اخبار :: اخبار باشگاه

سمپدوریا شایسته پیروزی بود ؛ نیاز به کار بیشتر داریم

2018 شماره اطلاع نامه : سمپدوریا شایسته پیروزی بود ؛ نیاز به کار بیشتر داریم 1393/08/11 سمپدوریا شایسته پیروزی بود ؛ نیاز به کار بیشتر داریم اخبار باشگاه :: اخبار سمپدوریا شایسته پیروزی بود ؛ نیاز به کار بیشتر داریم
سمپدوریا شایسته پیروزی بود ؛ نیاز به کار بیشتر داریم

سمپدوریا شایسته پیروزی بود ؛ نیاز به کار بیشتر داریم

وینچنزو مونتلا پس از شکست در برابر سمپدوریا ضمن تبریک به شاگردان سینیسا میهایلویچ، اعلام کرد ویولا تداوم خود در نتیجه گیری را از دست داده و یک فرصت خوب برای نزدیک شدن به رتبه سوم از بین رفته است.

تیم فیورنتینا در هفته دهم رقابت های سری آ در حالی در خانه سمپدوریا تن به شکست 3-1 داد که زمین مسابقه از کیفیت بسیار نامطلوبی برخوردار بود ولی مونتلا معتقد است این موضوع نباید بهانه نتیجه نگرفتن آنها باشد:

"این شکست ضربه بدی به تیم خواهد زد و اگر بخواهیم به جدول نگاه کنیم باید بگوییم یک فرصت خوب برای نزدیک شدن به رتبه سوم را از دست دادیم، از حالا به بعد دیگر فرصت اشتباه نداریم. زمین مسابقه واقعا خوب نبود ولی نباید به عنوان یک بهانه از آن استفاده کنیم. با این حال چنین زمین هایی به ضرر تیم های تکنیکی مثل ما هستند. به سمپدوریا تبریک می گویم چون نمایشی عالی در این بازی داشتند. من انتظار چنین عملکردی را از آنها داشتم و با وجود اینکه در نیمه دوم ما بسیار برتر از حریف بودیم، آنها به خوبی دفاع کردند. آنها شایسته پیروزی بودند. ما تداوم خود را از دست داده ایم و الان نیاز داریم که در بازی بعدی مقابل ناپولی به پیروزی برسیم."

"به نظر من پنالتی حریف درست نبود و یک برخورد اتفاقی در محوطه جریمه رخ داد اما روی گل دوم باید بسیار بیشتر کار کرده و بهبود پیدا کنیم. واقعا هیچ توضیح منطقی در مورد پنالتی سمپدوریا وجود ندارد. در این بازی اشتباهات بسیار زیاد انفرادی داشتیم و همچنین باید در محوطه جریمه حریف قاطعانه تر عمل کنیم. میهایلویچ؟ نتایج او به خوبی نشان می دهند که عملکردی فوق العاده داشته است. گومز؟ او خیلی بهتر است و با انگیزه فوق العاده ای تمرین می کند. امیدوارم خیلی زود به فرم ایده آل خود بازگردد. پنالتی گونزالو؟ این ها اتفاقات فوتبال هستند که همیشه رخ می دهند."