اخبار :: اخبار باشگاه

از کوادرادو انتظار بیشتری دارم

2006 شماره اطلاع نامه : از کوادرادو انتظار بیشتری دارم 1393/08/03 از کوادرادو انتظار بیشتری دارم اخبار باشگاه :: اخبار از کوادرادو انتظار بیشتری دارم
از کوادرادو انتظار بیشتری دارم

از کوادرادو انتظار بیشتری دارم

وینچنزو مونتلا در آستانه دیدار با میلان ابراز امیدواری کرد شاگردانش همانند دو سال گذشته در شکست دادن روسونری در سن سیرو موفق باشند. او همچنین به تمجید از والرو پرداخته و مدعی شده از کوادرادو انتظار بیشتری دارد.

دو تیم میلان و فیورنتینا فردا شب در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان به مصاف هم می روند و این در حالی است که ویولا امیدوار است با پیروزی برابر رقیب قدرتمند و آماده خود، شکست هفته قبل برابر لازیو را به دست فراموشی بسپارد. وینچنزو مونتلا نیز اعلام کرده تیمی کاملا آماده را در اختیار دارد:

"ما می خواهیم نتایجه بازی در یونان را در سن سیرو تکرار کنیم. بازیکنان همگی آماده هستند و برخی بازیکنان مصدوم را نیز بار دیگر در اختیار داریم. گومز هفته آینده به تمرینات اضافه می شود و سپس چند جلسه تمرینی تا پیش از بازگشت به ترکیب تیم خواهد داشت. کوادرادو؟ او می تواند حتی بهتر از چیزی که تا الان نشان داده باشد و حالا پس از تمدید قرارداد می تواند با فکری آزاد تر از تمام توان خود بهره ببرد، من نیز از او انتظار بیشتری دارم. اینزاگی؟ او به خوبی ارزش های خود را نشان داده و کمی پیر تر شده است. میلان تیمی در حال پیشرفت است ولی تیم های زیادی برای رسیدن به رتبه سوم جدول در این فصل رقابت دارند."

"آنها در رقابت های اروپایی حاضر نبودند و به همین دلیل فرصت بیشتری برای آماده سازی داشتند و از این بابت برتر از ما هستند اما این بهانه ای برای ما نخواهد بود. همواره پیروزی در میلان کار دشواری است ولی ما همانند 2 سال گذشته که موفق به این کار شده ایم، باز هم تلاش خواهیم کرد. باباکار؟ پس از بازی با لازیو مشکل خفیفی داشت ولی حالا کاملا آماده است. ایلیچیچ؟ با وجود برخی انتقاد های اخیر، او بازی های خوبی را انجام داده است. والرو؟ واقعا از او راضی هستم. او نسبت به اتفاقات اخیر واکنشی همانند بازیکنان بزرگ نشان داده و در برابر لازیو و پائوک بازی های درخشانی را از خود به نمایش گذاشت."