اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 12 مهر)

1977 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (شنبه 12 مهر) 1393/07/12 اخبار کوتاه روزانه (شنبه 12 مهر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (شنبه 12 مهر)
اخبار کوتاه روزانه (شنبه 12 مهر)

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 12 مهر)

مهم ترین خبر های روز شنبه:

بازگشت کوادرادو و ماتی برای بازی با اینتر ؛ پاسکال و آکوییلانی در اردوی آتزوری

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

15- خوان کوادرادو، آلبرتو آکوییلانی و مانوئل پاسکوال به اردوی تیم های ملی کلمبیا و ایتالیا دعوت شدند. خوزه پکرمن مربی کهنه کار کلمبیا قصد دارد از ستاره خود در برابر السالواردو و کانادا استفاده کند. آنتونیو کونته نیز دو بازیکن فلورانسی خود را برای بازی با آذربایجان و مالت دعوت کرده است.

14- تیم جوانان فیورنتینا امروز در هفته پنجم لیگ جوانان در خانه تیم تورینو به تساوی 2-2 دست پیدا کرد. گیلی و بانگو برای ویولا در این بازی گلزنی کردند تا شاگردان فدریکو گویدی با 13 امتیاز همچنان در صدر جدول قرار داشته باشند.

13- امشب در اتفاقی جالب در شهر فلورانس، در حالی که تمامی مردم بدون توجه به یک اتومبیل پارک شده کنار خیابان و درخواست کمک راننده آن در حال گذر از خیابان بودند، خوان کوادرادو به کمک راننده آن ماشین رفته است. راننده آن اتومبیل چنین گفته است: "او نتوانست ماشین من را تعمیر کند ولی تا لحظه رسیدن کمک، لحظات خوبی را با هم سپری کردیم، به خصوص اینکه هیچ کس حاضر به کمک کردن نشده بود. من واقعا از او تشکر می کنم."

12- از شهر میلان خبر رسیده که فردی گوارین ستاره تیم اینتر به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمش در بازی مقابل فیورنتینا نیست. جاناتان نیز شرایط خوبی برای شرکت در بازی فردا ندارد ولی متیو کواچیچ می تواند در برابر ویولا به میدان برود.

11- امروز در شهر مسکو کشور روسیه، کانون رسمی هواداران باشگاه فیورنتینا کار خود را آغاز کرد. این کانون که به طور کامل تحت نظر باشگاه می باشد، امروز با حضور نمایندگانی از سوی ویولا همچون اوگنیو جیانی، دکتر مانزولی و کریستین ریگانو افتتاح شد.

10- آندره آ دلاواله رییس افتخاری باشگاه فیورنتینا برای بازی فردا شب در مقابل اینتر به ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس خواهد رفت. این در حالی است که هنوز حضور دیگو دلاواله مشخص نیست.

9- جانکارلو آنتونیونی اسطوره باشگاه فیورنتینا از خوان کوادرادو و مائورو ایکاردی به عنوان بازیکنان کلیدی نبرد فردا شب نام برده است. وی ابراز امیدواری کرده که باباکار بتواند جای خالی روسی و گومز را در ترکیب ویولا پر کند.

8- مصاحبه والتر ماتزاری مربی تیم اینتر: "مقابل فیورنتینا کار بسیار سختی خواهیم داشت. همه بازیکنان این تیم بدون توجه به پست خاصی با توپ کار کرده و بسیار خطرناک هستند. ویولا در سال های گذشته قدرت خود را با وینچنزو مونتلا به اثبات رسانده است."

7- داریو ناردلا در مورد شایعاتی که درباره احتمال لغو پروژه ورزشگاه جدید مطرح شده، اعلام کرد: "هیچ چیزی تغییر نکرده و ما با بررسی پروژه پیش خواهیم رفت."

6- به نوشته لا نازیونه، سه بازیکن تیم فیورنتینا یعنی کوادرادو، آکوییلانی و نتو به زودی قرارداد خود را با ویولا امضا خواهند کرد.

5- احتمال بازگشت خوان کوادرادو به ترکیب تیم فیورنتینا برای بازی با اینتر بسیار زیاد شده و این بازیکن می تواند به همراه خوما باباکار در خط حمله قرار گیرد. ماتی فرناندز نیز از شانس زیادی برای حمایت از این دو بازیکن برخوردار است.

4- باشگاه اندرلخت بلژیک هرگونه مذارکره با تیم فیورنتینا در مورد انتقال دنیس پرات به فلورانس را تکذیب کرده است. این در حالی است که نماینده باشگاه فیورنتینا در دیدار اندرلخت در برابر دورتمند در ورزشگاه حضور داشته است.

3- میکا ریچاردز پس از مصدومیت در بازی مقابل دینامو، بازی با اینتر را از دست خواهد داد ولی او می تواند برای دیدار بعدی ویولا در سری آ آماده شود.

2- فدریکو برناردسکی با وجود نمایش دلچسب در دیدار برابر دینامو، به احتمال زیاد بازی با اینتر را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد. ضمن اینکه گونزالو و ساویچ نیز می توانند به ترکیب اصلی در خط دفاعی بازگردند.

1- لا نازیونه امروز گزارش داده که تیم فیورنتینا در آستانه توافق برای تمدید قرارداد خوان کوادرادو قرار دارد. این بازیکن به احتمال زیاد دستمزد حداقل 2 میلیون را دریافت خواهد کرد.