اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 19 مهر)

1989 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (شنبه 19 مهر) 1393/07/19 اخبار کوتاه روزانه (شنبه 19 مهر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (شنبه 19 مهر)
اخبار کوتاه روزانه (شنبه 19 مهر)

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 19 مهر)

مهم ترین خبر های روز شنبه:

استخدام یک پزشک جدید برای باشگاه ؛ بررسی عملکرد بازیکنان ملی پوش

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

14- چیپرین تاتاروزانو برای 90 دقیقه از دروازه تیم ملی رومانی در برابر مجارستان دفاع کرد ولی نناد تومویچ فرصت بازی برای صربستان در مقابل ارمنستان را بدست نیاورد. هر دو بازی با نتیجه تساوی 1-1 به پایان رسید.

13- تیم ناپولی نگاه ویژه ای به جذب وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا برای فصل آینده دارد. دی لورنتیس قصد دارد تا این مربی جوان را جایگزین رافا بنیتز کند و به احتمال زیاد اوزبیو دی فرانچسکو در صدر لیست سران باشگاه فیورنتینا قرار خواهد گرفت.

12- متوس رایدر ستاره جوان تیم فیورنتینا که به طور قرضی در تیم کوردوبا اسپانیا توپ می زند، عنوان کرده که به توصیه پپیتو روسی به فوتبال اسپانیا رفته است.

11- استفان رادو ستاره تیم لازیو به طور کامل برای رویارویی با فیورنتینا آماده شده ولی لوکاس بیلیا همچنان وضعیت نامشخصی دارد.

10- آلن هلیلویچ ستاره کروات که در تابستان از دینامو زاگرب راهی بارسلونا شده بود، نتوانسته جایی در این تیم قدرتمند پیدا کند و به همین به فکر جدایی از بارسا می باشد. فیورنتینا یکی از تیم هایی است که نسبت به خرید این بازیکن ابراز علاقه کرده است.

9- باشگاه سوشو فرانسه که در دسته دوم لیگ این کشور قرار دارد، امروز به طور رسمی اعلام کرد که حسین خارجا بازیکن سابق فیورنتینا را به خدمت گرفته است.

8- خوان مانوئل وارگاس در شکست سنگین تیم ملی پرو در برابر شیلی کمتر از 1 ساعت برای این تیم بازی کرد اما خوان کوادرادو در پیروزی 3-0 کلمبیا در برابر السالوادور فرصت حضور در میدان را پیدا نکرد.

7- وینچنزو مونتلا در نظر دارد تا در هر هفته بازدید از 1 جلسه تمرینی تیمش را برای عموم هواداران آزاد کند. این اتفاق می تواند باعث نزدیک شدن بیشتر هواداران به تیم شود.

6- مارکو مارین آمادگی کامل برای بازی کردن در برابر لازیو را بدست آورده و خواکین به همراه ریچاردز نیز در وضعیت خوبی به سر می برند ولی هنوز شرایط ماریو گومز مشخص نیست.

5- کوریره فیورنتینو تحلیلی به میزان بازی بازیکنان فیورنتینا داشته و اعلام کرده که 72% از بازیکنان تیم در این فصل به میدان رفته اند. روسی، مارین، حجازی، لوپاتلی، لتزرینی، باداگور، الحمداوی، یاکوونکو و اوکتاویو بازیکنانی هستند که هنوز فرصت بازی پیدا نکرده اند.

4- نمایش فدریکو برناردسکی در ترکیب تیم جوانان ایتالیا نظر گاتزتا دلو اسپورت را جلب کرده و نمره بسیار خوب 7 را به بازی این ستاره جوان ویولا داده است.

3- ماریو کونینی رییس باشگاه فیورنتینا مدعی شده همه کار برای ساخت ورزشگاه جدید در شهر فلورانس انجام خواهند داد. وی همچنین معتقد است ویولا می تواند در یک ورزشگاه پیشرفته تر، با هر تیمی به رقابت بپردازد.

2- تیم ملی ایتالیا شب گذشته با نتیجه 2-1 از سد تیم آذربایجان گذشت. در این مسابقه آلبرتو آکوییلانی 18 دقیقه به جای آندره آ پیرلو به میدان رفت ولی مانوئل پاسکوال فرصت بازی کردن پیدا نکرد.

1- باشگاه فیورنتینا روز گذشته یک پزشک دیگر را نیز به کادر پزشکی خود اضافه کرد. دکتر فدریکو فوفی (در تصویر) که سابقه فعالیت حرفه ای زیادی در تیم های ورزشی ایتالیا از جمله بسکتبال داشته است، از امروز کار خود را به عنوان عضو جدید باشگاه فیورنتینا آغاز خواهد کرد.