اخبار :: اخبار باشگاه

تحت فشار قرار گرفتیم ؛ گومز برای تیم می جنگد

1956 شماره اطلاع نامه : تحت فشار قرار گرفتیم ؛ گومز برای تیم می جنگد 1393/06/30 تحت فشار قرار گرفتیم ؛ گومز برای تیم می جنگد اخبار باشگاه :: اخبار تحت فشار قرار گرفتیم ؛ گومز برای تیم می جنگد
تحت فشار قرار گرفتیم ؛ گومز برای تیم می جنگد

تحت فشار قرار گرفتیم ؛ گومز برای تیم می جنگد

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از پیروزی در برابر تیم آتالانتا ضمن تمجید تیم رقیب، مدعی شد ماریو گومز برای پیروزی تیم در این بازی جنگیده و همین برای او کافی می باشد.

بنفش پوشان فلورانس در هفته سوم سری آ در خانه آتالانتا با تک گل یاسمین کورتیچ به برتری دست پیدا کردند. با این حال مونتلا معتقد است تیم میزبان مستحق شکست نبوده ولی شیوه متفاوت بازی آنها در غیاب پیزارو و والرو جواب داده است:

"مطمئنا ما دیدار هایی از این بهتر نیز داشته ایم اما اغلب به پیروزی نمی رسیدیم. ما امروز 3 امتیاز مهم را در مقابل تیم خوب آتالانتا کسب کردیم که بار ها ما را تحت فشار قرار داده و هرگز شایسته شکست نبودند. گومز؟ گل ها خواهند رسید، ماریو امروز برای تیم جنگید و فیورنتینا به پیروزی رسید. برای من همین کافی است و فکر می کنم در این مورد نظری مشابه با ماریو داشته باشم."

"کوادرادو بازیکنی حیاتی برای تیم ماست و می تواند در شرایطی خاص کار ها را مدیریت کند اما برخی اوقات بیش از حد توپ را زیر پای خود نگه می دارد که نیاز به کار بیشتر هست. من مطمئنم که او در کنار فیورنتینا پیشرفت خواهد کرد. وقتی والرو و پیزارو را در میدان نداریم مجبوریم به شیوه ای متفاوت بازی کرده و از کورتیچ و وارگاس در پست های مرکزی تر بهره ببریم."