اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 10 مهر)

1973 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 10 مهر) 1393/07/10 اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 10 مهر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 10 مهر)
اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 10 مهر)

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 10 مهر)

مهم ترین خبر های روز پنجشنبه:

منچستر در فکر پیشنهاد مجدد برای کوادرادو ؛ ستاره QPR مد نظر ویولا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


9- مصاحبه فدریکو برناردسکی: "اولین بازی برای فیورنتینا را به خوبی به یاد می آورم. برای من خیلی مهم بود و امیدوارم بودم نمایش خوبی داشته باشم. از اینکه من و باباکار را با بزرگان فیورنتینا مقایسه می کنند خوشحالم ولی ما فقط 3 بار در کنار هم بازی کردیم و خیلی زود است که با ستارگانی که در بالاترین سطح فوتبال ایتالیا بازی کرده اند، مقایسه شویم. از وضعیت خودم در تیم راضی هستم. برای من باعث افتخار است که در تیم اصلی فیورنتینا حضور دارم."

8- ساندرو منکوچی مدیر باشگاه فیورنتینا که روز گذشته از پرواز به مینسک به همراه سایر افراد تیم جا مانده بود، امروز با پروازی دیگر از شهر رم راهی کشور بلاروس شد.

7- دیدار امشب مقابل دینامو مینسک فرصتی برای یوزیپ ایلیچیچ می باشد تا با عملکردی خوب، به انتقاد ها پاسخ دهد. میلان بادلی نیز به احتمال زیاد بار دیگر در ترکیب قرار می گیرد تا شایستگی های خود را اثبات کند.

6- ولادیمیر ژوراول مربی تیم دینامو مینسک: "ما به خوبی از روش بازی تیم فیورنتینا خبر داریم. فوتبال آنها بر اساس مالکیت توپ می باشد. با این حال پیش بینی ترکیب تیم فیورنتینا کار بسیار سختی است."

5- آلن امپریور مدافع تیم جوانان فیورنتینا که به طور قرضی در تیم ایشیا توپ می زند، مدعی شده خوما باباکار و فدریکو برناردسکی بهترین ستارگان جوان در سری آ هستند.

4- دیلی اکسپرس اعلام کرده تیم منچستر یونایتد آماده است تا پیشنهادی 30 میلیون پوندی را برای خرید خوان کوادرادو در زمستان ارائه دهد.

3- تیم QPR انگلیس موافقت خود برای خروج قرضی عادل تربت در زمستان را اعلام کرد. این بازیکن که فصل پیش در میلان توپ می زد، حالا مورد توجه فیورنتینا قرار دارد.

2- کاستاس کاتسورانیس ستاره کهنه کار فوتبال یونان نیز پس از دیوید ترزگه به تیم پونه هند پیوست. این تیم تحت مالکیت باشگاه فیورنتینا قرار دارد.

1- در دیدار شب گذشته تیم های اندرلخت و دورتمند در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، نمایندگانی از باشگاه فیورنتینا نیز روی سکو ها حضور داشتند. هنوز دلیل اصلی حضور آنها مشخص نیست ولی به احتمال زیاد بررسی وضعیت چند بازیکن جوان تیم بلژیکی بوده است.