اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 30 شهریور)

1955 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 30 شهریور) 1393/06/30 اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 30 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 30 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 30 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 30 شهریور)

مهم ترین خبر های روز یکشنبه:

مصاحبه بازیکنان پس از پیروزی مقابل آتالانتا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

15- صحبت های دانیله پراده: "زمان این بود که بازی کمتر زیبایی را ارائه کرده ولی در نهایت به پیروزی برسیم. برد امروز مهم بود چون باعث جهش خوبی در جدول شد. ماتی عالی بازی کرد و به تداوم بیشتری نیاز دارد، ما نیز نگاه ویژه ای به او داریم. او از لیست یوفا خارج است ولی ما بازیکنان زیادی داریم. به زودی گومز هم گلزنی خواهد کرد."

14- نتو دروازه بان برزیلی فیورنتینا: "نمایش بسیار خوبی داشتیم و لازم است که در تمامی بازی ها با همین جدیت حاضر شویم. ما به خوبی می دانیم دنبال چه چیزی هستیم و در بازی های قبلی واقعا بدشانس بودیم. از روز اولی که به اینجا آمدم همیشه سعی کردم بهترین رفتار و عملکرد را داشته باشم. همه می دانند من اینجا خوشحال و راضی هستم و در مورد تمدید قرارداد مدیر برنامه ام مذاکره خواهد کرد."

13- صحبت های یوزیپ ایلیچیچ: "کورتیچ گل فوق العاده ای به ثمر رساند و من برای او خوشحالم. بازی سختی داشتیم ولی 3 امتیاز مهم تر بود. نکته مهم دیگر این بود که سرانجام به گل رسیدیم."

12- استفانو کولانتونو مربی تیم آتالانتا: "خوب بازی کردیم و بار ها فیورنتینا را تحت فشار قرار دادیم. ما هیچ فضایی به بازیکنان سرعتی آنها ندادیم و فقط مغلوب عملکرد هوشمندانه کورتیچ شدیم."

11- صحبت های یاسمین کورتیچ پس از گلزنی در برابر آتالانتا: "از عملکرد تیم و پیروزی در این بازی خوشحال هستم. ما همه تلاش کردیم تا این سه امتیاز را به خانه بیاوریم. این گل را به خانواده، مدیر برنامه و دوستم ایلیچیچ تقدیم می کنم."

10- اوگنیو جیانی مشاور منطقه ای توسکان و نماینده کمیته المپیک ایتالیا اعلام کرده پروژه باشگاه فیورنتینا برای ساخت یک ورزشگاه جدید در فلورانس بسیار عالی است و مسئولان باید با درخواست آنها موافقت کنند.

9- 500 هوادار تیم فیورنتینا امروز برای حمایت از ویولا در ورزشگاه اتلتی آتزوری حضور خواهند داشت.

8- 51 دیدار پیش از این بین دو تیم فیورنتینا و آتالانتا برگزار شده که سهم آتالانتا 19 پیروزی و ویولا 12 برد بوده است. 20 بازی نیز به تساوی کشیده شده است.

7- قرارداد نوربرتو نتو در پایان این فصل به اتمام خواهد رسید ولی در صورتی که باشگاه قصد تمدید آن را داشته باشد، به احتمال زیاد دستمزد او نیز دو برابر خواهد شد.

6- وینچنزو مونتلا در چهار دیداری که تیمش تحت هدایت او در برابر آتالانتا برگزار کرده، همیشه موفق بوده و 4 پیروزی کسب کرده است.

5- تیم آتالانتا در دو هفته ابتدایی سری آ گلی دریافت نکرده و به همین دلیل کار ویولا برای شکستن خط دفاعی این تیم بسیار سخت به نظر می رسد.

4- با وجود اینکه بورخا والرو برای دیدار مقابل آتالانتا دعوت شده ولی احتمال اینکه از اولین دقیقه به میدان برود بسیار کم است. به همین دلیل ماتی فرناندز یا یاسمین کورتیچ می توانند جای او را پر کنند.

3- به نظر می رسد وینچنزو مونتلا قصد دارد امروز از مثلث تهاجمی کوادرادو-ایلیچیچ-گومز در خط حمله خود استفاده کند. البته کوریره فیورنتینو همچنان معتقد است در این بازی سیستم 2-5-3 استفاده می شود.

2- نبرد امروز دو تیم فیورنتینا و آتالانتا نبردی بین گومز و دنیس هم خواهد بود. دو گلزن همیشگی دو تیم امسال هنوز موفق به گلزنی نشده اند.

1- تیم فیورنتینا امروز در ساعت 20:30 به وقت تهران در هفته سوم رقابت های سری آ به مصاف میزبان خود آتالانتا خواهد رفت. طبق برنامه، بازیکنان و کادر فنی، 1 ساعت پس از بازی نیز به شهر فلورانس باز خواهند گشت.