اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 3-0 اودینزه ؛ نمایش عالی ویولا و بازگشت به مسیر پیروزی

2011 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 3-0 اودینزه ؛ نمایش عالی ویولا و بازگشت به مسیر پیروزی 1393/08/07 فیورنتینا 3-0 اودینزه ؛ نمایش عالی ویولا و بازگشت به مسیر پیروزی اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 3-0 اودینزه ؛ نمایش عالی ویولا و بازگشت به مسیر پیروزی
فیورنتینا 3-0 اودینزه ؛ نمایش عالی ویولا و بازگشت به مسیر پیروزی

فیورنتینا 3-0 اودینزه ؛ نمایش عالی ویولا و بازگشت به مسیر پیروزی

فیورنتینا 3-0 اودینزه

خوما باباکار (44 - 70) - بورخا والرو (80)

تیم فیورنتینا با نمایش عالی خود در ورزشگاه آرتمیو فرانکی موفق شد میهمانش اودینزه را با 3 گل شکست داده و ضمن کسب یک برد پر گل، بار دیگر به مسیر پیروزی بازگردد.

پیروزی پر گل برابر اودینزه غیر از کسب 3 امتیاز برای ویولا، نکات مثبت بسیار زیاد دیگری هم در بر داشت که از جمله آنها می توان به گلزنی مجدد خوما باباکار، بازگشت والرو به فرم اصلی و سبک بالای فوتبالی خودش و همچنین عملکرد کم نقص تیم در کار های دفاعی اشاره کرد. مونتلا که برای این بازی فقط روسی، ماتی و گونزالو را در اختیار نداشت، بار دیگر گومز و مارین را دعوت کرده بود. در سیست 2-5-3 این بازی دیوید پیزارو در ترکیب اصلی قرار گرفته و مارکوس آلونسو در کنار باسانتا و ساویچ در خط دفاعی بودند تا ریچاردز باز هم نیمکت نشین شود. کورتیچ هم جای آکوییلانی را در میدان پر کرده و ایلیچیچ پشت سر باباکار بازی می کرد.

بنفش پوشان در نیمه اول این مسابقه همانند اکثر دیدار های قبلی عملکرد بهتری نسبت به رقیب از خود نشان داده و تقریبا در تمامی دقایق بازی تیم برتر میدان بودند. البته موقعیت های گل زیادی در این نیمه خلق نشد ولی ایلیچیچ در دقایق ابتدایی یک فرصت عالی را در مصافی تک به تک با کارنزیس از دست داد. تیم میهمان نیز چند باری سعی در ایجاد فرصت گلزنی از روی ضد حملات داشت که در انجام آن موفق نبوده و با سد محکم دفاعی و عملکرد عالی نتو روبرو شد. تا اینکه در لحظات رو به پایان این نیمه روی یک ارسال از سمت چپ و اشتباه بزرگ کارنزیس، خوما باباکار از فرصت استفاده کرده و دروازه را باز کرد.

در نیمه دوم باز هم ویولا تیم برتر بود ولی اودینزه با وارد کردن چیریل تریو در خط حمله کمی فشار را بر خط دفاعی تیم میزبان بیشتر کرد. به همین دلیل فیورنتینا به دنبال استفاده از ضد حملات بود و در این کار نیز بسیار موفق عمل کرد. ابتدا روی یک پاس پشت مدافعان از کوادرادو، باباکار با کنترل و ضربه ای عالی اختلاف را به دو گل افزایش داده و سپس دقایقی بعد والرو توپی را برای کوادرادو مهیا کرد و در بازگشت خودش در فرصت گلزنی قرار گرفته و گل سوم را به ثمر رساند. در این نیمه آکوییلانی جای پیزارو را پر کرد و تومویچ به همراه خواکین نیز دقایقی به جای پاسکوال و کوادرادو به میدان رفتند.

با این پیروزی جمع امتیازات ویولا به 13 رسیده و با یک پله صعود در رتبه دهم جدول قرار گرفت، البته تیم ورونا در رتبه پایین تر یک بازی کمتر دارد. دیدار بعدی فیورنتینا در سری آ روز یکشنبه و در خانه تیم قدرتمند سمپدوریا می باشد که نبرد جالبی بین سینیسا میهایلویچ در برابر تیم سابق خود خواهد بود.
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا:

نتو (6.5) – ساویچ (6) – باسانتا (6.5) – آلونسو (6) – کوادرادو (6.5) - کورتیچ (6) – پیزارو (6.5) – والرو (7.5) – پاسکوال (6) - ایلیچیچ (5.5) – باباکار (8) / آکوییلانی (6) – تومویچ (-) – خواکین (-) / مونتلا (7)
 

ترکیب تیم اودینزه:

کارنزیس – پیریس – دانیلو – هرتو – ویدمر – آلن (پینزی) – فرناندس (تریو) – بادو – گیرمه – موریل (کونه) - دی ناتاله