اخبار :: اخبار باشگاه

شمارش معکوس برای بازگشت روسی به فلورانس

2035 شماره اطلاع نامه : شمارش معکوس برای بازگشت روسی به فلورانس 1393/08/23 شمارش معکوس برای بازگشت روسی به فلورانس اخبار باشگاه :: اخبار شمارش معکوس برای بازگشت روسی به فلورانس
شمارش معکوس برای بازگشت روسی به فلورانس

شمارش معکوس برای بازگشت روسی به فلورانس

دکتر پائولو مانتی پزشک باشگاه فیورنتینا در گزارشی کامل وضعیت دو مصدوم تیم یعنی جوزپه روسی و فدریکو برناردسکی را تشریح کرده و برنامه درمانی آنها را اعلام کرد.

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا حالا در ترکیب تیم خود فقط 2 مصدوم را می بیند که البته هر دو آنها نیز دچار آسیب دیدگی های شدیدی شده و تا مدت زمان زیادی قادر به همراهی تیم نمی باشند. پائولو مانتی نیز در گزارشی کوتاه به طور کامل برنامه درمانی این دو بازیکن را اعلام کرد:

"خوشبختانه بازیکن مصدوم کمی داریم ولی متاسفانه مصدومیت آنها بسیار جدی و طولانی می باشد. روسی از 20 نوامبر به فلورانس باز می گردد تا دوره توانبخشی و ریکاوری را آغاز کرده و برای قدرت بخشیدن به عضلاتش تمرین کند. در تعطیلات کریسمس نیز بار دیگر توسط پزشک متخصص ویزیت می شود تا نظر نهایی در مورد مصدومیت او و آخرین دوره درمانی را اعلام کند. وضعیت ریکاوری برناردسکی به خوبی پیش می رود ولی هنوز توانایی حرکت کردن ندارد تا این دوره 6 هفته ای از درمان به پایان برسد. سپس می تواند به استخر برود و آب درمانی کند."