اخبار :: اخبار باشگاه

باباکار و برناردسکی جای گومز را پر می کنند

1958 شماره اطلاع نامه : باباکار و برناردسکی جای گومز را پر می کنند 1393/07/01 باباکار و برناردسکی جای گومز را پر می کنند اخبار باشگاه :: اخبار باباکار و برناردسکی جای گومز را پر می کنند
باباکار و برناردسکی جای گومز را پر می کنند

باباکار و برناردسکی جای گومز را پر می کنند

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا معتقد است اعتماد کامل به باباکار و برناردسکی برای پر کردن جای خالی ماریو گومز دارد ولی فشاری به این دو مهاجم جوان وارد نخواهد کرد.

روز گذشته خبر مصدومیت 3 هفته ای ماریو گومز منتشر شد و فلورانسی ها پس از مصدومیت روسی، با یک شوک دیگر مواجه شدند. با این حال مونتلا قصد دارد از دو مهاجم جوان خود برای پر کردن جای خالی ستاره های مصدوم تیمش استفاده کند:

"مصدومیت ماریو گومز من را هم متعجب کرد و برای آن واقعا متاسفم. شاید مهاجمان تیم ما نفرین شده هستند اما این اتفاقات همیشه رخ می دهد و امیدوارم خیلی زود بازگردد. برخی بازیکنان جدید را زود تر در اختیار گرفتیم و همه آنها شایستگی های خود را نشان دادند. باید به آنها خوش بین باشیم و در بهترین فرصت و وضعیت از آنها استفاده کنیم. البته کمی طول می کشد تا با روش بازی تیم ما آشنا شوند ولی همین حالا نکات مثبت زیادی را نشان داده اند. کورتیچ وضعیت بدنی بسیار مناسبی دارد و با فوتبال ایتالیا آشناست. به باباکار و برنادرسکی اعتماد بسیار زیادی دارم و به همین دلیل مهاجم جدیدی خریداری نکردیم. ما باید در مورد آنها صبور باشیم و هیچ فشاری به آنها وارد نکنیم."

"ما به آنها فرصت لازم را خواهیم داد ولی همه چیز را همین حالا از آنها نمی خواهیم، در غیر این صورت آنها دچار مشکل می شوند. هواداران؟ در این دو سال گذشته، مردم شهر فلورانس و به خصوص افرادی که بلیط تهیه کرده و به ورزشگاه آمدند، تاثیر فوق العاده ای روی تیم داشتند و ما را در روز های سخت کمک کردند. دی فرانچسکو (مربی ساسولو)؟ همیشه او را هم به عنوان یک مربی و هم به عنوان یک انسان، تحسین می کنم. آنها تیمی دارند که هم در خانه و هم در خارج از خانه می توانند خطر ساز باشند. بازی با آتالانتا؟ در میدانی سخت، بازی خوبی را ارائه کردیم. ما در یک بازی خارج از خانه حضور پیدا کرده و موفق شدیم به پیروزی برسیم."

"این درست نیست که همه بخواهند فیورنتینا به هر بازی که می رود، در پایان با نتیجه 3-0 برنده شود. نتو؟ او یک دروازه بانی است که در طول سال های گذشته پیشرفت فوق العاده ای داشته و ما خوشحال هستیم. دو دروازه بان سطح بالا داریم و تاتاروزانو هم در لیگ اروپا نمایشی عالی داشت. این باعث افتخار ماست که ترکیبی در اختیار داریم که در تمامی مسابقات می تواند رقابت کند. ماتی؟ بازی فوق العاده ای را مقابل آتالانتا داشت. او در مدت اخیر تداوم بازی نداشته و به فکر اثبات خودش می باشد. ما به طور کامل به او و توانایی هایش ایمان داریم. کوادرادو؟ گاهی اوقات انتظارات از او خیلی زیاد است ولی این شغل من است که از هر بازیکنی، بهترین کارایی را درخواست کنم."