز جواب مثبتی داشت.