اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 29 شهریور)

1952 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (شنبه 29 شهریور) 1393/06/29 اخبار کوتاه روزانه (شنبه 29 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (شنبه 29 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (شنبه 29 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 29 شهریور)

مهم ترین خبر های روز شنبه:

ویولا به دنبال تمدید قرارداد برناردسکی ؛ غیبت والرو در تمرینات

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

15- ماتی فرناندز که در این فصل هنوز نتوانسته حضوری موثر در ترکیب تیم داشته باشد، می تواند در صورت عدم آمادگی والرو، در بازی فردا با آتالانتا جای او را در میدان پر کند.

14- در جریان تمرینات امروز تیم فیورنتینا، بورخا والرو پس از فقط 45 دقیقه و در حالی که یک بانداژ را روی زانوی خود داشت، تمرین را ترک کرده و از زمین خارج شد. به همین دلیل احتمال حضور این بازیکن در دیدار مقابل آتالانتا کاهش پیدا کرده است.

13- استیو لئو بلک بازیکن قرضی تیم فیورنتینا در کروتونه، امروز اولین گل خود را برای این تیم در سری بی و در دیدار مقابل بولونیا به ثمر رساند.

12- نیمکت نشینی های عدنان یانوزای در تیم منچستر یونایتد باعث شده تا از همین حالا شایعاتی در مورد خروج این بازیکن از اولد ترافورد مطرح شود. یوونتوس و فیورنتینا نیز در بین مشتری های این ستاره جوان و 19 ساله دیده می شوند.

11- خبر های منتشر شده امروز نشان می دهد که در میانه های ماه اکتبر ملاقاتی برای تمدید قرارداد آلبرتو آکوییلانی برگزار خواهد شد.

10- مصاحبه استفانو کولانتونو مربی آتالانتا: "نگران بازی با فیورنتینا هستم چون آنها در بازی های قبلی فقط 1 نیمه مقابل رم خوب نبودند. کوادرادو یکی از بهترین وینگر های دنیاست و نمی توان او را متوقف کرد، باید فقط او را محدود کنیم. امیدوارم گومز در مقابل ما به فرم سابق خود بازنگردد."

9- استفانو کولانتونو و وینچنزو مونتلا پیش از 6 بار به عنوان مربی در تیم های مختلف روبروی هم قرار گرفته اند که سهم مونتلا 5 پیروزی بوده و یک دیدار نیز به تساوی رسیده است. بدین ترتیب کولانتونو امیدوار است در بازی فردا به اولین پیروزی خود برابر مونتلا دست پیدا کند.

8- تیم جوانان فیورنتینا در هفته سوم رقابت های لیگ جوانان، به سومین پیروزی پیاپی خود دست پیدا کرد. این تیم امروز در مصاف با جنوا به برتری 1-0 دست پیدا کرد.

7- روستی و اسپیناتزولا دو بازیکن تیم آتالانتا هنوز شرایط تمرین کردن با سایرین را پیدا نکرده و از شانس کمی برای بازی مقابل فیورنتینا برخوردار هستند.

6- مارکو مارین همچنان به ریکاوری خود ادامه می دهد تا برای حضور در ترکیب تیم آماده شود. این بازیکن به بازی با آتالانتا نخواهد رسید ولی به احتمال زیاد برای بازی با ساسولو به آمادگی لازم می رسد.

5- شایعات در مورد انتقال منیر الحمداوی به کشور تونس افزایش پیدا کرده است. مدیر ورزشی یک تیم تونسی این اخبار را تایید کرده است.

4- برای دیدار مقابل آتالانتا چند تغییر در ترکیب فیورنتینا شکل خواهد گرفت. نتو و گونزالو که به طور حتم به پست اصلی خود باز می گردند. میکا ریچاردز نیز از شانس بیشتری نسبت به تومویچ برای بازی کردن برخوردار است ولی ابهام اصلی در خط میانی است. جایی که رقابتی تنگاتنگ بین کورتیچ و آکوییلانی وجود دارد.

3- لا نازیونه دیدار فردا فیورنتینا و آتالانتا را نبرد 2 گومز دو تیم نام برده است. ماریو گومز مهاجم آلمانی ویولا به دنبال اولین گل فصل خود می باشد و پاپو گومز نیز در مقابل تیمی بازی خواهد کرد که در طول تابستان احتمال حضورش در آن وجود داشت.

2- گاتزتا دلو اسپورت امروز مطلبی در مورد تمدید قرارداد احتمالی فدریکو برناردسکی با فیورنتینا تا سال 2018 منتشر کرد.

1- کوریره فیورنتینو در چاپ امروز خود به جدی نبودن مصدومیت بورخا والرو اشاره کرده و مدعی شد این بازیکن توانایی حضور در دیدار مقابل آتالانتا را دارد.