اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 2 آبان)

2004 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 2 آبان) 1393/08/02 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 2 آبان) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 2 آبان)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 2 آبان)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 2 آبان)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

مصدومیت پیزارو ؛ تمدید قراداد خوان کوادرادو ؛ بازگشت نتو به تیم ملی

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


27- صحبت های خوان کوادرادو در صفحه شخصی خود: "برای تمدید بسیار خوشحالم و از الساندرو لوچی مدیر برنامه ام و تمامی سران باشگاه تشکر می کنم. به خصوص خانواده دلاواله و رییس باشگاه ماریو کونینی که امکان این قرارداد را فراهم کردند. فورزا ویولا"

26- صحبت های الساندرو لوچی: "کوادرادو دقایقی پیش قرارداد خود را تا سال 2019 تمدید کرد. بندی مفهومی در مورد قیمت آزادی او در نظر گرفته شده ولی سایر جزییات قرارداد هنوز محرمانه باقی خواهد ماند. هر دو طرف از این قرارداد راضی هستند و نمی خواهیم در مورد مسائل تابستان گذشته صحبت کنیم. او فقط به فیورنتینا فکر خواهد کرد."

25- خوان کوادرادو ستاره اهل کلمبیا تیم فیورنتینا امشب به محل دفتر باشگاه رفت تا قرارداد خود با ویولا را تمدید کند. قرارداد جدید تا سال 2019 خواهد بود. انتظار می رود امشب یا فردا خبر رسمی تمدید قرارداد اعلام شود.

24- مصاحبه آلبرتو آکوییلانی: "بازی راحتی با میلان نداریم ولی مانند چند سال گذشته تلاش خود را خواهیم کرد. من خاطرات خوبی از میلان دارم اما همه آنها متعلق به گذشته است و حالا فقط به فیورنتینا فکر می کنم. خبر جدیدی در مورد تمدید قرارداد نیست و صادقانه بگویم که در حال حاضر به آن فکر نمی کنم. فلورانس شهر فوق العاده ای است و یکی از دلایلی که تمایل به تمدید دارم، همین موضوع است."

23- از سوی یوفا جدید ترین رنگینگ تیم های باشگاهی اعلام شد که در آن تیم فیورنتینا به همراه یوونتوس در رتبه هفدهم برترین تیم های قاره سبز قرار دارد. رم در رتبه پانزدهم بوده و بهترین تیم ایتالیایی است، ضمن اینکه اینتر و تورینو هم در بین 30 تیم برتر می باشد و ناپولی در مکان چهلم قرار گرفته است.

22- صحبت های وینچنزو گوئرینی: "من نگران وضعیت کوادرادو نیستم. ما در آخرین مراحل مذاکره هستیم و او از ماندن در تیم خوشحال است. باشگاه قدرتمندی داریم و هیچ کس علاقه ای به ترک آن ندارد. ما به بازی کردن بدون روسی و گومز عادت کرده ایم، هرچند که کار بسیار دشواری است."

21- نوربرتو نتو در مورد بازگشت به تیم ملی در صفحه اجتماعی خود مطلبی با این مضمون قرار داد: "افتخار می کنم و خوشحالم از اینکه یک بار دیگر باید از تیم ملی کشورم دفاع کنم. با حمایت تمام افرادی که تا امروز از من حمایت کرده اند."

20- مدیر برنامه خوان کوادرادو امروز برای انجام برخی مذاکرات با سران باشگاه فیورنتینا وارد محل دفتر باشگاه شد. باید منتظر اخبار بیشتر در این مورد باشیم.

19- باشگاه فیورنتینا امروز به طور رسمی اعلام کرد که دیوید پیزارو با مصدومیت روبرو شده و حداقل 10 روز دور از میادین خواهد بود. این بازیکن برای استراحت بیشتر به همراه تیم به یونان سفر نکرده بود ولی در تمرینات دیروز دچار آسیب دیدگی عضلانی شده است. بدین ترتیب مونتلا برای بازی مقابل میلان نمی تواند از بازیساز باتجربه خود استفاده کند.

18- الکساندر گالو مربی تیم المپیک برزیل از متوس رایدر مهاجم قرضی ویولا در تیم کوردوبا اسپانیا برای شرکت در اردوی ملی و انجام یک بازی دوستانه دعوت به عمل آورده است.

17- تیم رم در نظر دارد تا از مانوئل پاسکوال به عنوان جانشینی برای اشلی کول در سمت چپ خط دفاعی خود استفاده کند. این بازیکن فقط تا پایان فصل با ویولا قرارداد دارد.

16- ناراحتی و عصبانیت فابیو بورینی مهاجم ایتالیایی تیم لیورپول از نیمکت نشینی در آنفیلد باعث شده تا شایعات در مورد خروج او از انگلیس و بازگشت به ایتالیا در ژانویه قوت بگیرد. فیورنتینا، اینتر و سمپدوریا مشتری های اصلی او به شمار می روند.

