اخبار :: اخبار باشگاه

مونتلا خواستار فیورنتینای همیشگی در یونان

2001 شماره اطلاع نامه : مونتلا خواستار فیورنتینای همیشگی در یونان 1393/07/30 مونتلا خواستار فیورنتینای همیشگی در یونان اخبار باشگاه :: اخبار مونتلا خواستار فیورنتینای همیشگی در یونان
مونتلا خواستار فیورنتینای همیشگی در یونان

مونتلا خواستار فیورنتینای همیشگی در یونان

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا معتقد است شاگردانش را در دیدار تعیین کننده مرحله گروهی لیگ اروپا برای تساوی به میدان نخواهد فرستاد و آنها فقط برای پیروزی و جبران شکست مقابل لازیو به مصاف حریف یونانی خواهند رفت.

تیم فیورنتینا پس از شکست بحث برانگیز در مقابل لازیو در ابتدای هفته، حالا باید در لیگ اروپا به مصاف رقیب یونانی خود پائوک تسالونیکی برود تا سومین دیدار از مرحله گروهی را برگزار کنند. وینچنزو مونتلا مربی جوان ویولا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی حساس، اعلام کرده خواستار تفکر همیشگی بازیکنانش در این نبرد می باشد:

"ما از جو شهر تسالونیکی مطلع هستیم که به خوبی از تیم خود حمایت می کنند. تیم حریف با استفاده از این هواداران یک نیروی مضاعف خواهد گرفت و فکر می کنم دیدار زیبایی را شاهد باشیم. من از بازیکنان انتظار دارم با همان تفکر همیشگی وارد میدان شوند چون این یک بازی تعیین کننده برای صعود به مرحله بعدی خواهد بود. امیدوارم همان تفکر تیمی که همیشه در میدان دیده ایم را در این بازی نیز شاهد باشیم. من همواره بهترین ترکیب را به میدان می فرستم و گاهی اوقات از بازیکنانی که کمتر بازی کرده اند استفاده می کنم."

"برخی از بازیکنان به زمان بیشتری نیاز دارند و ما نمی توانیم کسی را برای چیزی سرزنش کنیم. بازیکنان حرفه ای داشته و به آنها اعتماد کامل دارم. فکر می کنم پائوک نسبت به تیم گنگام قوی تر باشد، هرچند که در برابر حریف فرانسوی خود شکست خورده است. ما به رقابت کردن علاقه داریم و برای فراموش کردن شکست در برابر لازیو، راهی این دیدار می شویم. در آن بازی مستحق شکست نبودیم چون نیمه دوم فوق العاده ای را داشتیم، حتی بهتر از نیمه اولی که لازیو برتر بود. دیدار با میلان؟ باید فقط به بازی مقابل پائوک فکر کنیم، تیمی که همیشه به فکر فوتبال بازی کردن بوده و به خوبی تغییر سیستم می دهد."

"قهرمانی در اروپا؟ بستگی زیادی به تیم هایی دارد که از لیگ قهرمانان می آیند. برای مثال رم یا منچستر سیتی تمام شرایط لازم برای فتح این جام را دارند. تفکر برای تساوی؟ بازی کردن برای یک نتیجه مساوی در سومین دیدار گروه، قابل قبول نیست اما با این حال یک تساوی در این دیدار نیز نمی تواند نتیجه بدی به حساب آید. مارین؟ او از لحاظ بدنی پیشرفت بسیار زیادی داشته اما نظر ما این است که او به آرامی به ترکیب اضافه شود. شرایط خیلی خوبی دارد و باید فردا در مورد او تصمیم گیری کنم."