اخبار :: اخبار باشگاه

از نتیجه راضی هستم ؛ پیشرفت زیادی کرده ایم

2008 شماره اطلاع نامه : از نتیجه راضی هستم ؛ پیشرفت زیادی کرده ایم 1393/08/05 از نتیجه راضی هستم ؛ پیشرفت زیادی کرده ایم اخبار باشگاه :: اخبار از نتیجه راضی هستم ؛ پیشرفت زیادی کرده ایم
از نتیجه راضی هستم ؛ پیشرفت زیادی کرده ایم

از نتیجه راضی هستم ؛ پیشرفت زیادی کرده ایم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از کسب تساوی در برابر میلان، ضمن تمجید از شاگردانش اعلام کرد از نتیجه بدست آمده در این دیدار خارج از خانه رضایت دارد.

تیم فیورنتینا در ورزشگاه سن سیرو در برابر تیم میلان به تساوی دست پیدا کرد تا برای دومین هفته نیز در حسرت پیروزی باقی بماند ولی با این حال مونتلا در مصاحبه خود پس از دیدار مدعی شد تیم پیشرفت زیادی کرده و از نتیجه بدست آمده رضایت کامل دارد:

"نمایش فوق العاده خوبی را در این بازی ارائه کردیم و پس از گل ایلیچیچ می توانستیم بهتر هم بازی کنیم. شخصیت بسیار عالی را از خود نشان دادیم، به خصوص پس از اینکه از چنین تیم قدرتمندی عقب افتادیم. در نیمه اول کمی بازی گره خورد ولی مهم ترین چیز این بود که توانستیم چند موقعیت خوب گلزنی ایجاد کنیم. تیم پیشرفت زیادی کرده و ما در گذشته گل های بیشتری از پشت محوطه به ثمر می رساندیم."

"والرو هم پیشرفت کرده ولی همچنان می تواند از این هم بهتر باشد. نیمه دوم بسیار تاکتیکی که ما توانستیم از ویژگی هایمان استفاده کرده و به گل برسیم. من در مجموع از عمکلرد تیم و نتیجه راضی هستم، به خصوص از شخصیت تیمی که در میدان از بازیکنانم دیدم. ما نگاه ویژه ای نیز نیز به رقابت های لیگ اروپا داریم، بازی هایی که از مرحله بعدی بسیار سخت تر خواهند شد."