اخبار :: اخبار باشگاه

ابراز رضایت مونتلا از وضعیت بازیکنان ؛ گومز در شرایط خوبی قرار دارد

2027 شماره اطلاع نامه : ابراز رضایت مونتلا از وضعیت بازیکنان ؛ گومز در شرایط خوبی قرار دارد 1393/08/17 ابراز رضایت مونتلا از وضعیت بازیکنان ؛ گومز در شرایط خوبی قرار دارد اخبار باشگاه :: اخبار ابراز رضایت مونتلا از وضعیت بازیکنان ؛ گومز در شرایط خوبی قرار دارد
ابراز رضایت مونتلا از وضعیت بازیکنان ؛ گومز در شرایط خوبی قرار دارد

ابراز رضایت مونتلا از وضعیت بازیکنان ؛ گومز در شرایط خوبی قرار دارد

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا ضمن ابراز رضایت از وضعیت ستارگان تیم خود اعلام کرد که قصد انتقام گیری از ناپولی را نداشته و فقط به پیروزی در این مسابقه فکر می کند.

تیم فیورنتینا پس از قطعی کردن صعود خود به دور بعدی رقابت های لیگ اروپا، حالا به دنبال بازگشت به روز های خوب در سری آ می باشد اما آنها رقیبی قدرتمند چون ناپولی را مقابل خود می بینند. مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از این مسابقه، صحبت های زیر را مطرح کرد:

"این بازی به مهمی دیدار پنجشنبه در اروپاست. ما در جدول رتبه خوبی نداریم ولی ناپولی در شرایط مناسبی به سر می برد و همین موضوع هیجان زیادی برای تیم ما دارد. صعود در لیگ اروپا به ما اعتماد به نفس داده و می خواهیم تیم اول گروه باشیم ولی در فاصله دو بازی تا پایان، دستاورد خوبی را کسب کردیم. تیم من هیچ وقت تمامی مهاجمان خود را در اختیار نداشته و درک درستی از قدرت تهاجمی تیم به ما نمی دهد. ما هرگز با تمامی نفرات تمرین نکرده ایم ولی ناپولی خط حمله ای بسیار قدرتمند با هیگواین و مرتنز دارد که من به آنها علاقه زیادی دارم. شاید آنها روی کاغذ قدرت بیشتری نسبت به ما داشته و گزینه های بیشتری برای اتخاب کردن داشته باشند."

"هر دو تیم برای پیروزی تلاش می کنند و باید مراقب ضد حملات آنها باشیم. برای فصل پیش به آنها تبریک می گویم ولی با وجود اینکه در بازی رفت فصل پیش و فینال جام حذفی اتفاقات زیادی علیه ما رخ داد ولی هیچ انتقام گیری در کار نیست. گومز؟ او خیلی بهتر و با اعتماد به نفس تر شده است. او به زودی به قدرت اصلی خود بر می گردد و همان بازیکنی می شود که همه آرزوی آن را دارند. او حتی در تمرینات نیز خودش را وقف تیم می کند و فقط کمبود گلزنی دارد که به دلیل ضعف فیزیکی او می باشد. او تازه از مصدومیت رها شده و باید فرصت بیشتری داشته باشد. مارین؟ از نحوه بازی او واقعا لذت می برم ولی هر بازی داستان خودش را دارد و او باید از لحاظ بدنی رشد کند."

"باسانتا و پاسکوال؟ آنها زمان بازی خوبی داشته اند و به زودی در لیگ هم بازی های زیادی را انجام خواهند داد. پیزارو؟ او یک بازیکن استثنایی است و با وجود نزدیک شدن به روز های پایانی فوتبالش، هنوز هم بازیکنی حیاتی برای تیم ما می باشد. البته او گاهی اوقات حرکات خطرناکی انجام می دهد ولی باید بدانیم که برای بهتر بازی کردن تیم تلاش می کند. وارگاس؟ واقعا از نمایش او راضی هستم، او یک بازیکن مهم در تیم ماست که در چندین پست می تواند به تیم کمک کند. ماتی فرناندز؟ بهتر است و هفته گذشته نیز با تیم تمرین کرد. من فکر می کنم او در ابتدای این فصل عملکردی عالی برای تیم داشته است."