اخبار :: اخبار باشگاه

باشگاه می داند من چه چیزی می خواهم

1945 شماره اطلاع نامه : باشگاه می داند من چه چیزی می خواهم 1393/06/26 باشگاه می داند من چه چیزی می خواهم اخبار باشگاه :: اخبار باشگاه می داند من چه چیزی می خواهم
باشگاه می داند من چه چیزی می خواهم

باشگاه می داند من چه چیزی می خواهم

آلبرتو آکوییلانی هافبک تیم فیورنتینا توضیحات کاملی در مورد وضعیت قرارداد و مذاکرات مربوط به آن داده و از عملکرد باشگاه در تابستان ابراز رضایت کرده است.

هافبک خلاق ویولا در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با مونتلا برای دیدار اول در لیگ اروپا صحبت های کوتاهی را در مورد وضعیت قرارداد خود و رقابت های لیگ اروپا مطرح کرده است:

"صحبت های زیادی در مورد قرارداد من مطرح شده است. به همان مقدار که درگیر این موضوع هستم، آماده ام که در مورد آن بحث کنم. در حال حاضر ما فقط 1 ملاقات با باشگاه داشته ایم که در آن زمان باشگاه موضوعات مهم تری برای بررسی کردن داشت. وضعیت کاملا مشخص است و باشگاه به خوبی می داند که من چه چیزی می خواهم. بازی با گنگام؟ بازی مهمی برای ما به شمار می رود و با انگیزه و اشتیاق زیادی برای موفقیت قدم به زمین خواهیم گذاشت. تیم امسال باتجربه تر شده و در بازی روز یکشنبه برابر جنوا نیز این مسئله را دیدیم. امیدوارم من هم بازی های زیادی مانند آن دیدار داشته باشم."

" فتح لیگ اروپا به خودی خود اتفاق بسیار قابل توجهی خواهد بود و نه فقط به این دلیل که راهی برای رسیدن به لیگ قهرمانان به شمار می رود. فصل پیش در این رقابت ها در مقابل یوونتوس حذف شدیم که در آن بازی نیز بیش از اینکه اختلافی بین دو تیم وجود داشته باشد، نتیجه بازی روی اتفاقات دیدار رقم خورد. باشگاه خرید های خوبی در خط میانی انجام داده است. آنها همه هدف های مشخص شده از سوی مربی بودند که توسط باشگاه خریداری شدند. البته هنوز برای تیم بازی نکرده اند ولی عملکرد خوبی خواهند داشت."