اخبار :: اخبار باشگاه

جای خالی ستارگان احساس می شود ؛ نمایش بسیار خوبی داشتیم

1968 شماره اطلاع نامه : جای خالی ستارگان احساس می شود ؛ نمایش بسیار خوبی داشتیم 1393/07/06 جای خالی ستارگان احساس می شود ؛ نمایش بسیار خوبی داشتیم اخبار باشگاه :: اخبار جای خالی ستارگان احساس می شود ؛ نمایش بسیار خوبی داشتیم
جای خالی ستارگان احساس می شود ؛ نمایش بسیار خوبی داشتیم

جای خالی ستارگان احساس می شود ؛ نمایش بسیار خوبی داشتیم

وینچنزو مونتلا پس از تساوی خارج از خانه در برابر تیم تورینو ضمن ابراز خوشحالی خود بابت درخشش باباکار و برناردسکی، پذیرفت که جای خالی ستارگان اصلی در ترکیب تیمش احساس می شود.

تیم فیورنتینا در هفته پنجم رقابت های سری آ در شهر تورین در حالی به تساوی 1-1 در برابر تیم تورینو دست پیدا کرد که موقعیت های خوبی را برای گلزنی و پیروزی در این دیدار از دست داده بود. با این حال مربی جوان ویولا معتقد است با وجود کیفیت نامطلوب زمین چمن ورزشگاه، تیمش نمایش بسیار خوبی داشته است:

"وضعیت چمن ورزشگاه اصلا خوب نبود و سرعت توپ را بسیار کاهش می داد ولی این نباید برای ما بهانه باشد. اما مهم ترین نکته ای که در این بازی دیدم، نگرش بازیکنان به بازی و روحیه پیروزی طلبی آنها حتی پس از گل تیم حریف بود. اگر نمی توانستیم حداقل یک امتیاز از این بازی بگیریم، من واقعا نا امید می شدم. برای باباکار بسیار خوشحالم که پس از مدت ها گلزنی کرد و همچنین برای برناردسکی که نمایش فوق العاده ای داشت. هر دو آنها پتانسیل بالایی دارند ولی عجله ای در موردشان نداریم. ریچاردز بازیکن با تجربه ایست ولی هنوز هم جای پیشرفت دارد، وقتی دیدم خسته شده او را تعویض کردم ولی در مجموع نمایش بسیار خوبی داشت."

"بادلی تازه به تیم رسیده و هنوز با روش بازی تیم آشنا نیست. گل تیم حریف آب سردی بر پیکر تیم ما بود ولی به خوبی توانستیم نسبت به آن واکنش دهیم و خوشحالم که تیم یک بار دیگر توانست قدرت خود را باز یابد. از اول تا آخر، بازی در کنترل ما بود و فقط 5 دقیقه بازی را به حریف واگذار کرده و گل خوردیم. بازی کردن در برابر تیمی که با 10 نفر دفاع می کند هرگز کار راحتی نیست. امیدوارم کوادرادو را برای بازی با اینتر در اختیار داشته باشیم. غیبت بازیکنان اصلی در خط حمله کاملا احساس می شود ولی تیم قدرتمندی را در اختیار داریم و فکر می کنم اگر کمی خوش شانس تر بودیم، الان 4 امتیاز بیشتر داشتیم."