اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 8 مهر)

1970 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 8 مهر) 1393/07/08 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 8 مهر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 8 مهر)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 8 مهر)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 8 مهر)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

بازتاب درخشش باباکار و برناردسکی ؛ احتمال بازگشت موتو به فلورانس

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

20- بر اساس خبر های رسیده از هند، آدرین موتو در آستانه انتقال به تیم پونه قرار دارد. البته نکته جالب این اخبار، احتمال پیوستن موتو به فیورنتینا در زمستان می باشد. پس از خرید تونی در 2 فصل پیش، جذب موتو نیز دور از ذهن به نظر نمی رسد.

19- خوان کوادرادو و ماریو گومز همچنان نمی توانند با تیم تمرین کنند و استفان ساویچ نیز شرایط لازم برای همراهی سایر بازیکنان را ندارد.

18- والتر ماتزاری مربی تیم اینتر قصد دارد پس از شکست سنگین 1-4 در برابر کالیاری در هفته گذشته، سیستم تیمش را برای بازی با فیورنتینا تغییر داده و ترکیب خود را نیز متحول کند.

17- وب سایت تیم دینامو مینسک با انتشار بیانیه ای از هواداران خود خواسته تا در اولین نبرد اروپایی در این فصل به ورزشگاه آمده و از بازیکنان این تیم در دیدار مقابل فیورنتینا حمایت کنند.

16- تیم دینامو مینسک امیدوارست اولین تیم بلاروسی باشد که یکی از تیم های سری آ را شکست می دهد. این تیم پیش از این 1 تساوی و 1 شکست از رویارویی با نمایندگان ایتالیا کسب کرده است. سه نماینده قبلی ایتالیا که به بلاروس سفر کرده اند، در برابر تیم های این کشور به تساوی رسیده اند.

15- کمیته انضباطی فوتبال ایتالیا امروز یوزیپ ایلیچیچ مهاجم تیم فیورنتینا را به دلیل شبیه سازی و فریب داور در جریان بازی با تورینو، 2 هزار یورو جریمه کرد. این بازیکن توسط داور نیز با کارت زرد جریمه شده بود.

14- کادر پزشکی تیم فیورنتینا در تلاش است تا به هر شکلی که شده خوان کوادرادو را برای دیدار با اینتر آماده کند. این بازیکن در بازی مقابل دینامو مینسک در لیگ اروپا نیز به احتمال زیاد غایب خواهد بود.

13- هوگو آرماندو کامپانیارو مدافع آرژانتینی تیم اینتر به دلیل مصدومیت، بازی تیمش در لیگ اروپا و همچنین نبرد با فیورنتینا در فلورانس را از دست داد. با این حال دودو و جاناتان برای بازی با ویولا آماده خواهند شد.

12- در روز های اخیر شایعات زیادی در مورد عدم توافق ویولا با کوادرادو برای تمدید قرارداد منتشر شده ولی الساندرو لوچی امروز تمامی این صحبت ها را تکذیب کرده و مدعی شد "من مطمئن هستم که خیلی زود با فیورنتینا به توافق خواهیم رسید."

11- به گزارش یک وب سایت آمارگیری ایتالیایی، یوزیپ ایلیچیچ در این فصل بیش از هر بازیکن دیگری به سمت دروازه حریفان شوت زده ولی هنوز در امر گلزنی ناکام است.

10- گاتزتا دلو اسپورت به بررسی جنبه های شخصیتی خوما باباکار پرداخته است. این بازیکن مسلمان سنگالی از علاقه مندان به هیپ هاپ و گلادیاتور می باشد. اتوئو، ابراهیموویچ و آدبایور نیز الگو های او هستند و ماریو بالوتلی نیز از دوستان نزدیک اوست.

9- لئوناردو کاپتزی هافبک تیم فیورنتینا که به طور قرضی در وارزه توپ می زند و به تازگی اولین گل خود را نیز برای این تیم به ثمر رسانده، از فدریکو برناردسکی به عنوان برادر بزرگ تر خود یاد کرده است. او همچنین از بازیکنانی چون پیزارو، والرو، آکوییلانی و پاسکوال نیز برای کمک هایی که در فلورانس به او کردند، تشکر کرده است.

8- توتو اسپورت در چاپ امروز خود اعلام کرده ارزش برناردسکی و باباکار حالا به بیش از 7 میلیون رسیده و بعید به نظر می رسد فیورنتینا تصمیمی برای فروش آنها داشته باشد.

7- والتر نوولینو مربی تیم مودنا که فصل پیش باباکار را در ترکیب خود داشت، مدعی شده از گلزنی بابا روی پاس طلایی برنا متعجب نشده است. او باباکار را مهاجمی با کیفیت و توانا می داند که می تواند جایی در ترکیب ویولا برای خود پیدا کند.

6- روز گذشته ملاقاتی در دفتر باشگاه فیورنتینا بین مدیران اجرایی و مدیران مالی تیم برگزار شد. در این جلسه که به احتمال زیاد در مورد جذب یک حامی مالی بوده است، برادران دلاواله حضور نداشتند.

5- به احتمال زیاد فقط 50 نفر از هواداران تیم فیورنتینا برای همراهی ویولا راهی کشور بلاروس و شهر مینسک خواهند شد تا دیدار در برابر دینامو را از نزدیک مشاهده کنند.

4- شایعات در مورد علاقه فیورنتینا به خرید الکساندر پاتو امروز نیز ادامه پیدا کرده و لا نازیونه از احتمال بازگشت این مهاجم جوان به ایتالیا در ژانویه خبر داده است.

3- کوریره فیورنتینو از زوج برناردسکی و باباکار به عنوان اسلحه های پنهان ویولا برای موفقیت نام برده است. این دو بازیکن می توانند با استفاده از مصدومیت روسی و گومز، جای خود را در ترکیب تیم بدست بیاورند.

2- مدیر برنامه خوما باباکار ستاره جوان تیم فیورنتینا اعلام کرده این بازیکن رابطه فوق العاده خوبی با وینچنزو مونتلا داشته و مربی ویولا همیشه به این مهاجم جوان اعتماد کامل داشته است.

1- پابلو دنیل اوسوالدو مهاجم تیم اینتر در واکنش به شکست سنگین تیمش در بازی برابر کالیاری عنوان کرد بیش از این به آن مسابقه فکر نخواهند کرد و فقط به دنبال پیروزی در مقابل فیورنتینا تیم سابقش می باشند.