اخبار :: اخبار باشگاه

پیروزی سختی را بدست آوریم ؛ با آمادگی کامل به مصاف میلان می رویم

2003 شماره اطلاع نامه : پیروزی سختی را بدست آوریم ؛ با آمادگی کامل به مصاف میلان می رویم 1393/08/01 پیروزی سختی را بدست آوریم ؛ با آمادگی کامل به مصاف میلان می رویم اخبار باشگاه :: اخبار پیروزی سختی را بدست آوریم ؛ با آمادگی کامل به مصاف میلان می رویم
پیروزی سختی را بدست آوریم ؛ با آمادگی کامل به مصاف میلان می رویم

پیروزی سختی را بدست آوریم ؛ با آمادگی کامل به مصاف میلان می رویم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا معتقد است پیروزی در لیگ اروپا باعث افزایش روحیه و انگیزه بازیکنان خواهد شد تا با تیمی آماده برای کسب پیروزی به مصاف میلان بروند.

تیم فیورنتینا در سومین دیدار در لیگ اروپا موفق شد میزبان یونانی خود پائوک را شکست داده و به روند پیروزی های خود ادامه دهد. ویولا حالا باید به مصاف میلان در سری آ برود ولی مونتلا نگرانی بابت انگیزه و آمادگی بازیکنانش برای این دیدار حساس ندارد:

"تیم نمایش خیلی خوبی داشت و در تمامی دقایق بازی برتر بودیم. نگرش و تفکر بازیکنان در مورد این بازی بسیار خوب بود، مخصوصا در دقایق پایانی که تیم کمی خسته به نظر می رسید. در مقابل اصلی ترین رقیب خود در این گروه و در یک بازی بسیار سخت به پیروزی رسیدیم. البته رقابت همچنان ادامه دارد و ما فقط از کمی برتری بیشتری نسبت به بقیه برخوردار هستیم که باید خیلی زود صعود خود را قطعی کنیم. به نظر من تیم پائوک نسبت به سایر تیم های این گروه برای صعود به دور بعدی مناسب تر باشد. کوادرادو؟ یک بازیکن موثر که در پست های زیادی می تواند بازی کند."

"پیروزی در اروپا انگیزه و روحیه زیادی به تیم می دهد و پیش از این در پیروزی 3-0 مقابل اینتر نیز این مسئله را دیده ایم. ما در دیدار هایی نیز که شکست خورده ایم، هرگز مستحق باخت نبوده ایم. هواداران پائوک با وجود شکست تیمشان بسیار عالی بودند و ما هم در فلورانس چنین هوادارانی داریم که همیشه همراه تیم هستند. به هواداران این تیم احترام می گذارم چون استقبال بسیار خوبی نیز از تیم ما داشتند. میلان؟ تیم به طور کامل آماده است و ما فقط برای کسب پیروزی به مصاف میلان می رویم چون دیدار بسیار مهمی است."