اخبار :: اخبار باشگاه

ابراز رضایت مونتلا از بازی عالی شاگردانش

1941 شماره اطلاع نامه : ابراز رضایت مونتلا از بازی عالی شاگردانش 1393/06/23 ابراز رضایت مونتلا از بازی عالی شاگردانش اخبار باشگاه :: اخبار ابراز رضایت مونتلا از بازی عالی شاگردانش
ابراز رضایت مونتلا از بازی عالی شاگردانش

ابراز رضایت مونتلا از بازی عالی شاگردانش

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا مدعی شده عملکرد شاگردانش در تساوی برابر جنوا عالی بوده و رضایت کامل از نمایش آنها در این مسابقه دارد. این مربی جوان ابراز امیدواری کرد تیمش در بازی های بعدی سرانجام به گل برسد.

تساوی خانگی در برابر جنوا باعث شد تا ویولا در دومین بازی سری آ نیز در امر گلزنی ناکام باشد. با این حال مونتلا ضمن پذیرفتن ضعف تیمش در کار های تهاجمی، از عملکرد کلی تیمش ابراز رضایت کرد:

"نگرش ما به بازی بسیار عالی بود و فوق العاده بازی کردیم، حتی اگر در مهم ترین کار که گلزنی باشد، اشتباهات زیادی داشتیم. 7 یا 8 بار موقعیت گلزنی ایجاد کردیم و تنها 1 بار توسط پینیا دروازه ما به خطر افتاد. در مجموع از بازی تیم در این مسابقه رضایت دارم و نگران نیستم. گومز؟ او به گل نیاز دارد و امیدوارم در دیدار بعدی به آن برسد. ما همه به او اعتماد داریم و او نیز بیش از پیش برای رسیدن به فرم اصلی خود به سایرین نیاز دارد. در بازی با رئل گلی زد که فقط از یک مهاجم بزرگ بر می آید و به خوبی می داند که چگونه از این شرایط خارج شود."

"باباکار؟ او بهتر از ماریو گومز کار کرد و به خوبی توانست از عضله و ماهیچه های خود استفاده کند. ویژگی های او باعث می شود که در همه پست های تهاجمی در سیستم 3-3-4 بازی کند. با این حال خط حمله در این بازی نمره قبولی نگرفته و باید آن را بپذیریم. کوادراد؟ او از بازی کردن لذت می برد و فکری آزاد دارد. او مدتی را در سردرگمی به سر برد ولی حالا کاملا آماده شده است. هواداران؟ آنها از ابتدا تا انتها با تیم هستند و بهتر بود اگر می توانستیم امروز به پیروزی برسیم. مارین؟ او خوب است و نیازمند رسیدن به فرم بهتری می باشد."