اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 18 مهر)

1987 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 18 مهر) 1393/07/18 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 18 مهر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 18 مهر)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 18 مهر)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 18 مهر)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

بازگشت مارین به تمرینات ؛ باباکار در آستانه تمدید قرارداد

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


16- جاشوا بریلانته هافبک تیم فیورنتینا 90 دقیقه برای تیم ملی کشورش استرالیا در تساوی 0-0 مقابل تیم ملی امارات به میدان رفت. این بازیکن حالا برای بازی بعدی مقابل قطر آماده خواهد شد.

15- تیم ملی زیر 21 ساله های ایتالیا در برابر تیم اسلواکی با نتیجه تساوی 1-1 متوقف شد. در این بازی فدریکو برناردسکی ستاره تیم فیورنتینا 60 دقیقه برای تیم لوییجی دی بیاجو بازی کرد.

14- بر اساس گزارش اسپورت میداست، کار تمدید قرارداد خوما باباکار با فیورنتینا به اتمام رسیده و این بازیکن سنگالی تا 2 هفته آینده قراردادی جدید و 4 ساله را با ویولا به امضا خواهد رساند.

13- کادر پزشکی تیم لازیو گزارش داده که استفان رادو و گونزالز می توانند در برابر فیورنتینا به میدان بروند اما وضعیت لوکاس بیلیا همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

12- برخی رسانه های ایتالیا از توافق فیورنتینا برای پرداخت دستمزد 3 میلیونی به خوان کوادرادو خبر داده اند. ضمن اینکه مبلغ فروش این بازیکن اهل کلمبیا نیز 37 یا 38 میلیون در نظر گرفته خواهد شد.

11- بر خلاف صبحت های قبلی، هنوز زمان بازگشت ماریو گومز به تمرینات و ترکیب تیم فیورنتینا مشخص نیست. این بازیکن شاید شرایط حضور در دیدار مقابل لازیو را نداشته باشد.

10- ماروین کومپر مدافع سابق تیم فیورنتینا: "در فلورانس ما تیمی داشتیم که توانایی رقابت با هر تیمی را داشت و من در آن تیم توانستم جاه طلبی خودم را افزایش دهم. حالا در لایپزیگ شرایط خوب و روحیه مناسبی دارم."

9- تیم تاتنهام انگلیس نسبت به خرید کنت زوهوره مهاجم جوان تیم فیورنتینا که به طور قرضی در تیم گوتبورگ بازی می کند، علاقه مند شده است.

8- در حالی که گفته می شود جوزپه روسی در میانه های ماه کتبر به فلورانس باز می گردد، امروز اعلام شد که این بازیکن یک ماه بیشتر در امریکا خواهد بود و در میانه های ماه نوامبر به ایتالیا بازخواهد گشت تا به ادامه درمان خود بپردازد.

7- لا نازیونه معتقد است مدافع آرژانتینی تیم فیورنتینا ارزشی 9 میلیونی داشته و یکی ار گران قیمت ترین مدافعان سری آ می باشد. این در حالی است که گونزالو رودریگز با مبلغی کمتر از 2 میلیون به ویولا پیوست.

6- کوریره فیورنتینو در گزارشی اعلام کرده به غیر از آکوییلانی، کوادرادو و نتو، باشگاه به دنبال تمدید قرارداد خوما باباکار مهاجم جوان خود نیز می باشد.

5- فرانچسکو فلاکی مهاجم سابق فیورنتینا مدعی شده احتمال حضور آدرین موتو در فلورانس وجود دارد. این بازیکن تماسی با موتو داشته و علاقه این مهاجم اهل رومانی برای بازگشت به ویولا را تایید کرده است.

4- مارکو مارین روز گذشته سرانجام توانست به تمرینات گروهی تیم اضافه شود. این خبری خوب برای کادر فنی و هواداران در آستانه نبرد با لازیو می باشد. گومز، خواکین و ریچاردز نیز همچنان به طور انفرادی تمرین می کنند و شرایط آنها هنوز معلوم نیست.

3- توتو مرکاتو وب گزارش داده که باشگاه فیورنتینا بار دیگر نسبت به خرید راسموس الم هافبک سوئدی تیم CSKA مسکو علاقه مند شده است. این بازیکن پیش از پیوستن به این تیم روسی و در زمان فعالیت در تیم آلکمار نیز مورد توجه ویولا قرار داشت.

2- مصاحبه ادواردو ماچیا: "باباکار یک استعداد است و آینده فوق العاده ای پیش روی است. ما باید نگرش خود را تغییر دهیم. اگر اعلام کنند کودکی در آفریقا مرده است برای کسی مهم نیست ولی ما باید با آنها رفتاری مشابه با کودکان اروپایی داشته باشیم. باشگاه فیورنتینا و خانواده دلاواله نشان داده که به این موضوع توجه زیادی داشته و به فکر بازیکنان کم سن و سال است."

1- صحبت های دانیله پراده در رویدار خیریه حمایت از کودکان در شهر رم: "ارتباط باشگاه فیورنتینا با "Save The Children" 5 ساله شده و این باعث افتخار ماست. باشگاه بسیار خوشحال است که از نشان این موسسه خیریه روی لباس خود استفاده می کند."