اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 7 مهر)

1969 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 7 مهر) 1393/07/07 اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 7 مهر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 7 مهر)
اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 7 مهر)

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 7 مهر)

مهم ترین خبر های روز دوشنبه:

مصاحبه های بازیکنان پس از بازی با تورینو ؛ احتمال بازگشت پاتو به ایتالیا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

16- توتو مرکاتو وب گزارش داده که الکساندر پاتو ستاره برزیلی سابق تیم میلان قصد بازگشت به فوتبال ایتالیا را دارد و در این بین فیورنتینا نیز یکی از گزینه های احتمالی وی به شمار می رود. این بازیکن می تواند در ژانویه بار دیگر به سری آ بازگردد.

15- استفان ساویچ و خوزه ماریا باسانتا دو مدافع مرکزی تیم فیورنتینا امروز تحت معاینات پزشکی قرار گرفتند. وضعیت این دو بازیکن که به تازگی آسیب دیده اند، به زودی مشخص خواهد شد.

14- جیوانی گالی دروازه بان سابق فوتبال ایتالیا مدعی شده نوربرتو نتو سنگربان برزیلی تیم فیورنتینا بهترین دروازه بان رقابت های سری آ می باشد. وی معتقد است بوفون و هندانویچ بالای 30 سال سن داشته و تردیدی در انتخاب خود ندارد.

13- ژان فرانسوا ژیله سنگربان تیم تورینو: "در صحنه گل باباکار سعی کردم از دروازه خارج شده و جلوی او را بگیرم ولی او من را دریبل کرده و گلزنی کرد. هر دو تیم موقعیت های خوبی داشتند و بازی زیبایی را ارائه کردند و فکر می کنم هواداران از این بازی لذت بردند."

12- با اعلام یوفا، قضاوت دیدار دو تیم دینامو مینسک بلاروس و فیورنتینا ایتالیا به عهده پاول گیل از کشور لهستان خواهد بود. پیوتر سادزوک و مارسین بورکوفسکی نیز او را همراهی خواهند کرد.

11- خواکین سانچز ستاره اسپانیایی تیم فیورنتینا با انتشار عکسی در صفحه اجتماعی خود، از سرعت بخشیدن به کار درمانش خبر داده است.

10- نمایش عالی برنادرسکی و باباکار در بازی مقابل تورینو باعث شده تا احتمال حضور آنها به طور همزمان در دیدار مقابل دینامو مینسک نیز افزایش پیدا کند. ضمن اینکه شاید خوان کوادرادو هم بهبود پیدا کرده و بتواند تیمش را همراهی کند. وارگاس و پیزارو هم می توانند بار دیگر جای خود را در ترکیب اصلی تیم بدست بیاورند.

9- کوریره فیورنتینو چاپ فلورانس به بررسی دیدار روز گذشته پرداخته و از والرو، ایلیچیچ و بادلی به عنوان ضعیف ترین بازیکنان میدان نام برده است. بادلی هنوز در تیم جا نیفتاده و ایلیچیچ نیز همچنان پر فراز و نشیب بازی می کند. این در حالی است که والرو در این فصل هنوز به فرم خوب خود بازنگشته است.

8- بازیکنان تیم فیورنتینا که شب گذشته پس از بازی با تورینو به فلورانس بازگشته بودند، امروز صبح یک جلسه تمرینی را برگزار کرده و از فردا برای بازی با دینامو مینسک آماده خواهند شد.

7- لئوناردو سیمپلیسی مربی سابق تیم جوانان فیورنتینا در صفحه اجتماعی خود به بازیکنان سابق تیمش در زمان حضور در فلورانس به دلیل عملکرد خوبشان در این هفته تبریک گفت. باباکار، برناردسکی، کاپتزی، فاتزی و کامپانیارو همگی شاگردان سیمپلیسی بودند که این هفته نمایش خوبی داشته اند.

6- جامپیرو ونتورا مربی تیم تورینو: "من نباید در مورد تیم فیورنتینا صحبت کنم ولی فکر می کنم غیبت روسی، گومز و همچنین کوادرادو تاثیر زیادی بر عملکرد ویولا داشته است."

5- مصاحبه دیگر خوما باباکار: "مونتلا از من خواسته زیاد بدوم و به تیم کمک کنم، من نیز این کار را انجام دادم. ما باید همین روند را ادامه دهیم و حالا به دنبال 3 امتیاز بازی با اینتر هستیم. برای رسیدن به موفقیت باید به حرف های مربی گوش دهیم. در میدان احتمال برد یا باخت، گلزنی یا عدم گلزنی وجود دارد ولی مهم ترین مسئله این است که هر بازیکن بهترین نمایش را داشته باشد."

4- دانیله پراده مدیر ورزشی ویولا: "بازی را به خوبی کنترل کرده بودیم ولی فقط 1 امتیاز کسب کردیم. تیم متحدی داریم و همه تیم ها را تحت فشار خواهیم گذاشت. ریچاردز بازی خوبی داشت و وقتی که کامل آماده شود، بهتر هم خواهد بود."

3- صحبت های میکا ریچازدر پس از بازی با تورینو: "بازی خوبی بود و به تورینو به دلیل نمایش خوبش تبریک می گویم. بازی راحتی نداشتیم و باباکار نشان داد که بازیکن باتجربه ای است. فوتبال ایتالیا بسیار تاکتیکی است و سعی می کنم خیلی زود در این مورد پیشرفت کنم."

2- مائوریسیو زامپارینی رییس باشگاه پالرمو: "در فلورانس کسی چیزی نمی داند. ایلیچیچ باید فرصت بیشتری داشته باشد و من به او هم گفتم که قصد بازگرداندنش به پالرمو را دارم."

1- صحبت های باباکار پس از گلزنی در برابر تورینو: "ژیله در نیمه اول عالی کار کرد ولی ما تسلیم نشدیم. 7 سال است که برناردسکی را می شناسم و می دانستم که توپ را به محوطه جریمه خواهد فرستاد. این گل را به هواداران مودنا (تیم فصد قبل بابا) و هواداران فیورنتینا که همیشه به ما نزدیک هستند تقدیم می کنم. هر روز تمرین می کنم تا جای ثابتی برای خودم در تیم پیدا کنم."