اخبار :: اخبار باشگاه

منسجم تر از گذشته هستیم ؛ باید تداوم خود را حفظ کنیم

1997 شماره اطلاع نامه : منسجم تر از گذشته هستیم ؛ باید تداوم خود را حفظ کنیم 1393/07/26 منسجم تر از گذشته هستیم ؛ باید تداوم خود را حفظ کنیم اخبار باشگاه :: اخبار منسجم تر از گذشته هستیم ؛ باید تداوم خود را حفظ کنیم
منسجم تر از گذشته هستیم ؛ باید تداوم خود را حفظ کنیم

منسجم تر از گذشته هستیم ؛ باید تداوم خود را حفظ کنیم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا معتقد است نبرد با لازیو در آرتمیو فرانکی و چند دیدار بعدی در سری آ می تواند نکات زیادی را در مورد هدف گذاری های باشگاه مشخص کند.

تیم فیورنتینا یکشنبه پس از یک هفته استراحت به دلیل برگزاری بازی های ملی، بار دیگر کار خود در سری آ را از سر گرفته و به مصاف لازیو خواهد رفت. اما پس از آن دیدار های حساس با میلان، ناپولی، سمپدوریا و اودینزه می تواند سرنوشت فصل ویولا را مشخص کند. با این حال مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی خود مدعی شده که نگرانی بابت وضعیت تیم و بازیکنانش ندارد:

"ما تازه در ابتدای فصل قرار داریم ولی این دیدار برای هر دو تیم که به دنبال رسیدن به اروپا هستند، اهمیت زیادی دارد. به بازی روز پنجشنبه در اروپا نیز فکر نمی کنیم و تمام تمرکز ما برای دیدار با لازیو خواهد بود. در ایتالیا همه دیدار ها حساس و مهم هستند ولی مطمئنا چند بازی بعدی ما از اهمیت ویژه ای برخوردارند که نتیجه آنها می تواند چیز های زیادی را در مورد اهداف ما برای این فصل مشخص کند. مصدومیت گومز؟ من شب ها به راحتی می خوابم و این موضوع چیزی نیست که باعث نگرانی من شده باشد، فقط امیدوارم هر چه سریع تر به تیم بازگردد."

"مارین؟ وضعیت او رو به بهبودی است ولی ما گزینه های زیادی در خط حمله داریم. او هنوز توانایی بازی کردن را نداشته و ترجیح می دهم در زمان مناسب تری از او استفاده کنم. برناردسکی؟ فدریکو توانایی های بسیار زیادی دارد و شایسته فرصتی بوده که در اختیارش قرار گرفته است ولی گاهی اوقات در مورد او در رسانه ها بیش از اندازه اغراق می شود. جورجویچ؟ من واقعا به او علاقه دارم و لازیو یک خرید عالی انجام داده است. موتو؟ من فقط در مورد بازیکنانی که در تیم در اختیار دارم صحبت خواهم کرد."

"خط دفاعی؟ در این فصل بسیار منسجم تر هستیم و توازن بیشتری نسبت به خط حمله داریم. در بخش تهاجمی نیز ما باید تداوم خوبی داشته باشیم و سعی کنیم بیشتر از سرعت استفاده کنیم. والرو؟ او در حال حاضر کمی از استاندارد های خود پایین تر است ولی بازی ندادن به او با توجه به ارزش های زیادی که دارد کار بسیار دشواری است. با این حال گاهی اوقات استراحت دادن به بازیکنان برای تجدید قوا لازم است و باید به او به دلیل رفتار بسیار حرفه ای که دارد، تبریک بگویم. نبرد شخصی با لازیو؟ سال های زیادی از دوران بازی من می گذرد و من حالا فقط به اهمیت این بازی برای ویولا فکر می کنم."