15- گاتزتا به بهانه دیدار میلان با فیورنتینا، مصاحبه ای با ادواردو ماچیا مدیر فنی ویولا که نقش به سزایی در انتقال تورس از اتلتیکو به لیورپول در سال های گذشته داشت، مصاحبه کرده است: "تورس با وجود سن کم کاپیتان تیم بود و ما او را متقاعد کردیم که به لیورپول بیاید. کار بسیار سختی داشتیم و او برای سال ها در بالاترین سطح به گلزنی مشغول بود. او هنوز هم یک قهرمان است و با شناختی که از او دارم، مطمئنم که هرگز تسلیم نخواهد شد."

14- نمایش خوب والرو و ایلیچیچ در دیدار با پائوک نیز یکی از نکاتی بوده که از چشم تحلیل گران دور نمانده است. حالا این دو بازیکن بار دیگر به فرم اصلی خود بازگشته و می توان منتظر درخشش آنها بود.

13- روزنامه گاتزتا دلو اسپورت با اشاره به عملکرد عالی ویولا در رقابت های اروپایی با تیتر "فیورنتینای اروپایی متوقف نمی شود" به تمجید تیم مونتلا پرداخته است.

12- مصاحبه کوتاه مونتلا با مدیا ست: "باید خیلی زود در 3 یا 4 موقعیت خوبی که داشتیم کار بازی را تمام می کردیم تا در دقایق پایانی تحت فشار قرار نگیریم. با این حال تیم در کار های دفاعی عالی بوده و ما پیشرفت قابل توجهی در بخش دفاعی داشته ایم."

11- مصاحبه آنجلوس آناستاسیادیس مربی تیم پائوک: "برای شکست تیمی مثل فیورنتینا باید بسیار بیشتر از چیزی که نشان دادیم، عمل کنیم. ما در لیگ بازی های بهتری داریم و از این نمایش نیم راضی نیستم."

10- بازیکنان تیم فیورنتینا شب گذشته به سرعت پس از بازی با پائوک به مقصد فلورانس بازگشته و امروز صبح را استراحت کردند. اما یک جلسه تمرینی برای امروز عصر برای تیم در نظر گرفته شده است.

9- صحبت های میلان بادلی: "زبان ایتالیایی را یاد گرفته ام ولی هنوز جای پیشرفت دارم. بازی خوبی را داشتیم و پیروزی سختی را بدست آوردیم. پس از شکست برابر لازیو این نمایش یک واکنش مثبت برای تیم ما بود. بازی با میلان اهمیت زیادی دارد و بیشترین تلاش خود را خواهیم کرد."

8- مصاحبه میکا ریچاردز پس از پیروزی برابر پائوک: "بازی خوبی بود و امتیازات کامل را به خانه آوردیم. من هم در وضعیت خوبی قرار دارم و توانستم 90 دقیقه بازی کنم. بازی با میلان به طور حتم دیدار فوق العاده حساسی برای ما خواهد بود."

7- تیم ناپولی شب گذشته در رقابت های لیگ اروپا با نتیجه 2-0 مغلوب میزبان خود تیم یانگ بویز سوییس شد. اینتر نیز با تساوی بدون گل در خانه مقابل تیم سنت اتین فرانسه متوقف شد ولی تورینو موفق شد با دو گل آمائوری و مولینارو میهمان  فنلاندی خود را شکست دهد.

6- نوربرنو نتو سنگربان تیم فیورنتینا سرانجام و پس از مدتی طولانی بار دیگر به اردوی تیم ملی برزیل دعوت شد. ترکیه و اتریش رقبای تدارکاتی سلسائو خواهند بود. نتو پس از المپیک 2012 لندن که با مدال نقره برای برزیلی ها همراه بود تا امروز هرگز به اردوی تیم های ملی دعوت نشده بود.

5- بر اساس نظر سنجی وب سایت هوادارای فیرنزه ویولا، 54% از هواداران ویولا از بازگشت موتو به فلورانس استقبال نکرده و خواستار تمرکز بیشتر باشگاه بر روی جوانان تیم شده اند.

4- گفته می شود نایگل دی یانگ مشکلی برای همراهی میلان در بازی مقابل ویولا ندارد ولی این تیم همچنان تردید های زیادی در خط دفاعی خود دارد. ساپونارا و مستور نیز همچنان به طور جداگانه تمرین می کنند.

3- قضاوت دیدار دو تیم میلان و فیورنتینا به لوکا بانتی سپرده شده است. ووتو، پاسری، دی فیوره، روسو و دی پائولو نیز کمک های وی در این مسابقه هستند. این داور پیش از این 18 بار برای ویولا سوت زده که 10 پیروزی، 4 تساوی و 4 شکست حاصل آنها بوده است.

2- با وجود اینکه گفته می شود مشکلی در راه تمدید قرارداد نتو وجود ندارد اما به نظر می رسد مذاکرات برای این موضوع کمی کند تر از حد معمول پیش می رود که دلیل آن نیز عدم توافق بر روی دستمزد این بازیکن می باشد.

1- پپیتو روسی شب گذشته از شهر ویل که در آنجا تحت درمان قرار داشت به کولورادو امریکا و خانه خود بازگشت تا 4-3 نیز در آن منطقه فیزیوتراپی مشغول باشد. روسی سپس می تواند برای بازگشت به ایتالیا و شهر فلورانس آماده شود.