اخبار :: اخبار باشگاه

نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر گنگام

1950 شماره اطلاع نامه : نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر گنگام 1393/06/28 نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر گنگام اخبار باشگاه :: اخبار نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر گنگام
نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر گنگام

نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر گنگام

در دیدار برابر گنگام بازیکنان جدید نمایش واقعا خوبی را داشتند و شاید بتوان از پیزارو، کورتیچ و کوادرادو به عنوان بهترین های تیم در این بازی یاد کرد. در سمت مقابل فقط نمایش پاسکوال کم تر از حد انتظار بود و ماریو گومز نیز بار دیگر در امر گلزنی ناکام ماند.


تاتاروزانو (6.5):
سنگربان اهل رومانی ویولا در اولین دیدار رسمی خود برای فیورنتینا شب آرامی را پشت سر گذاشت ولی در یک آزمایش جدی در مقابل شوت سنگین بازیکن حریف، بسیار آماده و مطمئن نشان داد.

تومویچ (6):
عملکردی بهتر از روز یکشنبه و بازی مقابل جنوا داشت ولی هنوز با روز های خوب خود فاصله زیادی دارد. پس از ورود ریچاردز به قلب خط دفاعی رفت.

ساویچ (6):
شب آرامی برای خط دفاعی ویولا بود و ساویچ نیز عملکرد مناسبی در دقایق حضورش در میدان داشت.

باسانتا (6):
شروع خوب برای مدافع آرژانتینی ویولا که جای خالی هم وطنش گونزالو را به خوبی پر کرده بود. عملکرد او نشان از رقیبی قدرتمند برای ساویچ و گونزالو در قلب خط دفاعی داشت.

پاسکوال (5.5):
بر خلاف بازی های خوب در تیم ملی و دقایق خوب در مقابل جنوا، مشکلاتی در کار های دفاعی داشت و سانتر های خوبی نیز انجام نداد. شاید در بازی بعدی بار دیگر روی نیمکت باشد.

کورتیچ (7):
هافبک اهل اسلوونی ویولا یک کارت زرد در این بازی دریافت کرد ولی بازی بسیار عالی او با یک پاس گل زیبا برای وارگاس همراه بود.

پیزارو (7.5):
شاید آمادگی پیزارو در این بازی یکی از خبر های خوب برای هواداران ویولا باشد. این بازیکن بر خلاف دو دیدار قبلی، نمایش بسیار خوبی داشت و یک پاس گل استثنایی نیز به کوادرادو داد.

والرو (6):
فقط یک نیمه بازی کرده و به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شد. با این حال نمایش والرو نیز همانند پیزارو بسیار بهتر از بازی های قبلی بود.

کوادرادو (7):
وینگر خوش تکنیک فیورنتینا تقریبا هر کاری که می خواست در این بازی انجام داد و خط دفاعی تیم حریف نتوانست در مقابل او مقاوت کند. یک گل زیبا نیز در پرونده او برای این بازی ثبت شد.

وارگاس (6.5):
در این بازی نشان داد که هنوز می توان روی او برای درخشش حساب باز کرد. این بازیکن که همواره در فکر فراهم کردن توپ برای گومز بود، خودش در امر گلزنی موفق عمل کرد.

گوزم (6):
یک بازی دیگر برای گلزنی سوپر ماریو از دست رفت ولی تفاوت مشخصی بین عملکرد او در این بازی با سایر دیدار ها وجود داشت. به نظر می رسد ماریو از لحاظ بدنی در وضعیت خوبی قرار گرفته است.

بازیکنان تعویضی:

بادلی (6): کار خاصی در این بازی انجام نداد ولی در مجموع نمایش امیدوار کننده ای داشت.
ریچاردز (6): در کار های تهاجمی بسیار عالی عمل کرد و حتی در موقعیت گلزنی هم قرار گرفت.
برناردسکی (6.5): یک گل در 20 دقیقه حضور در میدان، عملکرد عالی ستاره جوان ویولا در این بازی بود.

مونتلا (6.5):

با وجود اینکه تیم فیورنتینا در برابر تیم 10 نفره گنگام به پیروزی رسیده و نمایش بسیار خوبی را نیز ارائه کرد، اما هنوز هم تیم جای پیشرفت و کار بیشتری دارد.