اخبار :: اخبار باشگاه

شرمنده هواداران و خانواده دلاواله هستیم

2031 شماره اطلاع نامه : شرمنده هواداران و خانواده دلاواله هستیم 1393/08/19 شرمنده هواداران و خانواده دلاواله هستیم اخبار باشگاه :: اخبار شرمنده هواداران و خانواده دلاواله هستیم
شرمنده هواداران و خانواده دلاواله هستیم

شرمنده هواداران و خانواده دلاواله هستیم

شکست ها و نتیجه نگرفتن های اخیر تیم فیورنتینا باعث نگرانی کادر مدیریتی باشگاه شده و دانیله پراده راه مقابله با این وضعیت سخت را همدلی و اتحاد بین بازیکنان و هواداران می داند.

تیم فیورنتینا در این فصل از 11 بازی فقط 13 امتیاز کسب کرده و این موضوع بدون شک نشان از ضعف ویولا در رقابت های امسال دارد. دانیله پراده نیز ضمن پذیرفتن ضعف باشگاه، در مصاحبه ای مفصل اعلام کرد که باید خیلی سریع با همکاری یکدیگر از این وضعیت خارج شوند:

"ما واقعا شرمنده هواداران هستیم، همین طور شرمنده خانواده دلاواله که سرمایه گذاری زیادی را برای این تیم انجام داده است. در سخت ترین شرایط در طول سه سال گذشته قرار داریم و حالا باید تلاش کنیم تا از این وضعیت خارج شویم. ما در نیمه دوم بازی بسیار عالی بودیم ولی در صحنه هایی مانند ضربه سر گومز که به تیر برخورد کرد، بد شانسی آوردیم. ناپولی تیم قدرتمندی است ولی به نظر من نتیجه تساوی عادلانه تر بود. حالا باشگاه در وضعیت تلخ و سختی قرار دارد و همگی باید با کمک هم از این وضعیت رها شویم."

"بازیکنان همیشه بهترین نمایش خود را در زمین داشتند ولی با اینکه مانند گذشته نیستیم، تیمی هم نیستیم که مستحق این مقدار شکست بوده باشد. 13 امتیاز خیلی کم است اما هرگز تسلیم نمی شویم چون فصل بسیار طولانی در پیش داریم. ترس به ما کمک نمی کند و بازیکنان به آزادی خاطر بیشتری نیاز دارند. انتقاد ها طبیعی است ولی ما باید اتحاد بین تیم و مردم را به همه نشان دهیم. مونتلا؟ ما در پایان دوره کاری مونتلا نیستیم و رابطه بسیار محکم و خوبی با این مربی داریم. دلاواله نیز ناراحت است ولی وضعیت را درک می کند."

"او قصد دارد در دسامبر 30 میلیون دیگر برای باشگاه در همه زمینه ها سرمایه گذاری کند و ما باید افتخار کنیم که چنین خانواده ای پشت تیم هستند، راهیابی به اروپا هنوز هم ممکن است. ایلیچیچ؟ باید پذیرفت که او شرایط سختی را پشت سر می گذارد و بازی در این حالت راحت نیست. او بازیکنی بسیار حساس است و باید به او در پیدا کردن خودش کمک کنیم. گومز؟ ماریو گومز واقعی به زودی خواهد رسید ولی من نمی خواهم از بدشانسی صحبت کنم چون مصدومیت بخشی از فوتبال است، با این حال امسال هیچ موضوعی به نفع ما نبوده است. کواداردو؟ تیم ها او را به خوبی می شناسند و با او مقابله می کنند."