اخبار :: اخبار باشگاه

قدرت لازم برای رسیدن به رتبه سوم را داریم

1991 شماره اطلاع نامه : قدرت لازم برای رسیدن به رتبه سوم را داریم 1393/07/21 قدرت لازم برای رسیدن به رتبه سوم را داریم اخبار باشگاه :: اخبار قدرت لازم برای رسیدن به رتبه سوم را داریم
قدرت لازم برای رسیدن به رتبه سوم را داریم

قدرت لازم برای رسیدن به رتبه سوم را داریم

ماتی فرناندز ستاره خوش تکنیک فیورنتینا معتقد است ویولا قدرت لازم برای رسیدن به رتبه سوم سری آ در این فصل را دارد و بازی کردن برای هواداران این تیم لذت بخش است.

هافبک 28 ساله اهل شیلی که تابستان 2 سال پیش از اسپورتینگ لیسبون به فیورنتینا ملحق شد، پس از پشت سر گذاشتن یک فصل سخت و یک فصل پر فراز نشیب در دو سال گذشته، حالا به یک مهره کلیدی برای تیم مونتلا تبدیل شده و یکی از بهترین های بنفش پوشان در این فصل بوده است. ماتی در مصاحبه اختصاصی با روزنامه کوریره فیورنتینو چاپ فلورانس، صحبت های زیر را مطرح کرده است:

"وضعیت بسیار خوبی دارم، بر خلاف فصل اول که خیلی سخت بود. من از لیسبون به اینجا آمده بودم که شهر کاملا متفاوتی بود و کار راحتی پیش رو نداشتم. سپس با مصدومیت های زیادی روبرو شدم و کار من سخت تر شد. اما حالا همه چیز به خوبی پیش می رود و من واقعا خوشحال هستم. عاشق شهر فلورانس هستم و خانواده من از حضور در اینجا کاملا راضی است. هواداران فیورنتینا فوق العاده هستند. بازی کردن برای این هواداران لذت بخش است و در دیدار مقابل اینتر روحیه مضاعفی به ما دادند. ما در این فصل هرگز بد بازی نکردیم و فقط در گلزنی مشکل داشتیم. در مجموع عملکرد خوبی داشتیم و شایسته امتیاز های بیشتری بوده ایم."

"از زمانی که من به اینجا آمدم، تیم قدرتمندی شکل گرفته و امسال نیز بسیار قوی هستیم. ما برای پیشرفت کردن به سختی تلاش می کنیم زیرا می دانیم که می توانیم به رتبه سوم جدول برسیم. امیدوارم فصل موفقیت آمیزی را داشته باشیم. مونتلا؟ او بسیار با احتیاط است و به صورت خیلی دقیق تیم حریف را بررسی کرده و تیم خودمان را مدیریت می کند. به نظر من او یک مربی بسیار بزرگ است. 5 دیدار بعدی ما واقعا مهم و سخت هستند. لازیو، میلان، اودینزه، سمپدوریا و ناپولی دیدار هایی هستند که می توانند سرنوشت ما را در لیگ مشخص کنند."