اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 3-0 گنگام ؛ بازی قاطعانه ویولا و اولین پیروزی فصل

1947 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 3-0 گنگام ؛ بازی قاطعانه ویولا و اولین پیروزی فصل 1393/06/27 فیورنتینا 3-0 گنگام ؛ بازی قاطعانه ویولا و اولین پیروزی فصل اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 3-0 گنگام ؛ بازی قاطعانه ویولا و اولین پیروزی فصل
فیورنتینا 3-0 گنگام ؛ بازی قاطعانه ویولا و اولین پیروزی فصل

فیورنتینا 3-0 گنگام ؛ بازی قاطعانه ویولا و اولین پیروزی فصل

فیورنتینا 3-0 گنگام

وارگاس (34) - کوارداو (67) - برناردسکی (88)

تیم فیورنتینا اولین گام در رقابت های لیگ اروپا را قاطعانه برداشت و میهمان خود گنگام فرانسه را با سه گل شکست داد. وارگاس، کوادرادو و برناردسکی برای ویولا در این بازی گلزنی کردند تا سرانجام طلسم گل نزدن و پیروز نشدن فیورنتینا در این فصل با هم شکسته شود.

شاگردان وینچنزو مونتلا پس از دو بازی در سری آ، کار خود در رقابت های لیگ اروپا را با قدرت و پیروزی 3-0 در برار تیم گنگام فرانسه آغاز کردند. مونتلا برای این بازی 5 تغییر را نسبت به بازی روز یکشنبه در برابر جنوا در ترکیب خود اعمال کرده است. تاتاروزانو جانشین نتو شده و پاسکوال، کورتیچ وارگاس به جای آلونسو، آکوییلانی و باباکار به میدان رفته اند. باسانتا نیز تغییری اجباری بوده تا جای گونزالو محروم را در ترکیب پر کند. نکته جالب نیمکت نشینی مجدد میکا ریچاردز و میلان بادلی دو بازیکن جدید تیم می باشد. ضمن اینکه لتزرینی، آکوییلانی و لاتزاری نیز جایی در لیست 18 نفره پیدا نکردند.

نیمه اول این دیدار با برتری ویولا به پایان رسید. تک گل فیورنتینا را خوان مانوئل وارگاس روی سانتر دیدنی یاسمین کورتیچ به ثمر رساند تا اولین گل فیورنتینا در رقابت های امسال باشد. بنفش پوشان در تمامی دقایق این نیمه برتر از حریف خود نشان داده و تیم فرانسوی غیر از چند بار شوت های بی حاصل از پشت محوطه جریمه، کار دیگری انجام نداد. تیم فیورنتینا در این بازی یک بار نیز توسط گومز به گل رسید که این بار داور به درستی گل را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد. مصطفی دیالو بازیکن تیم گنگام نیز به دلیل دو خطای خشن روی وارگاس و پیزارو با دریافت 2 کارت زرد از بازی اخراج شد.

در نیمه دوم والرو که در اواخر نیمه اول با مصدومیت روبرو شده بود، از بازی بیرون رفته و جای خود را به میلان بادلی دیگر بازیکن جدید تیم داد. ویولا در این نیمه نیز نبض کامل بازی را در اختیار گرفته و بار ها فرصت گلزنی ایجاد کرد که فقط کوادرادو و برناردسکی موفق به گلزنی شدند. کواد روی پاس استثنایی پیزارو در موقعیت تک به تک قرار گرفت و برناردسکی نیز با ضربه ای دیدنی از پشت محوطه جریمه موفق به باز کردن دروازه حریف شد. میکا ریچاردز و برنا دیگر تعویضی های ویولا در این دیدار بودند که جای ساویچ و کوادرادو را در زمین پر کردند. البته تیم حریف نیز در این نیمه موقعیت خوبی داشت که با عکس العمل عالی تاتاروزانو، دروازه ویولا بسته ماند.

شاید تنها نکته منفی این بازی گل نزدن مجدد ماریو گومز بود ولی با این حال، مهاجم آلمانی ویولا عملکردی به مراتب بهتر از گذشته داشته و چند بار نیز با بدشانسی موفق به گلزنی نشد. در هر صورت اولین 3 امتیاز اروپایی به حساب فیورنتینا واریز شد ولی با توجه به پیروزی 6-1 تیم پائوک در برابر دینامو مینسک، این تیم یونانی است که در صدر جدول قرار خواهد گرفت. بازی بعدی ویولا در سری آ و در برابر تیم آتالانتا می باشد. بازی بعدی در لیگ اروپا نیز دو هفته دیگر در خانه دینامو میسنک برگزار می شود.
 

ترکیب تیم فیورنتینا در این دیدار:

تاتاروزانو – تومویچ – ساویچ (ریچاردز) – باسانتا – پاسکوال – کورتیچ – پیزارو – والرو (بادلی) – کوادرادو (برناردسکی) – وارگاس – گومز