اخبار :: اخبار باشگاه

به جای صحبت کردن باید تمرین و تلاش کنیم

2040 شماره اطلاع نامه : به جای صحبت کردن باید تمرین و تلاش کنیم 1393/08/27 به جای صحبت کردن باید تمرین و تلاش کنیم اخبار باشگاه :: اخبار به جای صحبت کردن باید تمرین و تلاش کنیم
به جای صحبت کردن باید تمرین و تلاش کنیم

به جای صحبت کردن باید تمرین و تلاش کنیم

ماریو گومز ستاره آلمانی تیم فیورنتینا که حالا به طور کامل از مصدمیت رهایی پیدا کرده، ضمن تمجید از هواداران ویولا از هم تیمی هایش درخواست کرده که فقط به درخشش در میدان فکر کرده و کمتر در مورد مسائل پیرامون باشگاه صحبت کنند.

مهاجم باتجربه تیم فیورنتینا از اولین روز های حضور در فیورنتینا با مصدومیت درگیر بود ولی حالا به نظر می رسد که روز های سخت و سیاه را پشت سر گذاشته و به فکر جبران می باشد. این بازیکن در کنفرانس مطبوعاتی مفصل خود، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:

"من کاملا آماده ام و اشتیاقم برای گلزنی مانند همیشه بسیار زیاد است اما این فوتبال است و نمی توان شکایتی به آن داشت. من با قدرت و روحیه کامل با تیم تمرین می کنم اما واقعا دلتنگ گلزنی هستم. فکر می کنم بیش از اندازه در مورد این مسئله صحبت شده چون این موضوعات در فوتبال طبیعی است. بازی کردن پس از یک سال مصدومیت کار راحتی نیست ولی نباید زیاد در مورد گلزنی صحبت شود. مارین؟ درست نیست که بگوییم اگر من و مارین آماده باشیم تغییرات زیادی در تیم ایجاد می شود. نباید شخصی صحبت کرد و همه باید برای موفقیت تیم تلاش کنند. مارکو هم مصدوم بود و حالا به زمان برای بازی کردن نیاز دارد. او بازیکنی قدرتمند است که مطمئنا می تواند به تیم کمک کند."

"باباکار؟ در موئنا هم گفته بودم که بابا و برنا نه تنها بازیکنانی بسیار خوب بلکه پسر های خوبی هستند. من خوشحالم که او در کنار ماست و واقعا نمی دانم وضعیت تیم در نبود او چگونه می شد، او به بازیکنی بزرگ تبدیل خواهد شد. اخیرا بازی های خوبی را انجام داده ایم ولی نتیجه نگرفتیم، در برابر ناپولی نیز واقعا بدشانس بودیم. وقتی تیم نمی برد همه عصبانی می شوند و برای همه تیم ها همین شرایط وجود دارد اما مهم این است که به جای صحبت کردن، در زمین 100% توانمان را به کار بگیریم و با یک پیروزی همه چیز را تغییر دهیم."

"تیم ملی؟ در تابستان بر خلاف تصورم به جام جهانی نرفتم اما زندگی جریان دارد. در حال حاضر به تیم ملی فکر نمی کنم چون وقتی بار دیگر گلزنی کنم، همه خودشان به دنبال من خواهند آمد. تمام تمرکزم را برای فیورنتینا قرار می دهم که برای من بیشتر از تیم ملی اهمیت دارد. رتبه سوم؟ مطمئنا هنوز شانس داریم و نباید فکر کنیم خیلی عقب افتاده ایم. باید به جای صحبت کردن زیاد در این مورد، بازی های خود را با پیروزی پشت سر بگذاریم. فوتبال ایتالیا؟ در آلمان همه ورزشگاه ها جدید هستند ولی در ایتالیا هواداران مهم تر هستند. تمام زمین های ایتالیا قدیمی هستند و فقط در تورین یک ورزشگاه خوب وجود دارد که این موضوع اصلا زیبا نیست."

"مهم ترین مسئله برای من بازی کردن است و از این طری می توانم بهتر شوم. من می خواهم در همه بازی ها شرکت کنم ولی باید مراقب بازگشت مصدومیت نیز باشم. سلامتی من در اولویت قرار دارد و مربی درباره بازی کردنم تصمیم می گیرد. هرگز به خروج از فلورانس فکر نکردم حتی با اینکه در طول یک فصل فقط 5 بار بازی کرده بودم. رابطه من با هواداران هم فوق العاده خوب است و آنها همیشه پشت تیم هستند. لوکا تونی؟ هر وقت به او فکر می کنم، خنده ام می گیرد چون همیشه رابطه شاد و خوبی با هم داشتیم. ما یک سال در کنار هم بازی کردیم اما او برای من مانند یک الگو است."