اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 24 شهریور)

1942 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 24 شهریور) 1393/06/24 اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 24 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 24 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 24 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 24 شهریور)

مهم ترین خبر های روز دوشنبه:

بازتاب تساوی با جنوا و بازوبند خاص والرو ؛ امضای قرارداد همکاری با بت کلیک ؛ مشخص شدن داور بازی با گنگام

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

21- به نظر می رسد وینچنزو مونتلا برای دیدار با گنگام قصد دارد از خوزه باسانتا و میلان بادلی در ترکیب اصلی خود بهره ببرد. باسانتا می تواند جای گونزالو محروم را پر کند و بادلی به جای پیزارو یا والرو که این روز ها در فرم خوبی قرار ندارند، به میدان برود.

20- یوفا امروز اعلام کرد که محرومیت های باقی مانده از فصل گذشته لیگ اروپا با بخشش روبرو شده و در بازی های اول این فصل لیگ اروپا اعمال نخواهند شد. بدین ترتیب خوان کوادرادو که با دریافت کارت زرد در دیدار مقابل یوونتوس در بازی فصل گذشته لیگ اروپا، با یک جلسه محرومیت روبرو شده بود، توانایی بازی در برابر گنگام را دارد. البته محرومیت گونزالو رودریگز که در آن بازی اخراج شده بود، بر جای خود باقی خواهد ماند.

19- مارکو وراتی یکی از اهداف خرید ویولا در تابستان گذشته، امروز قرارداد خود با تیم PSG را تا سال 2019 تمدید کرد.

18- پپیتو روسی مهاجم مصدوم تیم فیورنتینا امشب با انتشار یک ویدئو در صفحه اجتماعی خود، نشان داد که از روحیه بسیار خوبی برخوردار است.

17- تیم دینامو مینسک یکی از رقبای ویولا در لیگ اروپا در خانه با شکست سنگین 1-4 مقابل تیم سولیگورسک روبرو شد. اما پائوک همانند گنگام موفق بوده و به پیروزی 3-0 در برابر نیکی ولوس دست پیدا کرد.

16- امروز شایعاتی در مورد علاقه تیم ناپولی برای به خدمت گیری خوان مانوئل وارگاس منتشر شد. این بازیکن فقط یک سال دیگر با ویولا قرارداد دارد و هنوز تلاشی برای تمدید آن انجام نشده است.

15- روز به روز احتمال ماندن لوکا لتزرینی در فلورانس برای تمام فصل بیشتر می شود. لتزرینی که به دلیل مصدومیت لوپاتلی در تابستان، در فلورانس ماندنی شد، به احتمال زیاد در ژانویه نیز به فروش نخواهد رسید.

14- فاکوندو رونکالیا پس از دیدار با ویولا که به اخراج وی نیز منجر شد، اعلام کرد هنوز عاشق فیورنتیناست ولی قصد دارد بهترین بازی های خود را برای جنوا انجام دهد. رونکالیا که در فلورانس چهره ای محبوب است، در جنوا نیز به محبوبیت خوبی دست پیدا کرده است.

13- قیمت بلیط برای هواداران تیم فیورنتینا در بازی مقابل آتالانتا در ورزشگاه اتلتی آتزوری اعلام شد. هر هواداران ویولا که قصد دیدن این بازی را از نزدیک داشته باشد، باید 20 یورو پرداخت کند.

12- جانلوکا بایزی مدیر اجرایی باشگاه فیورنتینا امروز با فرانچسکو پوستیلیونه مدیر عامل کمپانی بت کلیک دیدار کرده و قرارداد همکاری امضا کردند. بر اساس این قرارداد، از این به بعد باشگاه فیورنتینا از خدمات بت کلیک در ورزشگاه آرتمیو فرانکی استفاده خواهد کرد.

11- هارالد لچنر داور اتریشی قضاوت دیدار دو تیم فیورنتینا و گنگام فرانسه در لیگ اروپا را به عهده خواهد داشت. آلن هوکسا، آندریاس استوندینگر و مکسیمیلیان کولبیش نیز او را در امر قضاوت همراهی خواهند کرد. این داور پیش از این 9 بار دیگر نیز در رقابت های اروپایی سوت زده است.

10- در حالی که بحث تمدید قرارداد کوادرادو و آکوییلانی مطرح می باشد، امروز صحبت هایی نیز از احتمال تمدید قرارداد نتو، وارگاس و باباکار در روز های آینده منتشر شده است.

9- باشگاه ساسولو در نظر دارد تا دومنیکو براردی را تنبیه کرده و 2 تا 3 جلسه او را از همراهی تیم محروم کند. در این صورت این بازیکن جوان دیدار با ویولا را از دست خواهد داد.

8- هواداران تیم فیورنتینا روز گذشته استقبال متفاوتی از رونکالیا و متری داشتند. مدافع آرژانتینی با وجود اخراج در این بازی، همواره با تشویق هواداران روبرو شد ولی متری در بدو ورود به میدان با صدای استقبال آنها مواجه شد.

7- هیچ کدام از خرید های تابستانی ویولا در دیدار برای جنوا به میدان نرفتند تا رسانه های ایتالیایی این اتفاق را به تحلیل بکشند. البته به احتمال زیاد برخی از آنها در دیدار مقابل گنگام بازی خواهند کرد.

6- تیم فیورنتینا که همواره در دیدار های خانگی عملکردی فوق العاده را خود نشان می داد حالا با بحرانی روبرو شده و در 7 دیدار گذشته خانگی، تنها 1 بار به پیروزی رسیده است.

5- به نظر می رسد متیا پرین بهترین بازی های خود را در فلورانس انجام می دهد. این دروازه بان جوان که شب گذشته مانع گلزنی بازیکنان فیورنتینا شد، دو سال پیش نیز زمانی که در تیم پسکارا حضور داشت، با 15 مهار توپ، رکوردی خارق العاده را به نام خود ثبت کرده بود تا ویولا در آن بازی نیز موفق به گلزنی نشود.

4- گاتزتا دلو اسپورت به بررسی بازی دیروز ویولا پرداخته و سه ایراد اساسی به مونتلا گرفته است. 1) دلیل تعویض گومز در حالی که ویولا نیاز به گل داشت. 2) دلیل نیمکت نشینی بازیکنی آماده مثل مانوئل پاسکوال و ورود دیر هنگام او به زمین. 3) دلیل باقی ماندن بازیکن نا آماده ای مثل والرو در زمین و عدم ورود یک هافبک آماده تر.

3- بازیکنان تیم فیورنتینا امروز پس از تساوی در برابر جنوا، فقط یک جلسه تمرینی برای ریکاوری برگزار می کنند و سپس از فردا برای بازی با گنگام آماده می شوند.

2- روز گذشته بورخا والرو کاپیتان تیم فیورنتینا بود که روی بازوبند این بازیکن نقشی زیبا از نمای تاریخی شهر فلورانس وجود داشت. بازوبندی خاص برای کاپیتان خاص ویولا که چندی پیش جایزه Torrino d'Oro را برده بود.

1- صحبت های ژاسلین گورونک مربی تیم گنگام اولین رقیب ویولا در لیگ اروپا: "در بازی مقابل بوردو عالی بودیم، هرچند که در انتهای بازی کمی ترسیده بودیم. حالا از روحیه و انگیزه خوبی برای بازی با فیورنتینا برخورداریم و می رویم تا برای این لباس بجنگیم."