اخبار :: اخبار باشگاه

تمجید مونتلا از مارکو مارین ؛ از گومز انتظار بیشتری دارم

2024 شماره اطلاع نامه : تمجید مونتلا از مارکو مارین ؛ از گومز انتظار بیشتری دارم 1393/08/16 تمجید مونتلا از مارکو مارین ؛ از گومز انتظار بیشتری دارم اخبار باشگاه :: اخبار تمجید مونتلا از مارکو مارین ؛ از گومز انتظار بیشتری دارم
تمجید مونتلا از مارکو مارین ؛ از گومز انتظار بیشتری دارم

تمجید مونتلا از مارکو مارین ؛ از گومز انتظار بیشتری دارم

وینچنزو مونتلا از نتیجه به دست آمده در بازی برابر پائوک خوشحال نیست ولی آن را راضی کننده می داند. مربی جوان ویولا ضمن تمجید فراوان از مارکو مارین، اعلام کرد تیمش در این مسابقه نمایشی عالی داشته و باید به پیروزی می رسید.

تیم فیورنتینا در چهارمین دیدار از مرحله گروهی رقابت های لیگ اروپا در برابر پائوک یونان با از دست دادن فرصت های فراوان گلزنی به تساوی 1-1 دست پیدا کرد ولی موقعیت های از دست رفته فراوان، به خصوص از جانب ماریو گومز نیز نتوانسته خوش بینی مونتلا را از بین ببرد:

"به نظر من تیم در این بازی نمایشی عالی داشت و با وجود اینکه در برخی دقایق تمرکز خودمان را از دست دادیم، عملکردی فوق العاده داشتیم. موقعیت های بسیار زیادی را خلق کردیم و ورود مارین به ما اجازه داد تا 7 یا 8 بار برای گلزنی اقدام کنیم و نشانه مثبتی است که من را امیدوار می کند. مارین حالا در وضعیت فیزیکی مناسبی قرار دارد و به فرصت بازی کردن نیاز دارد. او همیشه با حرکات خود به تیم کمک کرده و راه حل های زیادی در سر دارد. گل آنها آب سردی بر پیکر تیم ما بود و اگر شکست می خوردیم واقعا بد بود ولی تیم در نهایت موفق شد به خواسته خود برسد."

"البته ما از این نتیجه خوشحال نیستیم چون برای پیروزی به میدان رفته بودیم ولی راضی کننده است. حالا 2 روز فرصت داریم تا به بازی با ناپولی فکر کنیم که قطعا پر هیجان خواهد بود و برای ما حکم یک انتقام گیری را نیز دارید. گومز؟ ما باید به او خوش بین باشیم. می دانیم که او در یک سال و نیم گذشته هرگز تداوم تمرینی نداشته و این موضوع برای بازیکنی مثل او راحت نیست. او یک مهاجم است ولی همیشه تا مرکز میدان عقب آمده و به تیم کمک می کند. با وجود اینکه به او خوش بین هستم ولی انتظارات بسیار بسیار زیادی از او دارم. تیم دوم گروه؟ همه چیز پس از بازی ما در فرانسه برابر گنگام مشخص می شود ولی پائوک واقعا تیم ارزشمندی بود."