اخبار :: اخبار باشگاه

شوک جدید در فلورانس: مصدومیت سه هفته ای ماریو گومز

1957 شماره اطلاع نامه : شوک جدید در فلورانس: مصدومیت سه هفته ای ماریو گومز 1393/06/31 شوک جدید در فلورانس: مصدومیت سه هفته ای ماریو گومز اخبار باشگاه :: اخبار شوک جدید در فلورانس: مصدومیت سه هفته ای ماریو گومز
شوک جدید در فلورانس: مصدومیت سه هفته ای ماریو گومز

شوک جدید در فلورانس: مصدومیت سه هفته ای ماریو گومز

باشگاه فیورنتینا امروز در بیانیه ای از مصدومیت ماریو گومز در جریان دیدار با آتالانتا خبر داده که این مهاجم را برای مدت حداقل 3 هفته خانه نشین خواهد کرد. هواداران ویولا نیز به سرعت از خوما باباکار جوان به عنوان جانشین وی حمایت کرده اند.

تیم فیورنتینا روز گذشته در هفته سوم سری آ در برابر آتالانتا به اولین پیروزی خود دست پیدا کرد ولی ظاهرا این خوشی دوام زیادی نداشته و خبر مصدومیت ماریو گومز در آن دیدار باعث نگرانی هواداران و کادر فنی شده است. کادر پزشکی باشگاه امروز معاینات نهایی را روی پای مصدوم گومز انجام داده و اعلام کرد که این بازیکن دچار آسیب دیدگی درجه 1 در ناحیه تاندون ران پای راست خود شده است.

گومز از امروز درمان را شروع کرده و 10 روز دیگر دوباره معاینه خواهد شد ولی به احتمال زیاد حداقل 3 هفته دور از میادین خواهد بود. به محض انتشار خبر مصدومیت گومز، هواداران باشگاه به صفحه شخصی خوما باباکار رفته و از او به عنوان جانشین مهاجم آلمانی حمایت کرده اند. بدین ترتیب حالا وینچنزو مونتلا پس از مصدومیت روسی، باید تدابیری جدید برای پر کردن جای گومز نیز اندیشیده و با بازیکنانی که در اختیار دارد، جای او را هم پر کند.