اخبار :: اخبار باشگاه

نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر ساسولو

1963 شماره اطلاع نامه : نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر ساسولو 1393/07/03 نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر ساسولو اخبار باشگاه :: اخبار نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر ساسولو
نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر ساسولو

نمرات بازیکنان فیورنتینا در بازی برابر ساسولو

در جریان تساوی خانگی در برابر تیم ساسولو، بار دیگر آلبرتو آکوییلانی یکی از بهترین های میدان بوده و به همراه خواکین و باباکار نمایشی بهتر از سایرین داشتند. اما در نقطه مقابل، برخی ستاره های تیم مانند کورتیچ، والرو و کوادرادو هرگز در حد و اندازه های خود ظاهر نشدند.

نتو (6):
در طول بازی فقط نمایش هم تیمی های خود را تماشا می کرد و هرگز دروازه او به خطر نیفتاد.

تومویچ (6):
هنوز نمایش خوبی از خود ارائه نمی کند ولی با این حال نسبت به دیدار های قبلی بسیار بهتر بوده و مشکلی در بازی نداشت.

گونزالو (6):
فلوکاری را به طور کامل از جریان بازی محو کرده بود ولی در کل کار سختی در این مسابقه در برابر خط حمله بدون زهر حریف نداشت.

ساویچ (6):
چند اشتباه در برخی دقایق از خود نشان داد ولی در مجموع مانند سایر نفرات خط دفاعی هرگز تحت فشار قرار نگرفت.

آلونسو (6):
چند حرکت خوب در کار های تهاجمی از خود نشان داد و در دفاع نیز دچار مشکل نشد ولی عملکرد تاثیر گذاری در این بازی نداشت.

کورتیچ (5.5):
هرگز نتوانست نمایش عالی خود در دیدار های قبلی را تکرار کند و یک بار نیز با از دست دادن توپ در خط میانی فرصت گلزنی به حریف داد که دفاع توپ را دفع کرد.

آکوییلانی (7):
یک نمایش عالی دیگر از شماره 10 فیورنتینا که در این روز ها بهترین بازیکن ویولا در میادین می باشد. شاید این بازی های درخشان باعث افزایش احتمال تمدید قرارداد وی شود.

والرو (5.5):
ستاره اسپانیایی هنوز خیلی با دوران اوج خود فاصله دارد. یک بار تیر دروازه حریف را به لرزه در آورد ولی با این حال هنوز نتوانسته با تفکرات و خلاقیت خود گره گشای کار تیم باشد.

خواکین (6.5):
نمایش خوب وینگر خوش تکنیک ویولا یکی از نکات مثبت این دیدار بود. او در تمامی دقایقی که در میدان حضور داشت، خطرناک نشان داده و همواره برای رسیدن تیم به گل تلاش کرد.

کوادرادو (5.5):
بازیکن اهل کلمبیا تیم فیورنتینا هنوز به سطح اصلی خود نرسیده ولی اگر کمی خوش شانس تر بود، ضربه او به جای برخورد به تیر دروازه، یک گل را برای ویولا به ارمغان می آورد. در نیمه دوم تقریبا در میدان محو شده بود.

باباکار (6.5):
مهاجم جوان تیم نتوانست گلزنی کند ولی مانند سایر بازی ها با تلاش خود و استفاده از نیروی بدنی زیاد باعث شد موقعیت های خوب گلزنی برای ویولا ایجاد شود. او می تواند جانشین شایسته ای برای گومز باشد.
 

بازیکنان تعویضی:

برناردسکی (5.5): در طول زمانی که در میدان حضور داشت تلاش زیادی از خود نشان داد ولی هیچ کدام از آنها ثمری نداشتند.
ایلیچیچ (-) / ماتی فرناندز (-)
 

مونتلا (5.5):
جدای از بد شانسی تیم در به ثمر رساندن گل و دو توپی که به تیر دروازه برخورد کرد، ضعف تیم در کار های تهاجمی و در مقابل دروازه به خوبی مشهود است. اتفاقی که مسئولیت آن بر عهده مربی بوده و مونتلا باید فکری برای بهبودی آن داشته باشد.