اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 3 مهر)

1962 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 3 مهر) 1393/07/03 اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 3 مهر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 3 مهر)
اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 3 مهر)

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 3 مهر)

تعداد خبر ها تا این لحظه: 11

حواشی و مصاحبه های پس از بازی با ساسولو ؛ موافقت ناردلا با ساخت ورزشگاه جدید

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

17- هنوز زمان بازگشت جوزپه روسی به شهر فلورانس مشخص نشده ولی گفته می شود این بازیکن در میانه های ماه اکتبر (حدود 20 روز دیگر) به ایتالیا باز خواهد گشت تا ادامه درمان را در کنار سپری کند.

16- جاشوا بریلانته ستاره استرالیایی تیم فیورنتینا به اردوی تیم ملی کشورش دعوت شد. باسانتا نیز برای تیم ملی آرژانتین دعوت شده ولی ماتی فرناندز جایی در لیست نفرات تیم ملی شیلی پیدا نکرده است.

15- دیوید پیزارو هافبک کهنه کار ویولا امروز به طور کامل در تمرینات شرکت کرده و مشخص شد که از لحاظ بدنی به وضعیت خوبی رسیده است اما خوان وارگاس به احتمال زیاد بازی روز یکشنبه را نیز از دست خواهد داد.

14- میلیتاری و گوری دو بازیکن تیم نوجوانان فیورنتینا به اردوی تیم زیر 16 ساله های ایتالیا دعوت شدند.

13- بازیکنان تیم فیورنتینا بعد از دیدار با ساسولو استراحت نداشته و با نظر کادر فنی امروز نیز به تمرین پرداختند تا برای مسابقه هفته آینده در برابر تورینو آماده شوند.

12- صحبت های داریو ناردلا شهردار فلورانس در مورد ورزشگاه جدید: "به زودی پروژه جدید (عکس خبر) را آغاز می کنیم و کار های اداری آن را انجام خواهیم داد. خانواده دلاواله همکاری با Mercafir را انتخاب کرده و قرار است سرمایه گزاری 305 میلیونی برای ساخت این مجموعه ورزشی در نظر گرفته شود. بیش از 3000 شغل ایجاد می شود و من نیز آن را امضا خواهم کرد. این ورزشگاه در سال 2018 به بهره برداری خواهد رسید."

11- خط حمله تیم فیورنتینا با به ثمر رساندن تنها 1 گل در 4 بازی، ضعیف ترین خط حمله سری آ تا اینجای کار می باشد.

10- صحبت های الساندرو لونگی مدافع ساسولو: "این تساوی برای روحیه بازیکنان تیم بسیار مهم بود. بازی کردن مقابل تیم قدرتمند فیورنتینا راحت نیست."

9- نمایش عالی آلبرتو آکوییلانی در بازی دیشب نکته ای بود که توسط لا نازیونه به آن پرداخته شده است. ضمن اینکه تساوی در برابر ساسولو یک "فرصت از دست رفته" لقب گرفته است.

8- کوریره فیورنتینو در تحلیل بازی شب گذشته مدعی شده که خواکین، کوادرادو و باباکار نمایش خوبی داشتند ولی در هر صورت نتوانستند باعث پیروزی تیم بشوند.

7- گاتزتا در چاپ امروز خود به طلسم ویولا در آرتمیو فرانکی و عملکرد ضعیف خط حمله فیورنتینا با تنها 1 گل زده در این فصل اشاره کرده است.

6- مارکوس آلونسو: "از نمایش تیم فوق العاده راضی هستیم و فقط به گل نرسیدیم. شاید باید در ضربات آخر سریع تر و بهتر عمل می کردیم. خوشحالم که جایی در تیم پیدا کرده ام و بازی با تداوم در انگلیس باعث پیشرفت من شده است."

5- دانلیه پراده مدیر ورزشی فیورنتینا: "با وجود برتری در میدان، برای گلزنی خوش شانس نبودیم. ساسولو نیز خوب دفاع کرد ولی دو تیری که کوادرادو و والرو زدند، تاثیر گذار بود. حالا به بازی با تورینو فکر می کنیم. کوادرادو یک انسان است و ماشین نیست که همیشه عالی باشد. هر چند که در این بازی هم خوب بود. از باباکار و برناردسکی راضی هستیم."

4- آندره آ دلاواله نیز صحبت هایی را انجام داده است: "از نمایش تیم واقعا راضی هستیم و حالا برای پیروزی به تورین خواهیم رفت. غیبت بازیکنان اصلی احساس می شود ولی ما جانشین های خوبی برای آنها داریم. متاسفانه نتوانستیم در خانه به پیروزی برسیم و دو بار به تیر زدیم. حالا فقط به بازی با تورینو فکر می کنیم."

3- صحبت های اوزبیو در فرانچسکو مربی ساسولو: "فیورنتینا به طور کامل بر بازی تسلط داشت و ما را تحت فشار قرار داده بود. کمبود روسی و گومز در این تیم احساس می شود."

2- نظرات فرانچسکو مانیانلی کاپیتان تیم ساسولو: "به خوبی دفاع کردیم و مطمئن هستم بهتر از این هم می توانیم باشیم. با یک امتیاز طلایی به خانه بازگشتیم."

1- صحبت های بورخا والرو پس از تساوی مقابل ساسولو: "ما نتوانستیم دیوار محکم دفاعی ساسولو را بشکنیم و اگر یک گل به ثمر می رساندیم، شرایط بازی تغییر می کرد. بازی فوق العاده ای داشتیم و از این بابت خوشحالیم. ما در مسیر درستی قرار داریم و موقعیت های فراوانی را خلق می کنیم."