اخبار :: اخبار باشگاه

به زودی ماریو گومز واقعی را خواهید دید

1944 شماره اطلاع نامه : به زودی ماریو گومز واقعی را خواهید دید 1393/06/26 به زودی ماریو گومز واقعی را خواهید دید اخبار باشگاه :: اخبار به زودی ماریو گومز واقعی را خواهید دید
به زودی ماریو گومز واقعی را خواهید دید

به زودی ماریو گومز واقعی را خواهید دید

ماریو گومز مهاجم تیم فیورنتینا در واکنش به انتقاد های زیاد در ابتدای این فصل، مدعی شده توجهی به مطالب مطرح شده ندارد و هواداران ویولا می توانند به زودی ماریو گومز واقعی را در میادین ببینند.

دو هفته از رقابت های سری آ سپری شده و تیم فیورنتینا همچنان در امر گلزنی ناکام مانده است. به همین دلیل اصلی ترین فشار ها بر روی مهاجم آلمانی این تیم می باشد ولی گومز در مصاحبه با اسکای ادعا کرد به این چنین فشار و انتقاد ها عادت دارد:

"من در دو بازی این فصل گلزنی نکردم و باید اعلام کنم که هواداران هنوز ماریو گومز واقعی را در این فصل ندیده اند. من به انتقاد و فشار عادت دارم و زمانی که برای 2 یا 3 مسابقه نمی توانم گلزنی کنم، همه در مورد من صحبت می کنند. در بازی مقابل جنوا باید حداقل یکی از آن دو موقعیتی که نصیب من شد را تبدیل به گل می کردم ولی می دانم که می توانم بهتر شوم. چنین روز هایی در زندگی ورزشی هر بازیکنی وجود دارد و من اصلا نگران نیستم. من می خواهم هر چه سریع تر به گل برسم و مطمئنم که این اتفاق خیلی زود رخ خواهد داد. در هر صورت چیزی که برای من اهمیت دارد، عملکرد تیم است و این دلیل گلزنی من و هر مهاجم دیگری می باشد."

"وظیفه من این است که آرام باشم، به سختی تمرین کنم و بدون توجه به اینکه چه مطالبی در روزنامه ها نوشته می شود، در زمین جواب انتقاد ها را بدهم. فصل پیش خیلی سخت بود و من نتوانستم بازی کنم. باید پارسال را فراموش کرده ولی نمی توان آن را از بین برد. با این حال با وجود تمام صحبت هایی که می شود، من بهترین جا را برای بازی کردن انتخاب کرده ام. از حضور در فلورانس کاملا راضی هستم و می خواهم همه کار برای این هواداران که همیشه به ما نزدیک هستند، انجام دهم. مصدومیت روسی؟ در طول یک سالی که اینجا بودم دائما در مورد مصدومیت ها صحبت شده است. ابتدا من سپس پپیتو و دوباره حالا او. روسی پسر خوبی است و شرایط سختی را دارد که امیدوارم خیلی زود به میادین باز گردد."