اخبار :: اخبار باشگاه

مستحق شکست در این بازی نبودیم

1999 شماره اطلاع نامه : مستحق شکست در این بازی نبودیم 1393/07/27 مستحق شکست در این بازی نبودیم اخبار باشگاه :: اخبار مستحق شکست در این بازی نبودیم
مستحق شکست در این بازی نبودیم

مستحق شکست در این بازی نبودیم

وینچنزو مونتلا پس از شکست خانگی در برابر لازیو اعلام کرد از عملکرد شاگردانش در این مسابقه راضی نیست ولی با این حال تیمش مستحق شکست نبوده است.

شکست خانگی 0-2 در برابر لازیو باعث شد تا ویولا یک گام به عقب در این فصل بردارد. شکستی که از نظر مونتلا به دلیل غیبت مهاجمان اصلی و فرصت طلب نبودن مهاجمان حاضر در میدان حاصل شده است:

"از روش بازی تیم در نیمه اول راضی نیستم و هرگز تیمی که برای پیروزی تلاش کند را ندیدم ولی در نیمه دوم تیم بهتری را در زمین دیدیم و مستحق شکست نبودیم. در هر صورت با یک تیم بسیار خوب روبرو شدیم و لازیو تعیین کننده تر از ما ظاهر شد. لازیو جورجویچ را در میدان داشت و کلوزه را نیز روی نیمکت که هر دو می توانند گره هر بازی را باز کنند ولی هر دو مهاجم اصلی ما در بیمارستان هستند (اشاره به مصدومیت گومز و روسی)."

"باباکار و کوادرادو؟ آنها به بازی های خوب خودشان ادامه دادند ولی ما در خط حمله فرصت طلب نبودیم و نمی توان همیشه از آنها انتظار داشت این کار را انجام بدهند. والرو؟ او همچنان در مرکز پروژه من برای تیم قرار داشته و نقشی حیاتی در تیم دارد. ایلیچیچ؟ باباکار خسته بود و من ایلیچیچ را به میدان فرستادم تا بیشتر از عمق حمله کنیم. 8 دقیقه وقت اضافه؟ من فکر می کنم درست بود، چون بازی به دفعات متوقف می شد."